M 5 Interact, neznam sta da ti kazem tj. napisem.....imao sam dosta guma Michelin 2ct mi je bio vrh.....sada...neznam vise .....ova guma je toliko da kazem vozna da nije normalno....kocio sam pod ekstremnim nagibom, bukvalno sam se izivljavao i nijednog momenta nije mrdnula....neverovatan osecaj sigurnosti.....na vlaznom sam vozio izuzetno oprezno posto je samo padala kisica po malo i nisam siguran da je oprala asfalt da bih pojacao tempo....to malo mi je izgledala veoma sigurno.N-i-k-O wrote:Jesu li ovo M3 ili M5?? Ako su M5 kazi mi nesto o njima ako ti nije teshko, koliko su ustvari dobre, kako drze u krivinama i kako su ti se pokazale na vlazno-mokro ukoliko si imao priliku da ih vozish pod tim uslovima...
Unaprijed hvala brate...
P.S. Ex kako meni treba neka voznja poput ove...treba mi ali bukvalno da me izlijechi!
Normalno nisam kompetentan za detaljnu analizu ali iz mog skromnog iskustva pokazala je mozda najvise od svih guma za koje ja znam.....
Nastavak sledi....






























































