A jes dosta slika, ali iz dva puta po 90... to je sitnica za momkaGoran69 wrote:Ja bih ali od 340 sam izabrao 180 pa sad dok upload...
Utisci sa akcije ,,Moto Mraz 2013''
- mexiko
- Test vozač kaskader

- Posts: 1289
- Joined: 22 Apr 2009 12:02
- Vozim: vozio bi , no trpim
- Location: Podgorica
Re: Utisci sa akcije ,,Moto Mraz 2013''
-Smrt fasizmu baba!
- I tebi sinko, i tebi!
- I tebi sinko, i tebi!
- NK_Biker
- Grijač guma

- Posts: 252
- Joined: 24 Oct 2013 20:26
- Vozim: Malaguti Madison
- Location: Niksic, Montenegro
- Contact:
Re: Utisci sa akcije ,,Moto Mraz 2013''
Ja se slazem, trebalo bi im poslati slike. Neka se izjasne i ostaliVitaminC wrote:Uh, krati to jos....
Anyway,zanima me da li ce i na koji nacin neke od slika (najljepših, najstagod) biti poslato/dostavljeno Domu da i ovi klinci imaju neke uspomene na danasnji dan kao i mi?
Imam mozda 2 slike koje bih im poslao pa da ne radim to na svoju ruku...

