Prasinjanje 2010-2080...Dr. Mracni corner

Predlozi za putovanja, izleti informacije za moto skupove
Post Reply
NikGold
NLB Moderator
Posts: 3803
Joined: 11 Feb 2009 10:11
Vozim: Uvijek prljavu Hondu xr650r

Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011

Post by NikGold »

I pentom i na vesla i motorom onijom putom đe Ž.B. pojede kantu od jupola čorbe :D
+1389+
User avatar
DrMracni
NLB Moderator
Posts: 5758
Joined: 03 Feb 2009 09:19
Vozim: KTM 990 Adventure
KTM 350 Freeride
Location: Niksic - Kotor
Contact:

Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011

Post by DrMracni »

pet minuta glibanja

Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!
http://www.monteguide.me" onclick="window.open(this.href);return false; - Motorbike Tours Montenegro https://www.facebook.com/monteguide/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Endurio
Grijač guma
Grijač guma
Posts: 186
Joined: 08 Jun 2010 12:11
Vozim: F650GS bmw crni, zatamnjena stakla.
Location: Podgorica

Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011

Post by Endurio »

Ura za ADVNK.

Ne znam jeste li primijetili, ali vi se bavite i pospjeshivanjem biodiverziteta jezera, jer jezero sad ima i kroserice u svom staništu, plus ovi kanali koje pravite sa oranicama su idealne za jegulje kad nadođe voda, za parenje i za štekanje, tako da biće ribe više i jegulje i ostalih podvodnih živuljki, interesantniji im je teren pod vodom, pod vodom... ;}
Bosko
Silovatelj krivina
Silovatelj krivina
Posts: 837
Joined: 20 Dec 2009 21:01

Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011

Post by Bosko »

Kako mracni pere u one lokve :lol:
User avatar
DrMracni
NLB Moderator
Posts: 5758
Joined: 03 Feb 2009 09:19
Vozim: KTM 990 Adventure
KTM 350 Freeride
Location: Niksic - Kotor
Contact:

Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011

Post by DrMracni »

lokve su raj, samo je problem blato u njima, tacnije zivo blato. da sam jednom stao mislim da bi mi cizme jos bile tamo :)
ali je teren savrsen, taman mek koliko treba... jako lijepo igraliste
Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!
http://www.monteguide.me" onclick="window.open(this.href);return false; - Motorbike Tours Montenegro https://www.facebook.com/monteguide/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
DrMracni
NLB Moderator
Posts: 5758
Joined: 03 Feb 2009 09:19
Vozim: KTM 990 Adventure
KTM 350 Freeride
Location: Niksic - Kotor
Contact:

Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011

Post by DrMracni »

djeca su za vikend otisla da se igraju po krnovu i kapetanovom jezeru, medjutim djeca ko djeca i ekser bi pokvarila, vracaju se bez jednog motora. srecom nista strasno, pukao je lanac na jednom motoru, tako da je morao nociti sa vucima. u nedelju ujutro smo pripremali akciju spasavanja redova djura(xtz750)

po nas je dosao vrlo iskusan vozac iako mu se ne bi reklo po godima :shock: ali prosao je on sa ovom kampanjolom sito i reseto :)

Image

pravac lukavica preko zagrada

Image

Image

Image

Image


tenera je bila kod dobrih domacina

Image

pakovanje, sta znaju djeca sta je 240kg :shock:

Image

i put nazad... predjeli su prelijepi, obicno motorom ovuda prozujimo i dignemo grdilo prasine, sad sam imao priliku uzivati pravo

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

TAMic

Image

i nas klub se ne bi zvao kako se zove kad ne bi bilo i lijepih zanimljivosti... odlucismo da je voznja previse dosadna i da bi malo ugrijali atmosferu odlucismo se da kampanjolu sa sve prikolicom i tenerom odguramo od lukavice do zagrada, pa cak i dalje :lol:

