Page 2 of 3
Re: Sam, lijepo i korisno
Posted: 11 Dec 2011 19:17
by CRNI_PG
janko brate svaka cast

Re: Sam, lijepo i korisno
Posted: 11 Dec 2011 20:57
by Ivan Grozni
Bravo, Jakupe, moj burazere

Nek si pokazao prljavim okupatorima i domacim izdajnicima dje treba skloniste gradit

!
Re: Sam, lijepo i korisno
Posted: 12 Dec 2011 08:13
by wulfy
Ovi strani plaćenici ...
Fino ...
Re: Sam, lijepo i korisno
Posted: 12 Dec 2011 18:05
by Endurio
Znao sam da u Janku leži jedna pjesnička duša i poeta, naravno uparena sa OfaRouda..
Prelijepo ;}
Re: Sam, lijepo i korisno
Posted: 12 Dec 2011 19:00
by DrMracni
a neka si vise postavo slike od ovog putasestvija! bio je red
dobri stari tt...
jako dobar krug
Re: Sam, lijepo i korisno
Posted: 12 Dec 2011 20:20
by NikGold
DrMracni wrote:a neka si vise postavo slike od ovog putasestvija! bio je red
dobri stari tt...
jako dobar krug
U živ si jbt a ja mislio da si se prizetio u Italiu

Re: Sam, lijepo i korisno
Posted: 13 Dec 2011 14:08
by ice
bogme se Rokiju drma ova ambasadorska stolica sve mi se čini...
bravo majstore, zaisto znaš najljepšu našu ka tuđi džep

Re: Sam, lijepo i korisno
Posted: 13 Dec 2011 19:53
by Mikan
Bogami muski...a da nemas dje zadnju gumu za Africu

pozdrav.
Re: Sam, lijepo i korisno
Posted: 14 Dec 2011 17:36
by LION
svaka cast

Re: Sam, lijepo i korisno
Posted: 14 Dec 2011 22:05
by Roki
ice wrote:bogme se Rokiju drma ova ambasadorska stolica sve mi se čini...
bravo majstore, zaisto znaš najljepšu našu ka tuđi džep

Ambasadori nemaju pojma sto se kuci cini .... posto sve zna bolje mu je da bude kakav ministar ( imace vise haera )
Odlican je putopis a i, sto jes jes, brzo ga je napravio (ja sam odavn promijenio fasadu na vikendici

)