Page 2 of 3

Re: Sam, lijepo i korisno

Posted: 11 Dec 2011 19:17
by CRNI_PG
janko brate svaka cast ;)

Re: Sam, lijepo i korisno

Posted: 11 Dec 2011 20:57
by Ivan Grozni
Bravo, Jakupe, moj burazere :clap: :clap: :clap: Nek si pokazao prljavim okupatorima i domacim izdajnicima dje treba skloniste gradit ;) !

Re: Sam, lijepo i korisno

Posted: 12 Dec 2011 08:13
by wulfy
Ovi strani plaćenici ... :whistle:

Fino ...

Re: Sam, lijepo i korisno

Posted: 12 Dec 2011 18:05
by Endurio
Znao sam da u Janku leži jedna pjesnička duša i poeta, naravno uparena sa OfaRouda..
Prelijepo ;}

Re: Sam, lijepo i korisno

Posted: 12 Dec 2011 19:00
by DrMracni
a neka si vise postavo slike od ovog putasestvija! bio je red :)

dobri stari tt...

jako dobar krug

Re: Sam, lijepo i korisno

Posted: 12 Dec 2011 20:20
by NikGold
DrMracni wrote:a neka si vise postavo slike od ovog putasestvija! bio je red :)

dobri stari tt...

jako dobar krug


U živ si jbt a ja mislio da si se prizetio u Italiu :D

Re: Sam, lijepo i korisno

Posted: 13 Dec 2011 14:08
by ice
bogme se Rokiju drma ova ambasadorska stolica sve mi se čini...
bravo majstore, zaisto znaš najljepšu našu ka tuđi džep :D

Re: Sam, lijepo i korisno

Posted: 13 Dec 2011 19:53
by Mikan
Bogami muski...a da nemas dje zadnju gumu za Africu :D :lol: :D pozdrav.

Re: Sam, lijepo i korisno

Posted: 14 Dec 2011 17:36
by LION
svaka cast :clap:

Re: Sam, lijepo i korisno

Posted: 14 Dec 2011 22:05
by Roki
ice wrote:bogme se Rokiju drma ova ambasadorska stolica sve mi se čini...
bravo majstore, zaisto znaš najljepšu našu ka tuđi džep :D
Ambasadori nemaju pojma sto se kuci cini .... posto sve zna bolje mu je da bude kakav ministar ( imace vise haera ) ;)

Odlican je putopis a i, sto jes jes, brzo ga je napravio (ja sam odavn promijenio fasadu na vikendici :lol: )