Page 12 of 15
Re: MOTO mrazevi 2013
Posted: 29 Nov 2013 12:45
by supersonic
Da pitam idu li Bokelji za Podgoricu prvo, pa se skupa dolazi u Bijelu, ili se kupimo svi u Bijeloj pa odakle ko došao ? Ima li neko neki plan za nas s mora ?
Re: MOTO mrazevi 2013
Posted: 29 Nov 2013 13:23
by Madza
supersonic wrote:Da pitam idu li Bokelji za Podgoricu prvo, pa se skupa dolazi u Bijelu, ili se kupimo svi u Bijeloj pa odakle ko došao ? Ima li neko neki plan za nas s mora ?
Ja bih kao prosle godine da se okupljamo.Tj.Barani,Petrovcani,Budvani...da nas cekaju na Lukoil kod Jaza,a Bokelji na traekt (cataru

)
Jeli ok?
Re: MOTO mrazevi 2013
Posted: 29 Nov 2013 13:24
by Madza
Izdejstvovao sam pomoc Montenegro Airlines-a opet ove godine!!!
Oni su nam prosle godine dali 500 eura.
Nadajmo se da ce i ove godine biti siroke ruke kao ranije

Re: MOTO mrazevi 2013
Posted: 29 Nov 2013 13:59
by NikGold
Duzni ste 55.000000.00 pa ve 500e nece spasit

Re: MOTO mrazevi 2013
Posted: 29 Nov 2013 15:12
by Rvasanin
Pusti sad MNE Arilines, ima li sto novo kod tebe?
Re: MOTO mrazevi 2013
Posted: 29 Nov 2013 15:16
by DrMracni
Madza wrote:supersonic wrote:Da pitam idu li Bokelji za Podgoricu prvo, pa se skupa dolazi u Bijelu, ili se kupimo svi u Bijeloj pa odakle ko došao ? Ima li neko neki plan za nas s mora ?
Ja bih kao prosle godine da se okupljamo.Tj.Barani,Petrovcani,Budvani...da nas cekaju na Lukoil kod Jaza,a Bokelji na traekt (cataru

)
Jeli ok?
a niksicani napadaju sa brda

Re: MOTO mrazevi 2013
Posted: 29 Nov 2013 21:41
by Madza
Rvasanin wrote:Pusti sad MNE Arilines, ima li sto novo kod tebe?
Jos nema.Cekamo...dako bude ova dva dana

javljam cim bude!
Re: MOTO mrazevi 2013
Posted: 03 Dec 2013 09:04
by Madza
Kolege molio bih vas da ukoliko ste u mogucnosti pozurimo sa uplatama jer imamo vremena koliko da se organizujemo!Akcija je za 15 dana a nemamo dovoljno vremena za sve!
Re: MOTO mrazevi 2013
Posted: 04 Dec 2013 17:41
by Madza
Sto se tice traekta dobili smo ga u jednom smjeru
Cekamo odgovor od Sozine!Ako ko ima vezu dopis im je poslat,valjalo bi da se progura!
Re: MOTO mrazevi 2013
Posted: 05 Dec 2013 11:18
by caesar
Crnogorci nerado pritiču drugima u pomoć
http://www.cdm.me/drustvo/crna-gora/crn ... ma-u-pomoc" onclick="window.open(this.href);return false;