Image
Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!
http://www.monteguide.me" onclick="window.open(this.href);return false; - Motorbike Tours Montenegro https://www.facebook.com/monteguide/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
VeDzA
Test vozač kaskader
Test vozač kaskader
Posts: 1428
Joined: 19 Apr 2010 14:06
Vozim: Yamaha XTZ 750 ST
Honda XR 400 R
Location: Podgorica

Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011

Post by VeDzA »

A cim sam ih ja slikao mojim ukletim aparatom na Vucje,moralo ih je nesto strefit :lol:
Sve je to dio avanture ;)
NikGold
NLB Moderator
Posts: 3803
Joined: 11 Feb 2009 10:11
Vozim: Uvijek prljavu Hondu xr650r

Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011

Post by NikGold »

U Hebem li ti jade kad vidim ove boje na Lukavici uhhh
+1389+
SlavkoPejovic
Test vozač kaskader
Test vozač kaskader
Posts: 1301
Joined: 11 Jul 2011 13:15
Vozim: Aprilia Caponord 1200
Location: Cetinje

Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011

Post by SlavkoPejovic »

Kraj sezone pa i masine pokazuju znake zamora, lanac na teneru, akumulator na Pegasa... Nekako i to daje dozu zadovoljstva... :D
User avatar
DrMracni
NLB Moderator
Posts: 5758
Joined: 03 Feb 2009 09:19
Vozim: KTM 990 Adventure
KTM 350 Freeride
Location: Niksic - Kotor
Contact:

Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011

Post by DrMracni »

Sezona se ipak nastavlja, prosle godine u ovo vrijeme je bilo kise i vise nego sto je trebalo... bas mnogo vise...

Image


Danas dan idealan, oko 11 sati 10 stepeni. kratak dogovor i upalismo Gunja i ja ove motorne sege.
Obzirom da se ipak nema previse vremena, dan je okracao bas dobro, odlucismo se za dobri stari zupski javorak. idealna dnevna voznja, ukupno nekih ~25km od toga oko 17kg mnogo dobrog i zahtjevnog makadama (ako se ne ide skuterom, kao sto bi Janko rekao :) )

ovaj put je stvarno bio "pedal to the metal" mogu misliti kako je ono malo ljudi po onih kuca uzivalo u cistom dvotaktnom metal zvuku karika :D
mislim da brze sege odavno nijesu culi :) i jos se jure :)

zao mi je sto ne montirah kameru na repu bilo bi baaaas zanimljivo.. ali dobro to za sjedeci put

ima i par slika, vjerovatno vec vidjenih ali se starno nijesmo imali kad namjestati uz brdo i niz brdo :)

lijepa vijest za ljubitelje basketa, kos je pomjeren koji metar dje je "ravniji" teren :lol:

Image

Image

kakva tisina... (mada trebalo je sigurno desetak minuta da prestanu neki cudni metalni zvuci i da se uziva)

Image

Gunja

Image

Image

Husqvarna se blizi jubileju

Image

Image

Image

Image

uhvatismo neke medjede, slucajne prolaznike da nas slikaju

Image

Image

Kx se tek sad razradio poslije generalne, i opet mi ponedostaje kocnica :)

Image

malo i klub da reklamiramo

Image

Image

dje god nadjes zgodno mjesto ti motor posadi

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

sve u svemu savrsenih 2-3h... rijetko dobro iskoristen slobodan dan, tj slava :D

- dok smo gore meditirali bas smo pricali o tome da li bi mogli ovako voziti da smo imali recimo 250 2t... bili smo istog misljenja da bi voznja bar malo duze trajala i da ne bi smjeli bas otvarati gas na svakoj krivini, i ne bi ga mogli tj umjeli dozirati a da ne bude bas opasno... 125 2t prasta sve greske definitivno
Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!
http://www.monteguide.me" onclick="window.open(this.href);return false; - Motorbike Tours Montenegro https://www.facebook.com/monteguide/" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply