Bogami moguce da se sretnemo... I ja sam "namjeran" Toscanu obici pa zakaciti Alpe...ice wrote:Ove godine planiram Dubornik-Ancona trajektom, onda posjeta jednom finom mejstu đe ću da vozim Ferrari(Du-Monster je kriv za ovu ideju), onda malo to Toscane, možda dio Alpa pa onda doma preko brdovitog Balkana. Tura od 7 dana, dosta ka vode
Za sad sto je bas sigurno (jel' koliko to moze biti) je Krf/Meteori u sastavu (dex, galiot, animal, kopljas, SPACE DIREKTOR i moja malenkost)...
Ovo , Split, Brac, Korcula, Mostar, Trebinje ne racunamo...



