Re: Sumljam da ce neko ali da zovnem
Posted: 29 Sep 2011 19:33
Eeee moj prijatelju, neka sto nemam ni ja para za motor, no pride imam i zenuSuperMoto_Fan wrote:A znam, ali nema jebenih para...Uh, ne staj mi na muku.
https://nolimitbikers.me/forum/
Eeee moj prijatelju, neka sto nemam ni ja para za motor, no pride imam i zenuSuperMoto_Fan wrote:A znam, ali nema jebenih para...Uh, ne staj mi na muku.
Uh, prelose ...mexiko wrote:Eeee moj prijatelju, neka sto nemam ni ja para za motor, no pride imam i zenuSuperMoto_Fan wrote:A znam, ali nema jebenih para...Uh, ne staj mi na muku.![]()
![]()
400 kilometara po onim vukojebinama ... e svaka vi čast da jb oca .....a ja juče 600 km po Njemačkim i Češkim magistralama ( sa po 3-4 trake ) pa mi se čini Bog zna što .... zastiđeh se jutros na zoruNikGold wrote:UUUUU vratismo se živi i zdravi ali ne bez ulova . Slika naravno ima milion ipo ali samo u glavama -Krsta, Gunje i mene, 12 sati na motoru , oko 400 km , Prekornica,Maganik (dosta mi ga je za 3 godine), Lukavica, Krnovo, Lola,Semolj, Sinjajevina, Zabojsko jezero .....