Page 2 of 3

Re: BAJKERI DOBARDAN POZDRAVLjA VAS DODAMAN

Posted: 28 Nov 2012 22:45
by sLowRider
Dobrodosa! Sve uvazi bez nas s enduro masinama :o

Re: BAJKERI DOBARDAN POZDRAVLjA VAS DODAMAN

Posted: 29 Nov 2012 00:01
by mexiko
Dobrodosao :D

Re: BAJKERI DOBARDAN POZDRAVLjA VAS DODAMAN

Posted: 29 Nov 2012 00:08
by wulfy
Dobrodošlica ... :greetings-wavegreen:

P.S. ovaj tekst je onda i za tebe http://www.nolimitbikers.com/forum/view ... =18&t=2961" onclick="window.open(this.href);return false; , no sve su to stereotipi ;) evo jedna lićna priča http://www.nolimitbikers.com/forum/view ... =18&t=2001" onclick="window.open(this.href);return false; ... u svakom slučaju, virus je opak i nema lijeka ...

Re: BAJKERI DOBARDAN POZDRAVLjA VAS DODAMAN

Posted: 29 Nov 2012 01:35
by DODAMAN
:) BMW je za respect, odlicni motori za avanturisticka krstarenja sa puno snage ;)
sLowRider wrote:Dobrodosa! Sve uvazi bez nas s enduro masinama :o

Re: BAJKERI DOBARDAN POZDRAVLjA VAS DODAMAN

Posted: 29 Nov 2012 09:06
by Madza
Dobrodosao!!!

Re: BAJKERI DOBARDAN POZDRAVLjA VAS DODAMAN

Posted: 29 Nov 2012 09:08
by VeDzA
DODAMAN wrote::) BMW je za respect, odlicni motori za avanturisticka krstarenja sa puno snage ;)
sLowRider wrote:Dobrodosa! Sve uvazi bez nas s enduro masinama :o


E sad vec vrijedjas :lol:

Dobrodosao!

Re: BAJKERI DOBARDAN POZDRAVLjA VAS DODAMAN

Posted: 29 Nov 2012 10:26
by SuperMoto_Fan
Dobro nam arivao...:)
Uzivaj!

Re: BAJKERI DOBARDAN POZDRAVLjA VAS DODAMAN

Posted: 29 Nov 2012 10:46
by ice
SlavkoPejovic wrote:Ja se prepadoh da je opet neki brta Rus spamer... :) Dobro dosao...
isto :mrgreen:

uzdravlje junače

Re: BAJKERI DOBARDAN POZDRAVLjA VAS DODAMAN

Posted: 29 Nov 2012 15:03
by Damir'Tattoo
Dobro nam došao!

Re: BAJKERI DOBARDAN POZDRAVLjA VAS DODAMAN

Posted: 30 Nov 2012 00:34
by Kolasinac
I od mene dobrodošlica i pozdrav za jug!