Page 2 of 8
Re: Utisci i slike sa akcije Moto Mraz 2014
Posted: 21 Dec 2014 18:36
by veskotg
Re: Utisci i slike sa akcije Moto Mraz 2014
Posted: 21 Dec 2014 18:53
by veskotg
I ovo:
https://imageshack.com/a/3pQz/1%0D%0A%0 ... ImageShack" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Utisci i slike sa akcije Moto Mraz 2014
Posted: 21 Dec 2014 18:54
by veskotg
Sjutra veče će biti još...
Re: Utisci i slike sa akcije Moto Mraz 2014
Posted: 21 Dec 2014 21:57
by wulfy
veskotg wrote:https://www.dropbox.com/s/vqru68nyp1esthi/MotoDedaMrazevi%201%20CG%202014.mp4?dl=0
The file you're looking for has been moved or deleted

Re: Utisci i slike sa akcije Moto Mraz 2014
Posted: 21 Dec 2014 22:22
by mexiko
Sakrio ga je na YT
https://www.youtube.com/watch?v=QHb8iH0KMZ0" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Utisci i slike sa akcije Moto Mraz 2014
Posted: 21 Dec 2014 22:25
by Gasho
Svaka cast ljudi...
Re: Utisci i slike sa akcije Moto Mraz 2014
Posted: 22 Dec 2014 07:57
by BalsaNo1
Imam i ja nesto slika pa kad se vrnem iz skole postavicu

Re: Utisci i slike sa akcije Moto Mraz 2014
Posted: 22 Dec 2014 08:50
by ice
Nažalost nisam bio u zemlji dok je bila akcija ali snimci i slike dokazuju da je odziv bio velik, da su djeca bila srecna i da je sve proteklo bezbjedno.
Svima oooogromno hvala na učešću, kako bajkerima tako i sponzorima koji su stali ponovo iza ove odlične akcije.
Živjeli mi 100 godina i na dobro vam se vratilo!
Re: Utisci i slike sa akcije Moto Mraz 2014
Posted: 22 Dec 2014 08:51
by Madza
Ljudi puno vam hvala,sve je proteklo onako kako smo zasluzili!!!!
Svaka vam cast svima!!!
Re: Utisci i slike sa akcije Moto Mraz 2014
Posted: 22 Dec 2014 09:46
by veskotg
wulfy wrote:veskotg wrote:https://www.dropbox.com/s/vqru68nyp1esthi/MotoDedaMrazevi%201%20CG%202014.mp4?dl=0
The file you're looking for has been moved or deleted

Sad može!
