Sezona se ipak nastavlja, prosle godine u ovo vrijeme je bilo kise i vise nego sto je trebalo... bas mnogo vise...
Danas dan idealan, oko 11 sati 10 stepeni. kratak dogovor i upalismo Gunja i ja ove motorne sege.
Obzirom da se ipak nema previse vremena, dan je okracao bas dobro, odlucismo se za dobri stari zupski javorak. idealna dnevna voznja, ukupno nekih ~25km od toga oko 17kg mnogo dobrog i zahtjevnog makadama (ako se ne ide skuterom, kao sto bi Janko rekao

)
ovaj put je stvarno bio "pedal to the metal" mogu misliti kako je ono malo ljudi po onih kuca uzivalo u cistom dvotaktnom metal zvuku karika

mislim da brze sege odavno nijesu culi

i jos se jure
zao mi je sto ne montirah kameru na repu bilo bi baaaas zanimljivo.. ali dobro to za sjedeci put
ima i par slika, vjerovatno vec vidjenih ali se starno nijesmo imali kad namjestati uz brdo i niz brdo
lijepa vijest za ljubitelje basketa, kos je pomjeren koji metar dje je "ravniji" teren
kakva tisina... (mada trebalo je sigurno desetak minuta da prestanu neki cudni metalni zvuci i da se uziva)
Gunja
Husqvarna se blizi jubileju
uhvatismo neke medjede, slucajne prolaznike da nas slikaju
Kx se tek sad razradio poslije generalne, i opet mi ponedostaje kocnica
malo i klub da reklamiramo
dje god nadjes zgodno mjesto ti motor posadi
sve u svemu savrsenih 2-3h... rijetko dobro iskoristen slobodan dan, tj slava
- dok smo gore meditirali bas smo pricali o tome da li bi mogli ovako voziti da smo imali recimo 250 2t... bili smo istog misljenja da bi voznja bar malo duze trajala i da ne bi smjeli bas otvarati gas na svakoj krivini, i ne bi ga mogli tj umjeli dozirati a da ne bude bas opasno... 125 2t prasta sve greske definitivno