Page 2 of 2

Re: P: Ranac ISS

Posted: 25 May 2012 11:32
by dexbudva
Posalji mu MMS om kad vec ne umijes ovako ili pitaj ti druga Borka mozda on umije 8-)

Re: P: Ranac ISS

Posted: 08 Jun 2012 21:12
by SlavkoPejovic
Bas mi treba ranac samo da mi se boja svidi, stavi koju sliku pa da se odlucim... :?

Re: P: Ranac ISS

Posted: 10 Jun 2012 01:40
by Galiot
Ranac je prošao,kupio čovjek na neviđeno!! :D

Re: P: Ranac ISS

Posted: 10 Jun 2012 15:51
by njanji
jesi vidio ono moj presednice kakva ljudina od coveka na ne vidjeno je kupio ranac i prezadovoljan moze lock odje :mrgreen:

Re: P: Ranac ISS

Posted: 11 Jun 2012 11:12
by dexbudva
okacite odje Lock I Lock na njanjijeve oglase neko vrijeme :P :P :P :P :P

Re: P: Ranac ISS

Posted: 11 Jun 2012 13:48
by njanji
dexbudva wrote:okacite odje Lock I Lock na njanjijeve oglase neko vrijeme :P :P :P :P :P
ne ne samo odje lock ne na druge oglase