Re: i;koliko vrijedi
Posted: 31 Mar 2011 00:47
Kod nas trenutno ne važe realne cjene. Trenutno su polovni motocikli u CG daleko najeftiniji te ako neko hoce nešto da kupi dobro će proći, dok će prodavac ... No, svako može da svoju robu cjeni koliko hoće i to je njegovo pravo.
Pošto je ovo više informativnog karaktera ajde da napišem i moje lično mišljenje. Da li taj motocikl vredi te novce? Vredi, svaki cent. Da li puno košta? Košta puno jer su kod nas cjene nerealno niske i za te novce može da bira ...
Pošto je ovo više informativnog karaktera ajde da napišem i moje lično mišljenje. Da li taj motocikl vredi te novce? Vredi, svaki cent. Da li puno košta? Košta puno jer su kod nas cjene nerealno niske i za te novce može da bira ...