Predstavite svoje automobile jer se i bez njih ne moze.
ja vozim Nissan Navaru iz 2005-e god
a ovaj cun iza nje se tu slucajno zadesio
Fahre nie schneller als dein Schutzengel fliegen kann
Ali neki od nas nisu travu pasli,
Pa su nogom u grob a nisu odrasli,
Miliji im pomet i motora jeka,
Mi slobodni nekad, oni dovijeka. N.Milakovic bajkerima
Fahre nie schneller als dein Schutzengel fliegen kann
Ali neki od nas nisu travu pasli,
Pa su nogom u grob a nisu odrasli,
Miliji im pomet i motora jeka,
Mi slobodni nekad, oni dovijeka. N.Milakovic bajkerima
ništa vrjedno spomena, radim kao automehaničar (VW-AUDI-SKODA-SEAT) tako da sam pretezno vjeran toj grupi pa eto još se kotrljam s vrsnjakom na 4 kotača...(jbg uskoro se radi nova kuča,novci se skupljaju u čarapi) a volim starije automobile pa ce buba iz 1972 jednog dana izac na cestu u perfektnom stanju.
P.S.
Dobra ova Navara. Vozio sam nekih cca 600km Pathfinder-a i oduševio me,osobno misljenje da je robusniji od VW Touareg-a