Page 16 of 227
Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
Posted: 30 Apr 2011 19:57
by Gacho
Pitanje za Gospodina DR.Fr.Mr. Mracnog!
gdje se nalazi ta mehana Caka Morisa poznajem NK dosta dobro pa da i ja dodjem da se rashladim,imam i ja komad trbusine koju treba pothladit
Pozdrav i uskoro domaca hrana
Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
Posted: 03 May 2011 18:07
by DrMracni
prva sa lijeva na korzou (od skvera ka gradu kad se ide)
Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
Posted: 03 May 2011 22:39
by Gacho
hvala, zovem te na pice za 20-tak dana kada se iskrcam
vozdra
Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
Posted: 03 May 2011 23:22
by DrMracni
Gacho wrote:hvala, zovem te na pice za 20-tak dana kada se iskrcam
vozdra
dogovoreno!
Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
Posted: 05 May 2011 20:26
by sparco
za 20 dana zovte i mene imacu ja su cim doci, a grdna vi je ova tura nista valjajlo nije ;p
Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
Posted: 05 May 2011 20:28
by DrMracni
sparco wrote:za 20 dana zovte i mene imacu ja su cim doci, a grdna vi je ova tura nista valjajlo nije ;p

adje vise
sparco je bio u ulozi nisan patrola

Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
Posted: 05 May 2011 22:22
by Gacho
Vazi zvat cemo te ,ali ne znam da nijesi mozda bio kaznjen pa si morao sa Nisanom u pohod ili je azdaja(the Bike) na godisnjem odmoru.
Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
Posted: 06 May 2011 19:13
by sparco
eh ne staj mi na muku, kaznjen dugovima pa je bajk u penziji
Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
Posted: 06 May 2011 23:32
by NikGold
ko povata sparka častim ga ručak

Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
Posted: 06 Jul 2011 21:44
by DrMracni