Page 2 of 2
Re: P: Ranac ISS
Posted: 25 May 2012 11:32
by dexbudva
Posalji mu MMS om kad vec ne umijes ovako ili pitaj ti druga Borka mozda on umije

Re: P: Ranac ISS
Posted: 08 Jun 2012 21:12
by SlavkoPejovic
Bas mi treba ranac samo da mi se boja svidi, stavi koju sliku pa da se odlucim...

Re: P: Ranac ISS
Posted: 10 Jun 2012 01:40
by Galiot
Ranac je prošao,kupio čovjek na neviđeno!!

Re: P: Ranac ISS
Posted: 10 Jun 2012 15:51
by njanji
jesi vidio ono moj presednice kakva ljudina od coveka na ne vidjeno je kupio ranac i prezadovoljan moze lock odje

Re: P: Ranac ISS
Posted: 11 Jun 2012 11:12
by dexbudva
Re: P: Ranac ISS
Posted: 11 Jun 2012 13:48
by njanji
ne ne samo odje lock ne na druge oglase