Page 2 of 11
Re: Ohrid 2010.
Posted: 22 Feb 2010 13:01
by Madza
Sto se mene tice kad god ocete!!!Ja sam uvjek bio za voznu kad god i dje god

Re: Ohrid 2010.
Posted: 22 Feb 2010 13:04
by Hogar
Evo, za pocetak predlazem subotu, 06. mart, za preliminarni sastanak u nekoj kafani, da se upoznamo i da se pocnemo dogovarati oko detalja. Vrijeme i lokacija "to be discussed".
Re: Ohrid 2010.
Posted: 22 Feb 2010 13:13
by Madza
Moze,ali prije toga da imamo okvirno broj clanova koji bi isli.Da se svi prijavimo i sastanemo.
Re: Ohrid 2010.
Posted: 22 Feb 2010 13:27
by Hogar
Koliko sam ja uspio da prebrojim, to su:
PG - Hogar + bolja polovina
PG - Madza + bolja polovina
KO - Graco + ljepsa polovina
NK - DrMracni zainteresovan (1 rider?)
BD - bokibd zainteresovan (1 rider?)
Sve u svemu, 5 motora, 8 osoba
Re: Ohrid 2010.
Posted: 22 Feb 2010 13:45
by Madza
Bravo,to je to za sad.Sto se tice Graca bice ljepsa polovina,samo je pitanje koja ce dobiti tu cast

Re: Ohrid 2010.
Posted: 22 Feb 2010 14:28
by DrMracni
zainteresovan definitivno, samo sto ja ne znam ni sjutra sta ce biti

najavicu se na vrijeme
Re: Ohrid 2010.
Posted: 22 Feb 2010 16:06
by bokibd
Ja sam zainteresovan 100%. Vise mi odgovara 21.05 Znaci mozete da racunate na mene. Jedino sto moze da me poremeti je neka neocekivana obaveza u firmi. Ako se ne daj boze nesto tako desi, prastajte...
Re: Ohrid 2010.
Posted: 22 Feb 2010 16:57
by Graco
Madza ja tebi prepustam dogovore oko datuma jer 06. marta gostuje David Morales a to NEPROPUSTAM!
Kako se god vi dogovorili ja stizem, nego da se obucemo i palimo mashine!Dosta price!
Mislim da ce nas bit sprimorja jos...?
Re: Ohrid 2010.
Posted: 23 Feb 2010 10:05
by Madza
Re: Ohrid 2010.
Posted: 23 Feb 2010 19:20
by Bandit
Jua necu ,samo cu da pozdravim Madzu,legendu!