P: Ranac ISS
- dexbudva
- Silovatelj krivina

- Posts: 626
- Joined: 04 Mar 2011 12:39
- Vozim: Žena je luksuz. Motocikl u dobrom stanju je nužda. ©
- Location: MK POSEIDON
Re: P: Ranac ISS
Posalji mu MMS om kad vec ne umijes ovako ili pitaj ti druga Borka mozda on umije 
Mala moja, bi li malo legla,
da te moja konstrukcija pegla?!
da te moja konstrukcija pegla?!
-
SlavkoPejovic
- Test vozač kaskader

- Posts: 1301
- Joined: 11 Jul 2011 13:15
- Vozim: Aprilia Caponord 1200
- Location: Cetinje
Re: P: Ranac ISS
Bas mi treba ranac samo da mi se boja svidi, stavi koju sliku pa da se odlucim... 
- Galiot
- NLB Moderator
- Posts: 2401
- Joined: 28 Feb 2009 21:44
- Vozim: -Triumph Tiger 800 ABS
-Piaggio Vespa PX 200 E - Location: Risan,MNE
Re: P: Ranac ISS
Ranac je prošao,kupio čovjek na neviđeno!! 
UGRADNJA I SERVIS:
-Centralno grijanje na sva goriva
-Podno grijanje
-Solarna tehnika
-Vodovodne instalacije
-Klimatizacija
"ŽUKIĆ" D.O.O. 069-049-238
-Centralno grijanje na sva goriva
-Podno grijanje
-Solarna tehnika
-Vodovodne instalacije
-Klimatizacija
"ŽUKIĆ" D.O.O. 069-049-238
-
njanji
- Grijač guma

- Posts: 375
- Joined: 01 Nov 2011 14:43
- Vozim: YAMAHA XT660X BMW R25 1954
- Location: Kotor MNE MK ORIDjINALI
Re: P: Ranac ISS
jesi vidio ono moj presednice kakva ljudina od coveka na ne vidjeno je kupio ranac i prezadovoljan moze lock odje 
- dexbudva
- Silovatelj krivina

- Posts: 626
- Joined: 04 Mar 2011 12:39
- Vozim: Žena je luksuz. Motocikl u dobrom stanju je nužda. ©
- Location: MK POSEIDON
Re: P: Ranac ISS
okacite odje Lock I Lock na njanjijeve oglase neko vrijeme

Mala moja, bi li malo legla,
da te moja konstrukcija pegla?!
da te moja konstrukcija pegla?!
-
njanji
- Grijač guma

- Posts: 375
- Joined: 01 Nov 2011 14:43
- Vozim: YAMAHA XT660X BMW R25 1954
- Location: Kotor MNE MK ORIDjINALI
Re: P: Ranac ISS
ne ne samo odje lock ne na druge oglasedexbudva wrote:okacite odje Lock I Lock na njanjijeve oglase neko vrijeme![]()
![]()
![]()
![]()