Page 17 of 20

Re: BMW R 1200 GS za 2012-tu sa vodenim hlađenjem

Posted: 13 Mar 2013 19:43
by Galiot
Koliko je meni poznato ,momak za koga je naručen taj u Voli motors je odustao od tog motora, stoga navali narode ! :grin:
Sent from my Triumph Tiger 800 using Tapatalk 2.

Re: BMW R 1200 GS za 2012-tu sa vodenim hlađenjem

Posted: 13 Mar 2013 20:18
by poka
kako god da je. da kupac ceka ovaj motor ili motor njega, sve jedno je mnogo! ;)

@ Dr Maracni, bice da si uboo o cemu je rijec, kad je javljanje u pitanju! :lol:

Re: BMW R 1200 GS za 2012-tu sa vodenim hlađenjem

Posted: 13 Mar 2013 21:34
by mexiko
Madza wrote: Medjutim ovaj sto je u salon je vec prodat,ali ima problem sa viljuskama i cekaju alat da dodje za njega jer vlasnik ceka...tako da nije bas da dobijas savrsenstvo za ovolike pare ;)
Zbog cega bjese onaj opoziv? :lol: :lol: Stvarno vrhunski motor, jos samo kad je ispravan, extra :lol: :lol:

Re: BMW R 1200 GS za 2012-tu sa vodenim hlađenjem

Posted: 13 Mar 2013 21:57
by sLowRider
Jes, kako ne, svakome je grdan i kca ne valja kad pepela na mda nema.
Kakva ljepota, sto je ovo, bruka!

Re: BMW R 1200 GS za 2012-tu sa vodenim hlađenjem

Posted: 13 Mar 2013 22:07
by bokibd
mexiko wrote:
Madza wrote: Medjutim ovaj sto je u salon je vec prodat,ali ima problem sa viljuskama i cekaju alat da dodje za njega jer vlasnik ceka...tako da nije bas da dobijas savrsenstvo za ovolike pare ;)
Zbog cega bjese onaj opoziv? :lol: :lol: Stvarno vrhunski motor, jos samo kad je ispravan, extra :lol: :lol:

Ovaj je izgleda gori i od stroma. Jos nije ni km presao a vec moraju strucnjaci iz Njemacke da ga popravljaju. :lol: :lol: :lol:

Re: BMW R 1200 GS za 2012-tu sa vodenim hlađenjem

Posted: 13 Mar 2013 23:41
by mexiko
bokibd wrote:
mexiko wrote:
Madza wrote: Medjutim ovaj sto je u salon je vec prodat,ali ima problem sa viljuskama i cekaju alat da dodje za njega jer vlasnik ceka...tako da nije bas da dobijas savrsenstvo za ovolike pare ;)
Zbog cega bjese onaj opoziv? :lol: :lol: Stvarno vrhunski motor, jos samo kad je ispravan, extra :lol: :lol:

Ovaj je izgleda gori i od stroma. Jos nije ni km presao a vec moraju strucnjaci iz Njemacke da ga popravljaju. :lol: :lol: :lol:
Pa o tome ti pricam. A da je lijep, lijep je ka slika, i stvarno nema sto da mu se doda pa da bi bio ljepsi, i to mu niko ne moze uzeti..ali to sto se proizvodi pokvaren, e to je nesto drugo, ali dobro, nnjemci su to, popravice ga oni :lol: :lol:

Re: BMW R 1200 GS za 2012-tu sa vodenim hlađenjem

Posted: 14 Mar 2013 07:43
by Galiot
Nije dugo trebalo da se pročuje da je prvi kupac odustao....već je prodan taj u Voli motors.

Sent from my Triumph Tiger 800 using Tapatalk 2.

Re: BMW R 1200 GS za 2012-tu sa vodenim hlađenjem

Posted: 14 Mar 2013 08:39
by Madza
bokibd wrote:
mexiko wrote:
Madza wrote: Medjutim ovaj sto je u salon je vec prodat,ali ima problem sa viljuskama i cekaju alat da dodje za njega jer vlasnik ceka...tako da nije bas da dobijas savrsenstvo za ovolike pare ;)
Zbog cega bjese onaj opoziv? :lol: :lol: Stvarno vrhunski motor, jos samo kad je ispravan, extra :lol: :lol:

Ovaj je izgleda gori i od stroma. Jos nije ni km presao a vec moraju strucnjaci iz Njemacke da ga popravljaju. :lol: :lol: :lol:
A ovaj BMW ti je nesto kao tvoj Versys,cim je isporucen pokvario se...s tim sto je tvoj eto bar par KM presao od servisa tolko do kuce,pa si morao nazad jer se raspadao ;)

Re: BMW R 1200 GS za 2012-tu sa vodenim hlađenjem

Posted: 14 Mar 2013 08:41
by Luchka
Hahahahaha... E likovi ste! Svi bi ga kupili da nam se moze, a ovako mu nadjoste 100 mana! :)

Mislim, slazem se da je 18000 dosta, ali realno vrijedi sve te pare! :)

Poslato sa ove kante od Blackberry-ja

Re: BMW R 1200 GS za 2012-tu sa vodenim hlađenjem

Posted: 14 Mar 2013 08:59
by Madza
Luchka nije on 18 vec 19.000 na ulicu...jer je 18.500 + prva registracija koja je ovdje oko 550 eura za GS!

Malo kofera ovoga onoga preko 20.000 :shifty:

Ja da se nemam pametnija ulaganja kupio bih ga trena se ne bih mislio!Ipak se jednom u 10 godina kupuje ovakav motor...pa mozda i 15-20 godina moze trajat bez problema!

Meni se svidja,a da je to danas dosta para jeste!!!