-
Ivan Grozni
- Silovatelj krivina

- Posts: 837
- Joined: 14 Feb 2009 23:17
- Vozim: V-strom DL650
- Location: Bar, MNE
Re: Utisci sa akcije ,,Moto Mraz 2013''
+1NK_Biker wrote:Ja se slazem, trebalo bi im poslati slike. Neka se izjasne i ostaliVitaminC wrote:Uh, krati to jos....
Anyway,zanima me da li ce i na koji nacin neke od slika (najljepših, najstagod) biti poslato/dostavljeno Domu da i ovi klinci imaju neke uspomene na danasnji dan kao i mi?
Imam mozda 2 slike koje bih im poslao pa da ne radim to na svoju ruku...
Usput, htio bih da se zahvalim organizatorima na ovoj tradicionalno lijepoj akciji i svojoj braci na druzenju.
Do sledece akcije i druzenja,
pozdrav svima.
p.s. kasnije cu okaciti to slika sto imam i upload-ovati video, sada samo jedan "teaser"
"Mene, ako se sete na Dan bezbednosti, sete se, ako se ne sete, nikom ništa. To je bila moja dužnost da radim. Najveće zadovoljstvo biće mi misao da sam jednog čoveka izveo na pravi put"
- wulfy
- NLB Moderator
- Posts: 4275
- Joined: 29 Jan 2009 14:03
- Vozim: Aprilia Pegaso 650 Strada
- Location: Budva - MNE
- Contact:
Re: Utisci sa akcije ,,Moto Mraz 2013''
Dječiji dom „Mladost“ u Bijeloj: Djeda Mrazovi na motociklima donjeli poklone
HERCEGNOVI–Novogodišnja bajka stigla je prvog zimskog dana u Dječiji dom „Mladost“ u Bijeloj na motociklima. Oko 200 motociklista iz zajednice „No limit bikers“ četvrtu godinu zaredom obradovali su štićenike ove ustanove, a uz pregršt poklona mališanima su donijeli dobro raspoloženje u skladu sa praznicima koji dolaze.
Svako dijete iz Doma dobilo je u subotu svog Djeda Mraza a to je, prema riječima predsjednika Moto saveza Crne Gore Vukana Tomovića, uz druženje, jedan od motiva njihove humanitarne akcije koja je za četiri godine postala i prava atrakcija na hercegnovskoj rivijeri.
- Osim poklona koje nosimo željeli smo da druženjem djeci iz Doma barem malo uljepšamo nastupajuće praznike. Naši motivi pomalo su i sebični. Mi smo kao motociklisti jedna kategorija u saobraćaju koja se puno ne primjećuje, pa je samim tim ugrožena. Takođe, ova djeca traže da ih neko primijeti. Ovo je način da budemo primjećeni i mi i oni. Želimo da ih što manje ima u ovoj ustanovi – poručio je Tomović.
Dobra volja bajkera koji su sami izdvojili novac za kupovinu poklona nije bila dovoljna da akcija bude uspješna, pa Tomović kaže da veliku zahvalnost duguju crnogorskim privrednicima i firmamam kao što su CKB, M-tel, Montegro Airlines, Vili, Monteput , Vapor, Bum gejms i AD Pomorski saobraćaj.
Predsjednik Moto kluba „Kruzer“ iz Herceg Novog, Miško Krivokapić naglasio je da je ovaj klub prvi osnovan u Crnoj Gori prije osam godina a da humaniatrna akcija „Moto Djeda Mraz“ postoji već četiri godine.
- Nas bajkere neopravdano bije loš glas, a mi pokazujemo da se bavimo i humanitarnimradom, poput ove akcije koju sa radošću organizujemo. Prošle godine je bilo 120 bajkera, a ove godine nas ima oko 200. Svi bajkeri Crne Gore iz 12 klubova su došli ovdje. Dakle, radimo lijepe i korisne stvari za ovo društvo i nadam se da će nas šira zajednica prepoznati kao takve, a ne kao one američke bajkere koji se mogu vidjeti na filmovima – kazao je Krivokapić. On smatra da su i ove godine prikupili dovoljno poklona koje su donijeli u kamionu i u dva kombija ali da svima njima baš kao i djeci znači više ovo druženje i prijateljstvo koje raste iz godine u godinu. Naglasio je da se neće zadržavati samo na pomoći Dječijem domu „Mladost“, najavivši i čitav niz humanitarnih akcija koje će biti usmjerene sličnim ustanovama kojima je pomoć potrebna.
Pomoćnica direktora Dječijeg doma „Mladost“ Slavica Ilić u znak zahvalnosti uručila je bajkerima poklon koji su namjenski djeca uradila za njih – uokviren crtež.
-Početvrti put su sa nama, naši Moto Djeda Mrazovi- bajkeri iz čitave Crne Gore. Mi smo kuća koja u Crnoj Gori ima najviše djece, a danas i najviše Djeda Mrazova. Nadam se da će svako dijete pronaći svog Djeda Mraza, da će se upoznati i da će se sljedeće godine ponovo družiti i radovati i naravno prenositi svoje želje. Koliko se djeca raduju našim motoristima -Djeda Mrazovima, pokazuje i ovaj poklon koji su im namijenili, da im se oduže za drugarstvo i izdvojeno vrijeme – poručila je Slavica Ilić.
Oduševljenje djece dolaskom Djeda Mrazova na motociklima bilo je vidljivo u svakom njihovom pokretu i osmjehu, a više od poklona zadivile su ih moćne mašine na koje su uzbuđeno i ponosno sjedali.
izvor: http://www.pobjeda.me" onclick="window.open(this.href);return false;
HERCEGNOVI–Novogodišnja bajka stigla je prvog zimskog dana u Dječiji dom „Mladost“ u Bijeloj na motociklima. Oko 200 motociklista iz zajednice „No limit bikers“ četvrtu godinu zaredom obradovali su štićenike ove ustanove, a uz pregršt poklona mališanima su donijeli dobro raspoloženje u skladu sa praznicima koji dolaze.
