Jel ja to u odsustvu dobih neku majicu ili mi se cini?
Majce
-
kopljas
- NLB Moderator
- Posts: 777
- Joined: 31 Jan 2009 22:10
- Vozim: Honda Africa Twin RD07
- Location: Podgorica
Re: Majce
E sad da sam najkrupniji jesam, a da sam najveci covek to nisam sigurno, nije to lako biti.. Al ako dobijem majicu, ima sve da vas vodim na pivoTolja wrote:inace ovo su samo probne majce
trebalo bi da se jos dorade sa prednje strane
a kad odradimo dizajn postavicemo ....
e sad ko je najkrupniji i najveci covjek od svih nas ?
- ice
- NLB Moderator
- Posts: 2486
- Joined: 28 Jan 2009 15:40
- Vozim: BMW S1000XR
- Location: Podgorica, MNE
Re: Majce
uuuuuuuuuuuuu stari, ja ću ti završit sigurno da je dobiješ samo da vidim oće li to obećanje bit izvršenokopljas wrote:E sad da sam najkrupniji jesam, a da sam najveci covek to nisam sigurno, nije to lako biti.. Al ako dobijem majicu, ima sve da vas vodim na pivoTolja wrote:inace ovo su samo probne majce
trebalo bi da se jos dorade sa prednje strane
a kad odradimo dizajn postavicemo ....
e sad ko je najkrupniji i najveci covjek od svih nas ?
- Gasho
- NLB Moderator
- Posts: 1602
- Joined: 16 Feb 2009 00:15
- Vozim: Biciklo...
- Location: Bar
Re: Majce
Ne znam čovjeka...
Ali ako njemu daju, valjda će i za mene biti kakva 6XL...
Ali ako njemu daju, valjda će i za mene biti kakva 6XL...
http://www.ramboamadeus.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.thebooksofknjige.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Ko pjeva zlo, ne misli...
http://www.thebooksofknjige.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Ko pjeva zlo, ne misli...
- Tolja
- NLB Moderator
- Posts: 143
- Joined: 28 Jan 2009 15:06
- Vozim: i raznosim Pizze
Re: Majce
ahahah
imam samo 2 majce koje su uradjene,
i ogromne su
jednu sam ostavio kopljasu
a drugu sam mislio zadrzati za sebe
ako kome odgovara velicina xxxl mogu mu i moju pokloniti
imam samo 2 majce koje su uradjene,
i ogromne su
jednu sam ostavio kopljasu
a drugu sam mislio zadrzati za sebe
ako kome odgovara velicina xxxl mogu mu i moju pokloniti
Uzivancija .....http://prodivingmontenegro.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
- Gasho
- NLB Moderator
- Posts: 1602
- Joined: 16 Feb 2009 00:15
- Vozim: Biciklo...
- Location: Bar
Re: Majce
Ako ti je velika, tu sam... 
http://www.ramboamadeus.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.thebooksofknjige.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Ko pjeva zlo, ne misli...
http://www.thebooksofknjige.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Ko pjeva zlo, ne misli...
- Tolja
- NLB Moderator
- Posts: 143
- Joined: 28 Jan 2009 15:06
- Vozim: i raznosim Pizze
Re: Majce
gaso posto si se prvi javio tvoja je 
Uzivancija .....http://prodivingmontenegro.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
- Gasho
- NLB Moderator
- Posts: 1602
- Joined: 16 Feb 2009 00:15
- Vozim: Biciklo...
- Location: Bar
Re: Majce
Imaš pizzu...
http://www.ramboamadeus.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.thebooksofknjige.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Ko pjeva zlo, ne misli...
http://www.thebooksofknjige.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Ko pjeva zlo, ne misli...
- blazo.milic
- NLB Moderator
- Posts: 621
- Joined: 28 Jan 2009 13:49
- Vozim: GS1200 Adventure
- Location: Podgorica
- Contact:
Re: Majce
E moj gasho, ne isplati ti se ovkva trgovina s toljom
Morat ces jos jednu pec tamo da postavljas ako se navuce
Morat ces jos jednu pec tamo da postavljas ako se navuce
Jedva cekam da nedjelja dodje, amanamanamanamana da nedjelja dodje