P: Ranac ISS

Mali Oglasi clanova NLB Foruma
User avatar
dexbudva
Silovatelj krivina
Silovatelj krivina
Posts: 626
Joined: 04 Mar 2011 12:39
Vozim: Žena je luksuz. Motocikl u dobrom stanju je nužda. ©
Location: MK POSEIDON

Re: P: Ranac ISS

Post by dexbudva »

Posalji mu MMS om kad vec ne umijes ovako ili pitaj ti druga Borka mozda on umije 8-)
Mala moja, bi li malo legla,
da te moja konstrukcija pegla?!
SlavkoPejovic
Test vozač kaskader
Test vozač kaskader
Posts: 1301
Joined: 11 Jul 2011 13:15
Vozim: Aprilia Caponord 1200
Location: Cetinje

Re: P: Ranac ISS

Post by SlavkoPejovic »

Bas mi treba ranac samo da mi se boja svidi, stavi koju sliku pa da se odlucim... :?
User avatar
Galiot
NLB Moderator
Posts: 2401
Joined: 28 Feb 2009 21:44
Vozim: -Triumph Tiger 800 ABS
-Piaggio Vespa PX 200 E
Location: Risan,MNE

Re: P: Ranac ISS

Post by Galiot »

Ranac je prošao,kupio čovjek na neviđeno!! :D
UGRADNJA I SERVIS:
-Centralno grijanje na sva goriva
-Podno grijanje
-Solarna tehnika
-Vodovodne instalacije
-Klimatizacija
"ŽUKIĆ" D.O.O. 069-049-238
njanji
Grijač guma
Grijač guma
Posts: 375
Joined: 01 Nov 2011 14:43
Vozim: YAMAHA XT660X BMW R25 1954
Location: Kotor MNE MK ORIDjINALI

Re: P: Ranac ISS

Post by njanji »

jesi vidio ono moj presednice kakva ljudina od coveka na ne vidjeno je kupio ranac i prezadovoljan moze lock odje :mrgreen:
User avatar
dexbudva
Silovatelj krivina
Silovatelj krivina
Posts: 626
Joined: 04 Mar 2011 12:39
Vozim: Žena je luksuz. Motocikl u dobrom stanju je nužda. ©
Location: MK POSEIDON

Re: P: Ranac ISS

Post by dexbudva »

okacite odje Lock I Lock na njanjijeve oglase neko vrijeme :P :P :P :P :P
Mala moja, bi li malo legla,
da te moja konstrukcija pegla?!
njanji
Grijač guma
Grijač guma
Posts: 375
Joined: 01 Nov 2011 14:43
Vozim: YAMAHA XT660X BMW R25 1954
Location: Kotor MNE MK ORIDjINALI

Re: P: Ranac ISS

Post by njanji »

dexbudva wrote:okacite odje Lock I Lock na njanjijeve oglase neko vrijeme :P :P :P :P :P
ne ne samo odje lock ne na druge oglase
Post Reply