CG-SRB-H-SK-Austrija-Njemacka-A-SLO-CRO-CG
-
NikGold
- NLB Moderator
- Posts: 3803
- Joined: 11 Feb 2009 10:11
- Vozim: Uvijek prljavu Hondu xr650r
Re: CG-SRB-H-SK-Austrija-Njemacka-A-SLO-CRO-CG
Ajde bre prave ste mi seka perse vozite tu žene i đevojke na motor

+1389+
- goku
- Silovatelj krivina

- Posts: 679
- Joined: 02 Feb 2009 16:49
- Vozim: Honda PC35
- Location: Podgorica, MNE
- Contact:
Re: CG-SRB-H-SK-Austrija-Njemacka-A-SLO-CRO-CG
Prelijepo, cekao sam da objavis ovo, bas sam uzivao citajuci putopis, zapravo, vise sam gledao slike nego citao text 
Steta ruksaka, nadam se da nije pokvario svakako sjajan provod.
P.S. poznata mi ona kaciga
Steta ruksaka, nadam se da nije pokvario svakako sjajan provod.
P.S. poznata mi ona kaciga
- OBIS
- Grijač guma

- Posts: 373
- Joined: 10 Apr 2009 18:02
- Vozim: Ducati Puma patike
Re: CG-SRB-H-SK-Austrija-Njemacka-A-SLO-CRO-CG
Eksatra slike, bravo bravo.
Nisu bitne tacka A i B vec ono izmedju...
-
LION
- Test vozač kaskader

- Posts: 1522
- Joined: 08 Apr 2009 01:11
Re: CG-SRB-H-SK-Austrija-Njemacka-A-SLO-CRO-CG
opa druze moj...ekstra tura...fino drustvo tvoje bolje polovine.svaka cast.pozdrav tebi i boljoj polovini...haha. ps.hvala sto si se javio onaj dan,ali ti druze nisam imao vremena ni za kavu popit.poz. 
-
velimlje
- Silovatelj krivina

- Posts: 537
- Joined: 27 May 2009 17:19
Re: CG-SRB-H-SK-Austrija-Njemacka-A-SLO-CRO-CG
Prelepe slike , dobra tura ...
Nesto se razmisljam , nemoj da se ljutis , da ja i moja zena tako dobro izgledamo ko ti i tvoja devojka , i ja bi nas vise slikao ... ovako to prepustam mladima . Zaista ste lep par .
Pozdrav !
Nesto se razmisljam , nemoj da se ljutis , da ja i moja zena tako dobro izgledamo ko ti i tvoja devojka , i ja bi nas vise slikao ... ovako to prepustam mladima . Zaista ste lep par .
Pozdrav !
- ice
- NLB Moderator
- Posts: 2486
- Joined: 28 Jan 2009 15:40
- Vozim: BMW S1000XR
- Location: Podgorica, MNE
Re: CG-SRB-H-SK-Austrija-Njemacka-A-SLO-CRO-CG
ooooo prelijep(i) Radulovic(i)!! e nisam ocekivao ovakvu idilu
bravo majstore, odlicno odradjeno i vidim da nisi stedio Hondicu, natovario je junacki... pa je morao nedje sav da pukne, no dobro je kad je samo tu puklo
nego, vidim da se u BMW centru samo Vesna slikala na DOBRE motore... zapravo, na 2 dobra motora, ovo ostalo je sve sminka
reci joj da joj fenomenalno stoji S1000RR, moga bi joj uzet 1
bravo majstore, prelijepa tura i putoslik vrijedan paznje
nego, vidim da se u BMW centru samo Vesna slikala na DOBRE motore... zapravo, na 2 dobra motora, ovo ostalo je sve sminka
bravo majstore, prelijepa tura i putoslik vrijedan paznje
- Madza
- NLB Moderator
- Posts: 2536
- Joined: 04 Mar 2009 09:40
- Vozim: BMW R1200GS Adventure
- Location: Podgorica-Crna Gora
Re: CG-SRB-H-SK-Austrija-Njemacka-A-SLO-CRO-CG
Hvala vam dobri ljudi,pa boze zdravlja da zajedno nedje da idemo!!!
- Bandit
- NLB Moderator
- Posts: 920
- Joined: 19 Feb 2009 03:09
- Vozim: Po malo
- Location: Podgorica
- Contact:
- Lavlje-Srce
- Test vozač kaskader

- Posts: 1283
- Joined: 27 Jul 2010 22:38
- Location: Podgorica
Re: CG-SRB-H-SK-Austrija-Njemacka-A-SLO-CRO-CG
Extra brate, svaka chast i na putovanju i na izabranici, prelijepi ste zajedno dje god! Zivjeli!
http://www.youtube.com/watch?v=___tLrTu ... r_embedded" onclick="window.open(this.href);return false;
- Galiot
- NLB Moderator
- Posts: 2401
- Joined: 28 Feb 2009 21:44
- Vozim: -Triumph Tiger 800 ABS
-Piaggio Vespa PX 200 E - Location: Risan,MNE
Re: CG-SRB-H-SK-Austrija-Njemacka-A-SLO-CRO-CG
Bravo Madza!!
Odlično odrađena tura,prave destinacije za obići,putoslik za svaku pohvalu.!
P.S. Glavni trg u Minhenu se zove Mairenplatz,ništa strašno,bez ljutnje,eto samo da se zna
P.S. Glavni trg u Minhenu se zove Mairenplatz,ništa strašno,bez ljutnje,eto samo da se zna
UGRADNJA I SERVIS:
-Centralno grijanje na sva goriva
-Podno grijanje
-Solarna tehnika
-Vodovodne instalacije
-Klimatizacija
"ŽUKIĆ" D.O.O. 069-049-238
-Centralno grijanje na sva goriva
-Podno grijanje
-Solarna tehnika
-Vodovodne instalacije
-Klimatizacija
"ŽUKIĆ" D.O.O. 069-049-238