U jebeen ti, na što Versus ima zvuk ka' formula1 na ovizi pređašnji klip, ustvari između pistaša i formule Šumaherove ;} (da nisi ugradio Akrapoviće braću :})
A moglo se čut i The Day That Never Comes - Metallica naš dobar drug..
Prasinjanje 2010-2080...Dr. Mracni corner
- Endurio
- Grijač guma

- Posts: 186
- Joined: 08 Jun 2010 12:11
- Vozim: F650GS bmw crni, zatamnjena stakla.
- Location: Podgorica
- DrMracni
- NLB Moderator
- Posts: 5758
- Joined: 03 Feb 2009 09:19
- Vozim: KTM 990 Adventure
KTM 350 Freeride - Location: Niksic - Kotor
- Contact:
Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
zvuk stvarno neodoljivo podsjeca na neki ferrari w12 ali samo podsjeca 
dobar, dobar drugar!
dobar, dobar drugar!
Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!
http://www.monteguide.me" onclick="window.open(this.href);return false; - Motorbike Tours Montenegro https://www.facebook.com/monteguide/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.monteguide.me" onclick="window.open(this.href);return false; - Motorbike Tours Montenegro https://www.facebook.com/monteguide/" onclick="window.open(this.href);return false;
-
NikGold
- NLB Moderator
- Posts: 3803
- Joined: 11 Feb 2009 10:11
- Vozim: Uvijek prljavu Hondu xr650r
Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
Doktore kad pominješ ferari da nej sa njim u offroad ili kako si krenuo nekim goldvingom
. KUPI ENDURO ČOVJEČE
+1389+
- DrMracni
- NLB Moderator
- Posts: 5758
- Joined: 03 Feb 2009 09:19
- Vozim: KTM 990 Adventure
KTM 350 Freeride - Location: Niksic - Kotor
- Contact:
Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
ja druge misije u zivotu nemam sem da uzmem enduro pa ti vidiNikGold wrote:Doktore kad pominješ ferari da nej sa njim u offroad ili kako si krenuo nekim goldvingom. KUPI ENDURO ČOVJEČE
Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!
http://www.monteguide.me" onclick="window.open(this.href);return false; - Motorbike Tours Montenegro https://www.facebook.com/monteguide/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.monteguide.me" onclick="window.open(this.href);return false; - Motorbike Tours Montenegro https://www.facebook.com/monteguide/" onclick="window.open(this.href);return false;
-
urke
- Grijač guma

- Posts: 332
- Joined: 09 Nov 2009 16:36
Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
a daako u medjuvremenu stignes koje dijete napraviti....DrMracni wrote:ja druge misije u zivotu nemam sem da uzmem enduro pa ti vidiNikGold wrote:Doktore kad pominješ ferari da nej sa njim u offroad ili kako si krenuo nekim goldvingom. KUPI ENDURO ČOVJEČE
- DrMracni
- NLB Moderator
- Posts: 5758
- Joined: 03 Feb 2009 09:19
- Vozim: KTM 990 Adventure
KTM 350 Freeride - Location: Niksic - Kotor
- Contact:
Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
bice djece, a prvo malo slika 
danas smo izigravali diverzantsku ronilacku jedinicu i bili na dnu slanog jezera, evo kako to i izgleda - porpilicno suvo reklo bi se
















danas smo izigravali diverzantsku ronilacku jedinicu i bili na dnu slanog jezera, evo kako to i izgleda - porpilicno suvo reklo bi se
















Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!
http://www.monteguide.me" onclick="window.open(this.href);return false; - Motorbike Tours Montenegro https://www.facebook.com/monteguide/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.monteguide.me" onclick="window.open(this.href);return false; - Motorbike Tours Montenegro https://www.facebook.com/monteguide/" onclick="window.open(this.href);return false;
- Endurio
- Grijač guma

- Posts: 186
- Joined: 08 Jun 2010 12:11
- Vozim: F650GS bmw crni, zatamnjena stakla.
- Location: Podgorica
Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
Top, mnogo lijepo i vesela tura/ideja...
- VeDzA
- Test vozač kaskader

- Posts: 1428
- Joined: 19 Apr 2010 14:06
- Vozim: Yamaha XTZ 750 ST
Honda XR 400 R - Location: Podgorica
Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
Profesionalno
A ideja top...
A ideja top...
-
NikGold
- NLB Moderator
- Posts: 3803
- Joined: 11 Feb 2009 10:11
- Vozim: Uvijek prljavu Hondu xr650r
Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
JAO izgliba Gunja nove ČIZME , jbte nema jezera .Jel meko kad paneš
. Vozio se ja po SKadarskom skoro ali nedam slike jer ih nemam 
+1389+
- Roki
- NLB Moderator
- Posts: 2446
- Joined: 28 Jan 2009 18:40
- Vozim: BMW R 80 GS sa prikolicom
- Location: Germany
- Contact:
Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
Pentom ili na veslaNikGold wrote: Vozio se ja po SKadarskom skoro ali nedam slike jer ih nemam
ovi su se momci prelijepo proveli svaka im cast
Fahre nie schneller als dein Schutzengel fliegen kann
Ali neki od nas nisu travu pasli,
Pa su nogom u grob a nisu odrasli,
Miliji im pomet i motora jeka,
Mi slobodni nekad, oni dovijeka. N.Milakovic bajkerima
Ali neki od nas nisu travu pasli,
Pa su nogom u grob a nisu odrasli,
Miliji im pomet i motora jeka,
Mi slobodni nekad, oni dovijeka. N.Milakovic bajkerima