Prasinjanje 2010-2080...Dr. Mracni corner
-
NikGold
- NLB Moderator
- Posts: 3803
- Joined: 11 Feb 2009 10:11
- Vozim: Uvijek prljavu Hondu xr650r
Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
I pentom i na vesla i motorom onijom putom đe Ž.B. pojede kantu od jupola čorbe 
+1389+
- DrMracni
- NLB Moderator
- Posts: 5758
- Joined: 03 Feb 2009 09:19
- Vozim: KTM 990 Adventure
KTM 350 Freeride - Location: Niksic - Kotor
- Contact:
Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
pet minuta glibanja
Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!
http://www.monteguide.me" onclick="window.open(this.href);return false; - Motorbike Tours Montenegro https://www.facebook.com/monteguide/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.monteguide.me" onclick="window.open(this.href);return false; - Motorbike Tours Montenegro https://www.facebook.com/monteguide/" onclick="window.open(this.href);return false;
- Endurio
- Grijač guma

- Posts: 186
- Joined: 08 Jun 2010 12:11
- Vozim: F650GS bmw crni, zatamnjena stakla.
- Location: Podgorica
Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
Ura za ADVNK.
Ne znam jeste li primijetili, ali vi se bavite i pospjeshivanjem biodiverziteta jezera, jer jezero sad ima i kroserice u svom staništu, plus ovi kanali koje pravite sa oranicama su idealne za jegulje kad nadođe voda, za parenje i za štekanje, tako da biće ribe više i jegulje i ostalih podvodnih živuljki, interesantniji im je teren pod vodom, pod vodom... ;}
Ne znam jeste li primijetili, ali vi se bavite i pospjeshivanjem biodiverziteta jezera, jer jezero sad ima i kroserice u svom staništu, plus ovi kanali koje pravite sa oranicama su idealne za jegulje kad nadođe voda, za parenje i za štekanje, tako da biće ribe više i jegulje i ostalih podvodnih živuljki, interesantniji im je teren pod vodom, pod vodom... ;}
-
Bosko
- Silovatelj krivina

- Posts: 837
- Joined: 20 Dec 2009 21:01
Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
Kako mracni pere u one lokve 
- DrMracni
- NLB Moderator
- Posts: 5758
- Joined: 03 Feb 2009 09:19
- Vozim: KTM 990 Adventure
KTM 350 Freeride - Location: Niksic - Kotor
- Contact:
Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
lokve su raj, samo je problem blato u njima, tacnije zivo blato. da sam jednom stao mislim da bi mi cizme jos bile tamo 
ali je teren savrsen, taman mek koliko treba... jako lijepo igraliste
ali je teren savrsen, taman mek koliko treba... jako lijepo igraliste
Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!
http://www.monteguide.me" onclick="window.open(this.href);return false; - Motorbike Tours Montenegro https://www.facebook.com/monteguide/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.monteguide.me" onclick="window.open(this.href);return false; - Motorbike Tours Montenegro https://www.facebook.com/monteguide/" onclick="window.open(this.href);return false;
- DrMracni
- NLB Moderator
- Posts: 5758
- Joined: 03 Feb 2009 09:19
- Vozim: KTM 990 Adventure
KTM 350 Freeride - Location: Niksic - Kotor
- Contact:
Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
djeca su za vikend otisla da se igraju po krnovu i kapetanovom jezeru, medjutim djeca ko djeca i ekser bi pokvarila, vracaju se bez jednog motora. srecom nista strasno, pukao je lanac na jednom motoru, tako da je morao nociti sa vucima. u nedelju ujutro smo pripremali akciju spasavanja redova djura(xtz750)
po nas je dosao vrlo iskusan vozac iako mu se ne bi reklo po godima
ali prosao je on sa ovom kampanjolom sito i reseto

pravac lukavica preko zagrada




tenera je bila kod dobrih domacina

pakovanje, sta znaju djeca sta je 240kg

i put nazad... predjeli su prelijepi, obicno motorom ovuda prozujimo i dignemo grdilo prasine, sad sam imao priliku uzivati pravo







TAMic

i nas klub se ne bi zvao kako se zove kad ne bi bilo i lijepih zanimljivosti... odlucismo da je voznja previse dosadna i da bi malo ugrijali atmosferu odlucismo se da kampanjolu sa sve prikolicom i tenerom odguramo od lukavice do zagrada, pa cak i dalje

po nas je dosao vrlo iskusan vozac iako mu se ne bi reklo po godima

pravac lukavica preko zagrada




tenera je bila kod dobrih domacina

pakovanje, sta znaju djeca sta je 240kg

i put nazad... predjeli su prelijepi, obicno motorom ovuda prozujimo i dignemo grdilo prasine, sad sam imao priliku uzivati pravo







TAMic

i nas klub se ne bi zvao kako se zove kad ne bi bilo i lijepih zanimljivosti... odlucismo da je voznja previse dosadna i da bi malo ugrijali atmosferu odlucismo se da kampanjolu sa sve prikolicom i tenerom odguramo od lukavice do zagrada, pa cak i dalje

Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!
http://www.monteguide.me" onclick="window.open(this.href);return false; - Motorbike Tours Montenegro https://www.facebook.com/monteguide/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.monteguide.me" onclick="window.open(this.href);return false; - Motorbike Tours Montenegro https://www.facebook.com/monteguide/" onclick="window.open(this.href);return false;
- VeDzA
- Test vozač kaskader

