Page 2 of 3
Re: BMW R25/3 1954 oldtimer
Posted: 11 Dec 2011 14:12
by njanji
Re: BMW R25/3 1954 oldtimer
Posted: 08 Jan 2012 00:20
by njanji
Refresh ...
Re: BMW R25/3 1954 oldtimer
Posted: 08 Jan 2012 19:44
by Galiot
njanji wrote:Refresh ...
REFRESH je zabranjen na ovom forumu ali pošto si član Oriđinala i za izrazitu hrabrost koju si pokazao vozeći do Brača i nazad motor koji nema kočnice i ima krivu zadnju felgu,ovaj put ti opraštamo!

Re: BMW R25/3 1954 oldtimer
Posted: 12 Jan 2012 22:51
by njanji

neka Galiot mislice ljudi da sam isao sa BMW-om iz 1954godine na skup u Bracu mislice da mu je felma kriva i da nema kocnica

a pitacu vas ovu sezonu kada budemo isli ko ce koga cekati

Re: BMW R25/3 1954 oldtimer
Posted: 12 Jan 2012 23:07
by SlavkoPejovic
njanji wrote:
neka Galiot mislice ljudi da sam isao sa BMW-om iz 1954godine na skup u Bracu mislice da mu je felma kriva i da nema kocnica

a pitacu vas ovu sezonu kada budemo isli ko ce koga cekati

Hrabro hrabro, "prijetiti", Galiotima...
Izvinjavam se na off topicu...
Re: BMW R25/3 1954 oldtimer
Posted: 12 Jan 2012 23:08
by SlavkoPejovic
Masina je prelijepa

svaka cast..

Re: BMW R25/3 1954 oldtimer
Posted: 12 Jan 2012 23:20
by njanji
Da imam dje drzat motore nebih nikada prodao drzim motore u apartmane motor je rijetkost i ulozeno je dosta novca i truda, a sto se tice Galiota

nisu naglasili da su mi utovarili sator od 42kg sa sipkama kao bandere

kada sam ga razapeo spavalo je kod mene 12ljudi 16jakni 6kaciga i 5pcela
Cijena 2499e
Re: BMW R25/3 1954 oldtimer
Posted: 08 Feb 2012 17:49
by njanji
2498e

Re: BMW R25/3 1954 oldtimer
Posted: 25 Feb 2012 00:17
by njanji
sto vise starim to sam skuplji pa vi vidite

Re: BMW R25/3 1954 oldtimer
Posted: 20 Mar 2012 23:32
by njanji
2497e
