Page 3 of 4

Re: Sumljam da ce neko ali da zovnem

Posted: 29 Sep 2011 19:33
by mexiko
SuperMoto_Fan wrote:A znam, ali nema jebenih para...Uh, ne staj mi na muku. :(
Eeee moj prijatelju, neka sto nemam ni ja para za motor, no pride imam i zenu :lol: :lol: :lol:

Re: Sumljam da ce neko ali da zovnem

Posted: 29 Sep 2011 20:08
by SuperMoto_Fan
mexiko wrote:
SuperMoto_Fan wrote:A znam, ali nema jebenih para...Uh, ne staj mi na muku. :(
Eeee moj prijatelju, neka sto nemam ni ja para za motor, no pride imam i zenu :lol: :lol: :lol:
Uh, prelose ... :)

Re: Sumljam da ce neko ali da zovnem

Posted: 02 Oct 2011 22:26
by NikGold
UUUUU vratismo se živi i zdravi ali ne bez ulova . Slika naravno ima milion ipo ali samo u glavama -Krsta, Gunje i mene :) , 12 sati na motoru , oko 400 km , Prekornica,Maganik (dosta mi ga je za 3 godine), Lukavica, Krnovo, Lola,Semolj, Sinjajevina, Zabojsko jezero .....

Re: Sumljam da ce neko ali da zovnem

Posted: 02 Oct 2011 22:50
by Bosko
E vala ste mogli i koju sliku od tolikog puta napravit no haj...

Re: Sumljam da ce neko ali da zovnem

Posted: 02 Oct 2011 23:31
by sLowRider
Muski nema sto!
:clap: :clap: :clap:

Re: Sumljam da ce neko ali da zovnem

Posted: 02 Oct 2011 23:33
by DrMracni
to se broji!

Re: Sumljam da ce neko ali da zovnem

Posted: 03 Oct 2011 00:55
by SuperMoto_Fan
E nema, nego ste pravi momci... Bravo! :clap: :clap: :clap:

Re: Sumljam da ce neko ali da zovnem

Posted: 03 Oct 2011 07:34
by Roki
NikGold wrote:UUUUU vratismo se živi i zdravi ali ne bez ulova . Slika naravno ima milion ipo ali samo u glavama -Krsta, Gunje i mene :) , 12 sati na motoru , oko 400 km , Prekornica,Maganik (dosta mi ga je za 3 godine), Lukavica, Krnovo, Lola,Semolj, Sinjajevina, Zabojsko jezero .....
400 kilometara po onim vukojebinama ... e svaka vi čast da jb oca .....a ja juče 600 km po Njemačkim i Češkim magistralama ( sa po 3-4 trake ) pa mi se čini Bog zna što .... zastiđeh se jutros na zoru

Re: Sumljam da ce neko ali da zovnem

Posted: 03 Oct 2011 20:50
by VeDzA
Bravooo,izmakadamisali ste se dobro...
Ali zbilja...bar jedna slika...ono...pred kretanje :snooty:

Re: Sumljam da ce neko ali da zovnem

Posted: 04 Oct 2011 17:19
by Endurio
Vrhunska tura i ekipa, da da, vrlo zahtjevan jednodnevni poduhvat, oranica parekselans... Svi zdravo i veselo.
Podijelite sa nama dvije slike majku mu, ili ako nemate stvarno, čekaćemo da tehnologija napreduje pa da prebačimo slike na flešku, direktno iz glave na priključak... :)

E zbilja, jeste li po povratku uzeli tablete MorningAfter, jer ste shutra dan vjerovatno imali malo upale iliti guzbolova, vazdan ste bili na motor čoeče..