Page 19 of 227

Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011

Posted: 24 Sep 2011 07:52
by NikGold
I pentom i na vesla i motorom onijom putom đe Ž.B. pojede kantu od jupola čorbe :D

Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011

Posted: 24 Sep 2011 11:39
by DrMracni
pet minuta glibanja


Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011

Posted: 24 Sep 2011 13:39
by Endurio
Ura za ADVNK.

Ne znam jeste li primijetili, ali vi se bavite i pospjeshivanjem biodiverziteta jezera, jer jezero sad ima i kroserice u svom staništu, plus ovi kanali koje pravite sa oranicama su idealne za jegulje kad nadođe voda, za parenje i za štekanje, tako da biće ribe više i jegulje i ostalih podvodnih živuljki, interesantniji im je teren pod vodom, pod vodom... ;}

Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011

Posted: 24 Sep 2011 15:38
by Bosko
Kako mracni pere u one lokve :lol:

Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011

Posted: 26 Sep 2011 18:28
by DrMracni
lokve su raj, samo je problem blato u njima, tacnije zivo blato. da sam jednom stao mislim da bi mi cizme jos bile tamo :)
ali je teren savrsen, taman mek koliko treba... jako lijepo igraliste

Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011

Posted: 26 Sep 2011 19:24
by DrMracni
djeca su za vikend otisla da se igraju po krnovu i kapetanovom jezeru, medjutim djeca ko djeca i ekser bi pokvarila, vracaju se bez jednog motora. srecom nista strasno, pukao je lanac na jednom motoru, tako da je morao nociti sa vucima. u nedelju ujutro smo pripremali akciju spasavanja redova djura(xtz750)

po nas je dosao vrlo iskusan vozac iako mu se ne bi reklo po godima :shock: ali prosao je on sa ovom kampanjolom sito i reseto :)

Image

pravac lukavica preko zagrada

Image

Image

Image

Image


tenera je bila kod dobrih domacina

Image

pakovanje, sta znaju djeca sta je 240kg :shock:

Image

i put nazad... predjeli su prelijepi, obicno motorom ovuda prozujimo i dignemo grdilo prasine, sad sam imao priliku uzivati pravo

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

TAMic

Image

i nas klub se ne bi zvao kako se zove kad ne bi bilo i lijepih zanimljivosti... odlucismo da je voznja previse dosadna i da bi malo ugrijali atmosferu odlucismo se da kampanjolu sa sve prikolicom i tenerom odguramo od lukavice do zagrada, pa cak i dalje :lol:

Image

Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011

Posted: 26 Sep 2011 19:37
by VeDzA
A cim sam ih ja slikao mojim ukletim aparatom na Vucje,moralo ih je nesto strefit :lol:
Sve je to dio avanture ;)

Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011

Posted: 26 Sep 2011 21:26
by NikGold
U Hebem li ti jade kad vidim ove boje na Lukavici uhhh

Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011

Posted: 26 Sep 2011 21:44
by SlavkoPejovic
Kraj sezone pa i masine pokazuju znake zamora, lanac na teneru, akumulator na Pegasa... Nekako i to daje dozu zadovoljstva... :D

Re: Pocelo prasinjanje 2010, 2011

Posted: 16 Nov 2011 17:50
by DrMracni
Sezona se ipak nastavlja, prosle godine u ovo vrijeme je bilo kise i vise nego sto je trebalo... bas mnogo vise...

Image


Danas dan idealan, oko 11 sati 10 stepeni. kratak dogovor i upalismo Gunja i ja ove motorne sege.
Obzirom da se ipak nema previse vremena, dan je okracao bas dobro, odlucismo se za dobri stari zupski javorak. idealna dnevna voznja, ukupno nekih ~25km od toga oko 17kg mnogo dobrog i zahtjevnog makadama (ako se ne ide skuterom, kao sto bi Janko rekao :) )

ovaj put je stvarno bio "pedal to the metal" mogu misliti kako je ono malo ljudi po onih kuca uzivalo u cistom dvotaktnom metal zvuku karika :D
mislim da brze sege odavno nijesu culi :) i jos se jure :)

zao mi je sto ne montirah kameru na repu bilo bi baaaas zanimljivo.. ali dobro to za sjedeci put

ima i par slika, vjerovatno vec vidjenih ali se starno nijesmo imali kad namjestati uz brdo i niz brdo :)

lijepa vijest za ljubitelje basketa, kos je pomjeren koji metar dje je "ravniji" teren :lol:

Image

Image

kakva tisina... (mada trebalo je sigurno desetak minuta da prestanu neki cudni metalni zvuci i da se uziva)

Image

Gunja

Image

Image

Husqvarna se blizi jubileju

Image

Image

Image

Image

uhvatismo neke medjede, slucajne prolaznike da nas slikaju

Image

Image

Kx se tek sad razradio poslije generalne, i opet mi ponedostaje kocnica :)

Image

malo i klub da reklamiramo

Image

Image

dje god nadjes zgodno mjesto ti motor posadi

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

sve u svemu savrsenih 2-3h... rijetko dobro iskoristen slobodan dan, tj slava :D

- dok smo gore meditirali bas smo pricali o tome da li bi mogli ovako voziti da smo imali recimo 250 2t... bili smo istog misljenja da bi voznja bar malo duze trajala i da ne bi smjeli bas otvarati gas na svakoj krivini, i ne bi ga mogli tj umjeli dozirati a da ne bude bas opasno... 125 2t prasta sve greske definitivno