Re: Skotska 2009
Posted: 22 Jun 2010 09:11
-
Ujutro smo krenuli pravo prema Glasgow
Smatra se kao glavni grad , po velicini i snazi industrije , ali je daleko od Edinburgha po lepoti ...
Inace , imaju interesantne ‘’kucice’’ u koje se valjda nekada sakrila milicija zimi , ne izgledaju kao da su jos u upotrebi ..
-

-
-
kratko smo obisli grad
-

-

-

-

-
-
i dosli do nekakve galerije
-

-
-
Ujutro smo krenuli pravo prema Glasgow
Smatra se kao glavni grad , po velicini i snazi industrije , ali je daleko od Edinburgha po lepoti ...
Inace , imaju interesantne ‘’kucice’’ u koje se valjda nekada sakrila milicija zimi , ne izgledaju kao da su jos u upotrebi ..
-

-
-
kratko smo obisli grad
-

-

-

-

-
-
i dosli do nekakve galerije
-

-
-





























