Svako dijete iz Doma dobilo je u subotu svog Djeda Mraza a to je, prema riječima predsjednika Moto saveza Crne Gore Vukana Tomovića, uz druženje, jedan od motiva njihove humanitarne akcije koja je za četiri godine postala i prava atrakcija na hercegnovskoj rivijeri.
- Osim poklona koje nosimo željeli smo da druženjem djeci iz Doma barem malo uljepšamo nastupajuće praznike. Naši motivi pomalo su i sebični. Mi smo kao motociklisti jedna kategorija u saobraćaju koja se puno ne primjećuje, pa je samim tim ugrožena. Takođe, ova djeca traže da ih neko primijeti. Ovo je način da budemo primjećeni i mi i oni. Želimo da ih što manje ima u ovoj ustanovi – poručio je Tomović.
Dobra volja bajkera koji su sami izdvojili novac za kupovinu poklona nije bila dovoljna da akcija bude uspješna, pa Tomović kaže da veliku zahvalnost duguju crnogorskim privrednicima i firmamam kao što su CKB, M-tel, Montegro Airlines, Vili, Monteput , Vapor, Bum gejms i AD Pomorski saobraćaj.
Predsjednik Moto kluba „Kruzer“ iz Herceg Novog, Miško Krivokapić naglasio je da je ovaj klub prvi osnovan u Crnoj Gori prije osam godina a da humaniatrna akcija „Moto Djeda Mraz“ postoji već četiri godine.
- Nas bajkere neopravdano bije loš glas, a mi pokazujemo da se bavimo i humanitarnimradom, poput ove akcije koju sa radošću organizujemo. Prošle godine je bilo 120 bajkera, a ove godine nas ima oko 200. Svi bajkeri Crne Gore iz 12 klubova su došli ovdje. Dakle, radimo lijepe i korisne stvari za ovo društvo i nadam se da će nas šira zajednica prepoznati kao takve, a ne kao one američke bajkere koji se mogu vidjeti na filmovima – kazao je Krivokapić. On smatra da su i ove godine prikupili dovoljno poklona koje su donijeli u kamionu i u dva kombija ali da svima njima baš kao i djeci znači više ovo druženje i prijateljstvo koje raste iz godine u godinu. Naglasio je da se neće zadržavati samo na pomoći Dječijem domu „Mladost“, najavivši i čitav niz humanitarnih akcija koje će biti usmjerene sličnim ustanovama kojima je pomoć potrebna.
Pomoćnica direktora Dječijeg doma „Mladost“ Slavica Ilić u znak zahvalnosti uručila je bajkerima poklon koji su namjenski djeca uradila za njih – uokviren crtež.
-Početvrti put su sa nama, naši Moto Djeda Mrazovi- bajkeri iz čitave Crne Gore. Mi smo kuća koja u Crnoj Gori ima najviše djece, a danas i najviše Djeda Mrazova. Nadam se da će svako dijete pronaći svog Djeda Mraza, da će se upoznati i da će se sljedeće godine ponovo družiti i radovati i naravno prenositi svoje želje. Koliko se djeca raduju našim motoristima -Djeda Mrazovima, pokazuje i ovaj poklon koji su im namijenili, da im se oduže za drugarstvo i izdvojeno vrijeme – poručila je Slavica Ilić.
Oduševljenje djece dolaskom Djeda Mrazova na motociklima bilo je vidljivo u svakom njihovom pokretu i osmjehu, a više od poklona zadivile su ih moćne mašine na koje su uzbuđeno i ponosno sjedali.
izvor: http://www.pobjeda.me" onclick="window.open(this.href);return false;
brum brum brm brm brrrrrrrrrrrrrm.... i kez od uva do uva
- Madza
- NLB Moderator
- Posts: 2536
- Joined: 04 Mar 2009 09:40
- Vozim: BMW R1200GS Adventure
- Location: Podgorica-Crna Gora
Re: Utisci sa akcije ,,Moto Mraz 2013''
Momci u svoje ime i ostalih organizatora zelim da vam se zahvalim na doprinosu i pomoci koju ste ukazali.Da nije vas ne bi bilo ni akcije!
Iz prilozenog se da vidjet da sam opravdao vase povjerenje da sve ovo organizujem i realizujem!
Veliko hvala Ice-u,Goranu69,Igoru Rvasaninu,Urosu,Freemanu,Blazu,Wulfy-u i ostalima koji su nesebicno ucestvovali da se sve ovo organizuje i ostvari.
Vrijedjelo je pomuciti se da sve ovo ispane kako je ispalo.
Djeca su zadovoljni kao i mi i to je najvaznije!
Hvala jos jednom pa bolju napravili sledece godine!!!
Iz prilozenog se da vidjet da sam opravdao vase povjerenje da sve ovo organizujem i realizujem!
Veliko hvala Ice-u,Goranu69,Igoru Rvasaninu,Urosu,Freemanu,Blazu,Wulfy-u i ostalima koji su nesebicno ucestvovali da se sve ovo organizuje i ostvari.
Vrijedjelo je pomuciti se da sve ovo ispane kako je ispalo.
Djeca su zadovoljni kao i mi i to je najvaznije!
Hvala jos jednom pa bolju napravili sledece godine!!!
- ice
- NLB Moderator
- Posts: 2486
- Joined: 28 Jan 2009 15:40
- Vozim: BMW S1000XR
- Location: Podgorica, MNE
Re: Utisci sa akcije ,,Moto Mraz 2013''
Iskreno, ti si 70% sam izvukao organizaciju, mi smo u skladu s vremenom i obavezama odradili manji dio posla, zato tebi kapa dolje pa te imamo u vidu za buduće akcije, ako budeš imao živaca 
Naravno, i svim ostalim učesnicima jedno ooooogromno hvala na angažovanju i pomoći koju su pružili, a to je dokaz da ima još uvijek dobrih ljudi.
Ja sam kao po običaju za slikanje bio mnogo lijen, pa čekamo upload da se obavi i da neko ih neko manje lijen postavi
Naravno, i svim ostalim učesnicima jedno ooooogromno hvala na angažovanju i pomoći koju su pružili, a to je dokaz da ima još uvijek dobrih ljudi.
Ja sam kao po običaju za slikanje bio mnogo lijen, pa čekamo upload da se obavi i da neko ih neko manje lijen postavi
- veskotg
- Silovatelj krivina

