Page 18 of 227
Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
Posted: 18 Sep 2011 23:06
by Endurio
U jebeen ti, na što Versus ima zvuk ka' formula1 na ovizi pređašnji klip, ustvari između pistaša i formule Šumaherove ;} (da nisi ugradio Akrapoviće braću :})
A moglo se čut i The Day That Never Comes - Metallica naš dobar drug..
Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
Posted: 18 Sep 2011 23:30
by DrMracni
zvuk stvarno neodoljivo podsjeca na neki ferrari w12 ali samo podsjeca
dobar, dobar drugar!
Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
Posted: 19 Sep 2011 09:47
by NikGold
Doktore kad pominješ ferari da nej sa njim u offroad ili kako si krenuo nekim goldvingom

. KUPI ENDURO ČOVJEČE
Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
Posted: 19 Sep 2011 10:25
by DrMracni
NikGold wrote:Doktore kad pominješ ferari da nej sa njim u offroad ili kako si krenuo nekim goldvingom

. KUPI ENDURO ČOVJEČE
ja druge misije u zivotu nemam sem da uzmem enduro pa ti vidi

Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
Posted: 19 Sep 2011 16:08
by urke
DrMracni wrote:NikGold wrote:Doktore kad pominješ ferari da nej sa njim u offroad ili kako si krenuo nekim goldvingom

. KUPI ENDURO ČOVJEČE
ja druge misije u zivotu nemam sem da uzmem enduro pa ti vidi

a daako u medjuvremenu stignes koje dijete napraviti....
Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
Posted: 24 Sep 2011 00:51
by DrMracni
Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
Posted: 24 Sep 2011 01:10
by Endurio
Top, mnogo lijepo i vesela tura/ideja...
Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
Posted: 24 Sep 2011 01:23
by VeDzA
Profesionalno
A ideja top...
Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
Posted: 24 Sep 2011 02:34
by NikGold
JAO izgliba Gunja nove ČIZME , jbte nema jezera .Jel meko kad paneš

. Vozio se ja po SKadarskom skoro ali nedam slike jer ih nemam

Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
Posted: 24 Sep 2011 07:50
by Roki
NikGold wrote: Vozio se ja po SKadarskom skoro ali nedam slike jer ih nemam

Pentom ili na vesla
ovi su se momci prelijepo proveli svaka im cast