Page 2 of 2

Re: pozdrav

Posted: 01 Dec 2010 11:46
by caesar
willkommen ! Samo da dodam da bih ja makao televizor i stavio Dukatog umjesto TV-a. Jbg, visoka rezolucija i vazda interesantan program :P

Re: pozdrav

Posted: 01 Dec 2010 14:07
by urke
Dobro dosao i svaka cast na odabiru >>>>

Re: pozdrav

Posted: 01 Dec 2010 15:17
by grizli19
hvala svima na iskrenoj dobrodoslici,slike cu da stavim na forum cim ih budem napravio,ujedno pozivam sve iskrene ljubitelje motora da cim vrijeme dozvoli probate ovu moju makinu.Iskreno ja sam odusevljen i nisam ni jednog trenutka pozalio sto sam kupio bas njega.Stvarno je dobar i ispunjava sve ono sto sam ja zahtjevao od jednog motora

Re: pozdrav

Posted: 01 Dec 2010 19:51
by DrMracni
hvala, ali neka hvala, pa da moram kucu prodavati ako ga ogrebem :)

Re: pozdrav

Posted: 02 Dec 2010 00:05
by wulfy
Dobrodošlica ... :greetings-wavegreen:

Re: pozdrav

Posted: 02 Dec 2010 19:33
by Galiot
Pozdrav i dobro došao!!