Page 12 of 29

Re: nažalost, otvorena sezona udesa...

Posted: 07 Nov 2010 18:21
by wulfy
Saobraćajac lakše povrijeđen
UDES NA ZAOBILAZNICI KOD BUDVE

Budva - Pripadnik republičke saobraćajne policije Janko Vlahović prošao je sa lakšim tjelesnim povredama, kada je juče oko 9.30 časova izgubio kontrolu nad motociklom i udario u ogradu pored puta na zaobilaznici oko Budve, kod restorana „Kužina“. Policajac je, kako “Vijesti” nezvanično saznaju, pokušavao da izbjegne “golf” karavan (BD AA 279), koji je namjeravao da skrene u sporednu ulicu. Međutim, kako nije na vrijeme odreagovao, prema riječima očevidaca, našavši se u mrtvom uglu, udario je u zadnji dio automobila, i od siline udara prevrnuo se, završivši ispred ulaznih vrata restorana.
Ekipa Hitne pomoći stigla je odmah na lice mjesta, ali policajac je prošao sa lakšim povredama, dok je pričinjena i manja šteta na policijskom motociklu. Za vrijeme uviđaja, koji je vršila budvanska saobraćajna policija, saobraćaj je oko pola sata bio zaustavljen na prometnoj budvanskoj saobraćajnici.

izvor: http://www.vijesti" onclick="window.open(this.href);return false;.


Pošto je bilo hladno nadam se da je vozio u drugačijoj opremi nego na slici u ovoj temi http://www.nolimitbikers.com/forum/view ... =17&t=2684" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: nažalost, otvorena sezona udesa...

Posted: 11 Nov 2010 10:57
by Space Director
wulfy wrote:Saobraćajac lakše povrijeđen
UDES NA ZAOBILAZNICI KOD BUDVE

Budva - Pripadnik republičke saobraćajne policije Janko Vlahović prošao je sa lakšim tjelesnim povredama, kada je juče oko 9.30 časova izgubio kontrolu nad motociklom i udario u ogradu pored puta na zaobilaznici oko Budve, kod restorana „Kužina“. Policajac je, kako “Vijesti” nezvanično saznaju, pokušavao da izbjegne “golf” karavan (BD AA 279), koji je namjeravao da skrene u sporednu ulicu. Međutim, kako nije na vrijeme odreagovao, prema riječima očevidaca, našavši se u mrtvom uglu, udario je u zadnji dio automobila, i od siline udara prevrnuo se, završivši ispred ulaznih vrata restorana.
Ekipa Hitne pomoći stigla je odmah na lice mjesta, ali policajac je prošao sa lakšim povredama, dok je pričinjena i manja šteta na policijskom motociklu. Za vrijeme uviđaja, koji je vršila budvanska saobraćajna policija, saobraćaj je oko pola sata bio zaustavljen na prometnoj budvanskoj saobraćajnici.

izvor: http://www.vijesti" onclick="window.open(this.href);return false;.


Pošto je bilo hladno nadam se da je vozio u drugačijoj opremi nego na slici u ovoj temi http://www.nolimitbikers.com/forum/view ... =17&t=2684" onclick="window.open(this.href);return false;
Bistrina!

Re: nažalost, otvorena sezona udesa...

Posted: 23 Mar 2011 10:10
by Madza
Desilo se sad prije sat vremena na reskrsnici kod milenijuma i NLB banke.Golf opalio vozaca na skuter:

Image

Image

Re: nažalost, otvorena sezona udesa...

Posted: 23 Mar 2011 11:45
by Maki
Uh, pretpostavljam da je skuter isao iz pravca pumpe a golf mu je oduzeo prednost.
I to jos "bode oci" zuti skuter, kako ga nije primjetio...

Re: nažalost, otvorena sezona udesa...

Posted: 23 Mar 2011 13:31
by Madza
Jeste,golf mu je presjekao,a momak sa skuterom je udario u sofersaibnu i preletio sa druge strane.U hitnu je odveden!

Pg,pravo mjesto za motoriste kojima se ne zivi :?

Re: nažalost, otvorena sezona udesa...

Posted: 23 Mar 2011 15:22
by mexiko
I sto sad? Napisace mu prekrsajnu prijavu, osiguranje ce namirit stetu, ili dio stete kako to obicno biva i izio vuk magarca. Ovome nesrecniku jedino ostaje privatna tuzba....i ovo nikome ne smeta i ne ugrozava bezbjednost u saobracaju....vjerovatno je motorista kriv, sto je ziv. Neki ne mogu da shvate da bi se ovo isto desilo i da je umjesto motora ovaj vozio auto. Strasno! :evil:

Re: nažalost, otvorena sezona udesa...

Posted: 25 Mar 2011 14:50
by Madza
Evo jos jedan udes danas kod trgovinske skole:

Image

Re: nažalost, otvorena sezona udesa...

Posted: 25 Mar 2011 17:20
by vuk
Izgleda opet na isti fazon... :( Nadam se da su svi dobro.

Re: nažalost, otvorena sezona udesa...

Posted: 25 Mar 2011 22:31
by Micko82
motorista (srednjoskolac) se kretao desnom trakom i isao od pravca centra prema zabjelu, a vozilo je islo od zabjela prema hotelu city
vozaca automobila ocigledno nije mogao da primijetio ovoliki motor i uskocio je ispred njega
stanje na auto je : ulubljena sva desna strana od tocka do tocka
stanje motora: iskrivljen tocak i volan kolko sam mogao vidjeti,jer je volan skroz preokrenut

Teško povrijeđen motociklista

Posted: 12 May 2011 16:33
by mexiko
http://www.vijesti.me/vijesti/tesko-pov ... anak-19561" onclick="window.open(this.href);return false;