Ajmo u Nikšić da se sunčamo i kupamo

Predlozi za putovanja, izleti informacije za moto skupove
Post Reply
User avatar
Slowhand
Silovatelj krivina
Silovatelj krivina
Posts: 655
Joined: 23 Mar 2009 21:16
Vozim: Honda CB1000 Big1

Ajmo u Nikšić da se sunčamo i kupamo

Post by Slowhand »

Možda šašavo, a možda su u pravu, bilo bi dobro iznenađenje.

Evo nešto gledam prognozu za vikend, kakvo je vrijeme, možda sa društvom da se prošetam do Kolašina, ili malo motor po primorju da izvozam, svugdje temperature maksimum 7-8 stepeni, uz kišu, snijeg, maglu i ostale Zeusove ispljuvotine...

Image

Klasično sivilo za Pg

Međutim, odem i pogledam prognozu za Nikšić

Image

Do 19 stepeni, sunčano, hohoho. Morao sam kopirati i postovati, ukoliko je greška, popraviće je do sjutra, a ukoliko ne.... - ludim li ja ljudi, čitam li ovu temperaturu dobro?

Joj to je sigurno jedan od znakova apokalipse, pocrnjeli Dr. Mračni i Nikšićani u sred Februara....
Vadim peškir i šorc, idemo na Krupac da plivamo, ide li ko?

Ajmo sad da se kladimo u prosječnu temperaturu u Nikšiću u Nedjelju, plaćam piće ako bude išla preko 10


Pozzz
A gdje ide ovaj put.......
kopljas
NLB Moderator
Posts: 777
Joined: 31 Jan 2009 22:10
Vozim: Honda Africa Twin RD07
Location: Podgorica

Re: Ajmo u Nikšić da se sunčamo i kupamo

Post by kopljas »

Nece biti preko 5...
Last edited by kopljas on 28 Jan 2011 08:10, edited 1 time in total.
kopljas
NLB Moderator
Posts: 777
Joined: 31 Jan 2009 22:10
Vozim: Honda Africa Twin RD07
Location: Podgorica

Re: Ajmo u Nikšić da se sunčamo i kupamo

Post by kopljas »

Image

Ali mnogo sunca :)
User avatar
DrMracni
NLB Moderator
Posts: 5758
Joined: 03 Feb 2009 09:19
Vozim: KTM 990 Adventure
KTM 350 Freeride
Location: Niksic - Kotor
Contact:

Re: Ajmo u Nikšić da se sunčamo i kupamo

Post by DrMracni »

cekaj da provjerim jesam li se probudio
jesam!
a jesi lud :lol:
jutarnja za vik je od -2.3 do 5 tako da uzmi skije! :)
Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!
http://www.monteguide.me" onclick="window.open(this.href);return false; - Motorbike Tours Montenegro https://www.facebook.com/monteguide/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
djodja
Silovatelj krivina
Silovatelj krivina
Posts: 799
Joined: 25 Apr 2009 21:27
Vozim: BMW R1200GS 13
Location: Cetinje, MNE

Re: Ajmo u Nikšić da se sunčamo i kupamo

Post by djodja »

Slowhand wrote: ludim li ja ljudi
Moram li ja sve da ti saopstavam. Ne Slow ne ludis ti... to se desilo odavno samo niko ti nije javio :shhh: :mrgreen:
Stewie Griffin (to one of the prostitutes at Cleveland's house):
So, is there any tread left on the tires? Or at this point would it be like throwing a hot dog down a hallway?
urke
Grijač guma
Grijač guma
Posts: 332
Joined: 09 Nov 2009 16:36

Re: Ajmo u Nikšić da se sunčamo i kupamo

Post by urke »

samo vi dodjite,organizovat cemo vec nesto za vas,a za slow-a i igracice u toplesu ce ga cekati na krupac :p
User avatar
ice
NLB Moderator
Posts: 2486
Joined: 28 Jan 2009 15:40
Vozim: BMW S1000XR
Location: Podgorica, MNE

Re: Ajmo u Nikšić da se sunčamo i kupamo

Post by ice »

Slow, to ti je Nikšić na Mlavi, ovaj naš Nikšić ti je malo hladniji :mrgreen:
User avatar
Slowhand
Silovatelj krivina
Silovatelj krivina
Posts: 655
Joined: 23 Mar 2009 21:16
Vozim: Honda CB1000 Big1

Re: Ajmo u Nikšić da se sunčamo i kupamo

Post by Slowhand »

urke wrote:samo vi dodjite,organizovat cemo vec nesto za vas,a za slow-a i igracice u toplesu ce ga cekati na krupac :p
ali one dobro prave... što mogu i na minus 5 da đuskaju, sa onih postera za Modriča Antifrize
A gdje ide ovaj put.......
Post Reply