- Posts: 1428
- Joined: 19 Apr 2010 14:06
- Vozim: Yamaha XTZ 750 ST
Honda XR 400 R - Location: Podgorica
Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
A cim sam ih ja slikao mojim ukletim aparatom na Vucje,moralo ih je nesto strefit
Sve je to dio avanture
Sve je to dio avanture
-
NikGold
- NLB Moderator
- Posts: 3803
- Joined: 11 Feb 2009 10:11
- Vozim: Uvijek prljavu Hondu xr650r
-
SlavkoPejovic
- Test vozač kaskader

- Posts: 1301
- Joined: 11 Jul 2011 13:15
- Vozim: Aprilia Caponord 1200
- Location: Cetinje
Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
Kraj sezone pa i masine pokazuju znake zamora, lanac na teneru, akumulator na Pegasa... Nekako i to daje dozu zadovoljstva... 
- DrMracni
- NLB Moderator
- Posts: 5758
- Joined: 03 Feb 2009 09:19
- Vozim: KTM 990 Adventure
KTM 350 Freeride - Location: Niksic - Kotor
- Contact:
Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011
Sezona se ipak nastavlja, prosle godine u ovo vrijeme je bilo kise i vise nego sto je trebalo... bas mnogo vise...

Danas dan idealan, oko 11 sati 10 stepeni. kratak dogovor i upalismo Gunja i ja ove motorne sege.
Obzirom da se ipak nema previse vremena, dan je okracao bas dobro, odlucismo se za dobri stari zupski javorak. idealna dnevna voznja, ukupno nekih ~25km od toga oko 17kg mnogo dobrog i zahtjevnog makadama (ako se ne ide skuterom, kao sto bi Janko rekao
)
ovaj put je stvarno bio "pedal to the metal" mogu misliti kako je ono malo ljudi po onih kuca uzivalo u cistom dvotaktnom metal zvuku karika
mislim da brze sege odavno nijesu culi
i jos se jure 
zao mi je sto ne montirah kameru na repu bilo bi baaaas zanimljivo.. ali dobro to za sjedeci put
ima i par slika, vjerovatno vec vidjenih ali se starno nijesmo imali kad namjestati uz brdo i niz brdo
lijepa vijest za ljubitelje basketa, kos je pomjeren koji metar dje je "ravniji" teren


kakva tisina... (mada trebalo je sigurno desetak minuta da prestanu neki cudni metalni zvuci i da se uziva)

Gunja


Husqvarna se blizi jubileju




uhvatismo neke medjede, slucajne prolaznike da nas slikaju


Kx se tek sad razradio poslije generalne, i opet mi ponedostaje kocnica

malo i klub da reklamiramo


dje god nadjes zgodno mjesto ti motor posadi







sve u svemu savrsenih 2-3h... rijetko dobro iskoristen slobodan dan, tj slava
- dok smo gore meditirali bas smo pricali o tome da li bi mogli ovako voziti da smo imali recimo 250 2t... bili smo istog misljenja da bi voznja bar malo duze trajala i da ne bi smjeli bas otvarati gas na svakoj krivini, i ne bi ga mogli tj umjeli dozirati a da ne bude bas opasno... 125 2t prasta sve greske definitivno

Danas dan idealan, oko 11 sati 10 stepeni. kratak dogovor i upalismo Gunja i ja ove motorne sege.
Obzirom da se ipak nema previse vremena, dan je okracao bas dobro, odlucismo se za dobri stari zupski javorak. idealna dnevna voznja, ukupno nekih ~25km od toga oko 17kg mnogo dobrog i zahtjevnog makadama (ako se ne ide skuterom, kao sto bi Janko rekao
ovaj put je stvarno bio "pedal to the metal" mogu misliti kako je ono malo ljudi po onih kuca uzivalo u cistom dvotaktnom metal zvuku karika
mislim da brze sege odavno nijesu culi
zao mi je sto ne montirah kameru na repu bilo bi baaaas zanimljivo.. ali dobro to za sjedeci put
ima i par slika, vjerovatno vec vidjenih ali se starno nijesmo imali kad namjestati uz brdo i niz brdo
lijepa vijest za ljubitelje basketa, kos je pomjeren koji metar dje je "ravniji" teren


kakva tisina... (mada trebalo je sigurno desetak minuta da prestanu neki cudni metalni zvuci i da se uziva)

Gunja


Husqvarna se blizi jubileju




uhvatismo neke medjede, slucajne prolaznike da nas slikaju


Kx se tek sad razradio poslije generalne, i opet mi ponedostaje kocnica

malo i klub da reklamiramo


dje god nadjes zgodno mjesto ti motor posadi







sve u svemu savrsenih 2-3h... rijetko dobro iskoristen slobodan dan, tj slava
- dok smo gore meditirali bas smo pricali o tome da li bi mogli ovako voziti da smo imali recimo 250 2t... bili smo istog misljenja da bi voznja bar malo duze trajala i da ne bi smjeli bas otvarati gas na svakoj krivini, i ne bi ga mogli tj umjeli dozirati a da ne bude bas opasno... 125 2t prasta sve greske definitivno
Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!
http://www.monteguide.me" onclick="window.open(this.href);return false; - Motorbike Tours Montenegro https://www.facebook.com/monteguide/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.monteguide.me" onclick="window.open(this.href);return false; - Motorbike Tours Montenegro https://www.facebook.com/monteguide/" onclick="window.open(this.href);return false;