Page 18 of 227

Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011

Posted: 18 Sep 2011 23:06
by Endurio
U jebeen ti, na što Versus ima zvuk ka' formula1 na ovizi pređašnji klip, ustvari između pistaša i formule Šumaherove ;} (da nisi ugradio Akrapoviće braću :})

A moglo se čut i The Day That Never Comes - Metallica naš dobar drug..

Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011

Posted: 18 Sep 2011 23:30
by DrMracni
zvuk stvarno neodoljivo podsjeca na neki ferrari w12 ali samo podsjeca :D

dobar, dobar drugar!

Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011

Posted: 19 Sep 2011 09:47
by NikGold
Doktore kad pominješ ferari da nej sa njim u offroad ili kako si krenuo nekim goldvingom :D . KUPI ENDURO ČOVJEČE

Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011

Posted: 19 Sep 2011 10:25
by DrMracni
NikGold wrote:Doktore kad pominješ ferari da nej sa njim u offroad ili kako si krenuo nekim goldvingom :D . KUPI ENDURO ČOVJEČE
ja druge misije u zivotu nemam sem da uzmem enduro pa ti vidi :think:

Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011

Posted: 19 Sep 2011 16:08
by urke
:whistle:
DrMracni wrote:
NikGold wrote:Doktore kad pominješ ferari da nej sa njim u offroad ili kako si krenuo nekim goldvingom :D . KUPI ENDURO ČOVJEČE
ja druge misije u zivotu nemam sem da uzmem enduro pa ti vidi :think:
a daako u medjuvremenu stignes koje dijete napraviti....

Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011

Posted: 24 Sep 2011 00:51
by DrMracni
bice djece, a prvo malo slika :)

danas smo izigravali diverzantsku ronilacku jedinicu i bili na dnu slanog jezera, evo kako to i izgleda - porpilicno suvo reklo bi se :drool:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011

Posted: 24 Sep 2011 01:10
by Endurio
Top, mnogo lijepo i vesela tura/ideja...

Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011

Posted: 24 Sep 2011 01:23
by VeDzA
Profesionalno :)
A ideja top...

Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011

Posted: 24 Sep 2011 02:34
by NikGold
JAO izgliba Gunja nove ČIZME , jbte nema jezera .Jel meko kad paneš :D . Vozio se ja po SKadarskom skoro ali nedam slike jer ih nemam ;)

Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011

Posted: 24 Sep 2011 07:50
by Roki
NikGold wrote: Vozio se ja po SKadarskom skoro ali nedam slike jer ih nemam ;)
Pentom ili na vesla :)
ovi su se momci prelijepo proveli svaka im cast