Page 2 of 3

Re: Potraga za Repsol Hondom

Posted: 18 May 2009 00:17
by No_LiMiT
Eo ukratko da i ja recem u cemu je stvar

Respol replica se pravi/la samo za 1000rr.
600rr ne postoji orginal replica ALI moguce je kupit plastike ili naljepnice da napravite vasu replicu koja izgleda kao orginal. To se prodaje :)
Evo ovo kupite i sastavite: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/HONDA-03 ... ccessories" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Potraga za Repsol Hondom

Posted: 18 May 2009 00:37
by Space Director
Pise i na kamion Milka, pa nije krava no i dalje kamion.

Re: Potraga za Repsol Hondom

Posted: 18 May 2009 00:56
by LION
aog,direktore.ne nasmijah se ovako odavno. :lol:

Re: Potraga za Repsol Hondom

Posted: 18 May 2009 00:59
by Space Director
LION wrote:aog,direktore.ne nasmijah se ovako odavno. :lol:

Milo mi je za pare da te nasmijah ... ;)

Re: Potraga za Repsol Hondom

Posted: 18 May 2009 01:04
by goku
aooo... opet pokvariste co'eku topic :lol:
P.S. ja ako saznam sto javljam

Re: Potraga za Repsol Hondom

Posted: 18 May 2009 01:06
by No_LiMiT
Haha, nije ne al ako bih pravio race bike stavio bih te fairings :)

Re: Potraga za Repsol Hondom

Posted: 18 May 2009 01:18
by djodja
Space Director wrote:Pise i na kamion Milka, pa nije krava no i dalje kamion.
Genijalno, morao sam da primijetim.

E sad, Gorane druze moj, manucu se dijela u kojem supersport motori i mozda nijesu za tebe sa obzirom da te interesuju putovanja, docim mislim da bi ti mnogo pametnije bilo da trazis 600rr varijantu bez repsol plastika. To ti kazem iz vise razloga, prvi imaces vecu ponudu te samim tim mogucnost da kupis bolji motor za manje para, drugi uvijek mozes da je nabudzis onako kako tebi odgovara i samim tim je ucinis koliko toliko unakatnom. Ali na kraju to je neko moje skromno misljenje. E da, provozaj djevojku na touring motor ili neki motor na koji se sjedi malo prirodnije pa je onda pitaj koji joj se vise svidja ;)

Re: Potraga za Repsol Hondom

Posted: 18 May 2009 01:24
by MikaCT
I Yamaha i Honda rade replike samo hiljadarke
Image

Ali nedaj da te ovo razocara ti kupi 600cc zalijepi repsol naljepnicu i rijesio si problem :D :D :D

Vidis da nema ove mase momaka ko zna koliko bi ti jos bio u zabludi i trazio nesto sto ne postoji
tako da treba da nam zahvalis a ne da nas zalis :naughty:

Re: Potraga za Repsol Hondom

Posted: 18 May 2009 09:22
by Madza
stvarno se ne opterecujem trkalicama,tako i ako postoji propust kod mene za 600rr "koji ocigledno ne postoji"vec samo naljepnice,ne smatram to kao neki veliki propust!!!Vazno je da sam najjaceg vozio X puta :twisted: tj.1000rr repsol.
Brate,1000 kad uzmes za rogove zaboravit ces 600,ili si nindza ili mindza.

Re: Potraga za Repsol Hondom

Posted: 18 May 2009 09:29
by Galiot
Izvinjavam se svima gore koji su postovali i iznijeli istine o tome kako samo 1000 ima u repsol bojama,što jeste tačno(600 je bila original u movistar bojama) ali hajde da malo budemo konstruktivni. Ja bi da pomognem Goranu i da ga uputim da se javi BULDOGU,momak je iz Tivta a ja znam da je bila jedna 600 RR u Tivtu u repsol bojama.Ako ko zna čiji je motor i da li se prodaje BULDOG sigurno zna! (a možda i brutusmn jer On radi sa motorima)

Eto tako,nema veze ako nije original,važno je da šareno jer šareno je i ludome drago :lol: