Majce

Post Reply
kopljas
NLB Moderator
Posts: 777
Joined: 31 Jan 2009 22:10
Vozim: Honda Africa Twin RD07
Location: Podgorica

Re: Majce

Post by kopljas »

@ Tolja

Jel ja to u odsustvu dobih neku majicu ili mi se cini? :)
kopljas
NLB Moderator
Posts: 777
Joined: 31 Jan 2009 22:10
Vozim: Honda Africa Twin RD07
Location: Podgorica

Re: Majce

Post by kopljas »

Tolja wrote:inace ovo su samo probne majce :)
trebalo bi da se jos dorade sa prednje strane
a kad odradimo dizajn postavicemo ....

e sad ko je najkrupniji i najveci covjek od svih nas ?
E sad da sam najkrupniji jesam, a da sam najveci covek to nisam sigurno, nije to lako biti.. Al ako dobijem majicu, ima sve da vas vodim na pivo :)
User avatar
ice
NLB Moderator
Posts: 2486
Joined: 28 Jan 2009 15:40
Vozim: BMW S1000XR
Location: Podgorica, MNE

Re: Majce

Post by ice »

kopljas wrote:
Tolja wrote:inace ovo su samo probne majce :)
trebalo bi da se jos dorade sa prednje strane
a kad odradimo dizajn postavicemo ....

e sad ko je najkrupniji i najveci covjek od svih nas ?
E sad da sam najkrupniji jesam, a da sam najveci covek to nisam sigurno, nije to lako biti.. Al ako dobijem majicu, ima sve da vas vodim na pivo :)
uuuuuuuuuuuuu stari, ja ću ti završit sigurno da je dobiješ samo da vidim oće li to obećanje bit izvršeno :D
User avatar
Gasho
NLB Moderator
Posts: 1602
Joined: 16 Feb 2009 00:15
Vozim: Biciklo...
Location: Bar

Re: Majce

Post by Gasho »

Ne znam čovjeka...
Ali ako njemu daju, valjda će i za mene biti kakva 6XL...
http://www.ramboamadeus.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.thebooksofknjige.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Ko pjeva zlo, ne misli...
User avatar
Tolja
NLB Moderator
Posts: 143
Joined: 28 Jan 2009 15:06
Vozim: i raznosim Pizze

Re: Majce

Post by Tolja »

ahahah
imam samo 2 majce koje su uradjene,
i ogromne su :)
jednu sam ostavio kopljasu
a drugu sam mislio zadrzati za sebe
ako kome odgovara velicina xxxl mogu mu i moju pokloniti
Uzivancija .....http://prodivingmontenegro.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Gasho
NLB Moderator
Posts: 1602
Joined: 16 Feb 2009 00:15
Vozim: Biciklo...
Location: Bar

Re: Majce

Post by Gasho »

Ako ti je velika, tu sam... :whistle:
http://www.ramboamadeus.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.thebooksofknjige.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Ko pjeva zlo, ne misli...
User avatar
Tolja
NLB Moderator
Posts: 143
Joined: 28 Jan 2009 15:06
Vozim: i raznosim Pizze

Re: Majce

Post by Tolja »

gaso posto si se prvi javio tvoja je :D
Uzivancija .....http://prodivingmontenegro.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Gasho
NLB Moderator
Posts: 1602
Joined: 16 Feb 2009 00:15
Vozim: Biciklo...
Location: Bar

Re: Majce

Post by Gasho »

Imaš pizzu...
http://www.ramboamadeus.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.thebooksofknjige.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Ko pjeva zlo, ne misli...
User avatar
blazo.milic
NLB Moderator
Posts: 621
Joined: 28 Jan 2009 13:49
Vozim: GS1200 Adventure
Location: Podgorica
Contact:

Re: Majce

Post by blazo.milic »

E moj gasho, ne isplati ti se ovkva trgovina s toljom
Morat ces jos jednu pec tamo da postavljas ako se navuce
Jedva cekam da nedjelja dodje, amanamanamanamana da nedjelja dodje
kopljas
NLB Moderator
Posts: 777
Joined: 31 Jan 2009 22:10
Vozim: Honda Africa Twin RD07
Location: Podgorica

Re: Majce

Post by kopljas »

E sad ljudi, posto je primopredaja valjda prve NLB majice nesto sto treba zaliti, ja vas pozivam da veceras odemo na pivo :) Tolja ponesi majicu, a ja cu ostalo :)
Post Reply