- Posts: 634
- Joined: 22 Mar 2009 15:56
- Vozim: Žena može biti sa sela.
Motor mora bit iz Japana(ne pored Andrijevice). - Location: titograd
Re: Utisci sa akcije ,,Moto Mraz 2013''
dragi naši,
ovo su slike koje svako od vas voli,a tesko do njih dolazi...OBJE NOGE NA MOTOR!
)))
https://imageshack.com/a/sRSb/1" onclick="window.open(this.href);return false;
ovo su slike koje svako od vas voli,a tesko do njih dolazi...OBJE NOGE NA MOTOR!
https://imageshack.com/a/sRSb/1" onclick="window.open(this.href);return false;
every second,every minute,every day I was lost
didn't understand which road to take
by the time I'd answer one question in mind
another ones ready to takes its place
peoples always tried to give me some kind of advice
it never made any difference really..
didn't understand which road to take
by the time I'd answer one question in mind
another ones ready to takes its place
peoples always tried to give me some kind of advice
it never made any difference really..
- Goran69
- Grijač guma

- Posts: 154
- Joined: 22 Mar 2009 13:41
- Vozim: Zato sto volim .......
Re: Utisci sa akcije ,,Moto Mraz 2013''
Svakako se sve slazem sa Ivanom. Ove, kao i prosle godine smo mi nesto pomogli a Madza je zapeo i svaki dan radio na tome da ova akcija uspije. Za to i za sve one osmjehe one djece tamo svaka cast samo njemu. Nadam se samo da mu nije dosadilo.....ice wrote:Iskreno, ti si 70% sam izvukao organizaciju, mi smo u skladu s vremenom i obavezama odradili manji dio posla, zato tebi kapa dolje pa te imamo u vidu za buduće akcije, ako budeš imao živaca
Naravno, i svim ostalim učesnicima jedno ooooogromno hvala na angažovanju i pomoći koju su pružili, a to je dokaz da ima još uvijek dobrih ljudi.
Ja sam kao po običaju za slikanje bio mnogo lijen, pa čekamo upload da se obavi i da neko ih neko manje lijen postavi
Better to go in slow and come out fast, than to go in fast and come out dead
- Goran69
- Grijač guma

- Posts: 154
- Joined: 22 Mar 2009 13:41
- Vozim: Zato sto volim .......
Re: Utisci sa akcije ,,Moto Mraz 2013''
Evo i mojih slika sa akcije
http://s552.photobucket.com/user/goran6 ... evi%202013" onclick="window.open(this.href);return false;
http://s552.photobucket.com/user/goran6 ... evi%202013" onclick="window.open(this.href);return false;
Better to go in slow and come out fast, than to go in fast and come out dead
- wulfy
- NLB Moderator
- Posts: 4275
- Joined: 29 Jan 2009 14:03
- Vozim: Aprilia Pegaso 650 Strada
- Location: Budva - MNE
- Contact:
Re: Utisci sa akcije ,,Moto Mraz 2013''
Mora neko i da povuče
Svaka čast, i nadam se da se nije umorio, ni on ni svi ostali manji i veći šarafi u ovom mehanizmu i da ćemo ubuduće imati još ovakvih akcija.
No, most important
Svaka čast, i nadam se da se nije umorio, ni on ni svi ostali manji i veći šarafi u ovom mehanizmu i da ćemo ubuduće imati još ovakvih akcija.
No, most important
brum brum brm brm brrrrrrrrrrrrrm.... i kez od uva do uva