Putovanje...?
-
njanji
- Grijač guma

- Posts: 375
- Joined: 01 Nov 2011 14:43
- Vozim: YAMAHA XT660X BMW R25 1954
- Location: Kotor MNE MK ORIDjINALI
Re: Putovanje...?
a koje bio nego ja da vam nije mene nebi znala Austrija Njemacka za Oridjinale svratite u Hapen Hapen recite njanji vas poslao da uzmete 2-3 ktm-a 
-
SlavkoPejovic
- Test vozač kaskader

- Posts: 1301
- Joined: 11 Jul 2011 13:15
- Vozim: Aprilia Caponord 1200
- Location: Cetinje
Re: Putovanje...?
Danas passo santa croce, prelaz iz Austrije u Italiju, i onda pet pasova oko val Gadene...pokusacu i Selvio koji je ipak daleko...
Last edited by SlavkoPejovic on 23 Nov 2012 23:34, edited 1 time in total.
- dexbudva
- Silovatelj krivina

- Posts: 626
- Joined: 04 Mar 2011 12:39
- Vozim: Žena je luksuz. Motocikl u dobrom stanju je nužda. ©
- Location: MK POSEIDON
Re: Putovanje...?
Saom sa andjelima i sreno pa kako god,onu sliku sa tenkom sigurno si rekao da se slikam dexu da pokazem kakav je kwarisaki i vidis bog te kazni
a reci mi jos ovo jel vi svi iz ordjinala imate tako neke sitnice dvije lijeve ,dva lijeva retrovizora,noga desna da vam se upali od saltovanja i tako neke sitnice
...a sto se retrovizora tice donijeces ga NjAnJiJu on ce ga utopiti sigurno

Mala moja, bi li malo legla,
da te moja konstrukcija pegla?!
da te moja konstrukcija pegla?!
-
SlavkoPejovic
- Test vozač kaskader

- Posts: 1301
- Joined: 11 Jul 2011 13:15
- Vozim: Aprilia Caponord 1200
- Location: Cetinje
Re: Putovanje...?
Mila Li ti je sala....dexbudva wrote:Saom sa andjelima i sreno pa kako god,onu sliku sa tenkom sigurno si rekao da se slikam dexu da pokazem kakav je kwarisaki i vidis bog te kazni![]()
![]()
![]()
a reci mi jos ovo jel vi svi iz ordjinala imate tako neke sitnice dvije lijeve ,dva lijeva retrovizora,noga desna da vam se upali od saltovanja i tako neke sitnice
...a sto se retrovizora tice donijeces ga NjAnJiJu on ce ga utopiti sigurno
![]()
![]()
Sto se tice retrovizora, na koje sam se zalio, neki Italijan vidje da sam se zapetljao i rece samo okreni okgedalo. Za 360 i eto ik. Stali kako treba ..
-
SlavkoPejovic
- Test vozač kaskader

- Posts: 1301
- Joined: 11 Jul 2011 13:15
- Vozim: Aprilia Caponord 1200
- Location: Cetinje
Re: Putovanje...?
Kako da opisem jucerasnji, mislio sam da ne moze biti nista bolje od onog sto sam vec prosao, ali sam se prevario... Krecem rano, ujutro postavljam retrovizore, lagani dorucak i polazak, ka passo santa Croce to jeput koji vodi za Tolmezzo Udine.... Odmah pocinje uspon serpentine siroke, asfalt hrapav, i reko da ja podignem tempo za jos jedan stepen tacno toliko i umijem da vozim a da nije pogibija...
Last edited by SlavkoPejovic on 23 Nov 2012 23:35, edited 1 time in total.
-
SlavkoPejovic
- Test vozač kaskader

- Posts: 1301
- Joined: 11 Jul 2011 13:15
- Vozim: Aprilia Caponord 1200
- Location: Cetinje
Re: Putovanje...?
Posto pisem sa telefona, sam ."prica" slike naknadno... Prelazim u Italiju i prva kafa, sve me strah da ne padne kisa ili sto vec jer sam vec u ekstazi, kako me sluzi Kawa, vrijeme... Kod Tolmeza skrecem za Forni di sopra passo Mauri sve naravno puni gas, na svakom izlasku Versys se blago propinje u naredne dvije brzine... 
Last edited by SlavkoPejovic on 06 Apr 2015 20:51, edited 2 times in total.
- Galiot
- NLB Moderator
- Posts: 2401
- Joined: 28 Feb 2009 21:44
- Vozim: -Triumph Tiger 800 ABS
-Piaggio Vespa PX 200 E - Location: Risan,MNE
Re: Putovanje...?
Čini mi se da je ovo sve fotomontaža i da se piše iz rashlađene kancelarije u PG
UGRADNJA I SERVIS:
-Centralno grijanje na sva goriva
-Podno grijanje
-Solarna tehnika
-Vodovodne instalacije
-Klimatizacija
"ŽUKIĆ" D.O.O. 069-049-238
-Centralno grijanje na sva goriva
-Podno grijanje
-Solarna tehnika
-Vodovodne instalacije
-Klimatizacija
"ŽUKIĆ" D.O.O. 069-049-238
- DrMracni
- NLB Moderator
- Posts: 5758
- Joined: 03 Feb 2009 09:19
- Vozim: KTM 990 Adventure
KTM 350 Freeride - Location: Niksic - Kotor
- Contact:
Re: Putovanje...?
kad dodjes na passo stelvio okreni put Livigno-a odusevices se i jos je bezcarinska zona, na granici izmedju svajcarske i italije... gorivo ispod 1e a recimo vodka puskin 5e i neces znati dje udaras 
onda se spusti do jezera i to je to...
onda se spusti do jezera i to je to...
Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!
http://www.monteguide.me" onclick="window.open(this.href);return false; - Motorbike Tours Montenegro https://www.facebook.com/monteguide/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.monteguide.me" onclick="window.open(this.href);return false; - Motorbike Tours Montenegro https://www.facebook.com/monteguide/" onclick="window.open(this.href);return false;
- Roki
- NLB Moderator
- Posts: 2446
- Joined: 28 Jan 2009 18:40
- Vozim: BMW R 80 GS sa prikolicom
- Location: Germany
- Contact:
Re: Putovanje...?
Bravo majstore ....
Fahre nie schneller als dein Schutzengel fliegen kann
Ali neki od nas nisu travu pasli,
Pa su nogom u grob a nisu odrasli,
Miliji im pomet i motora jeka,
Mi slobodni nekad, oni dovijeka. N.Milakovic bajkerima
Ali neki od nas nisu travu pasli,
Pa su nogom u grob a nisu odrasli,
Miliji im pomet i motora jeka,
Mi slobodni nekad, oni dovijeka. N.Milakovic bajkerima
- mikeli.pg
- Silovatelj krivina

- Posts: 821
- Joined: 06 Mar 2011 20:07
- Vozim: Honda Varadero 1000
- Location: podgorica
Re: Putovanje...?
Mora da si bio umoran pa ,,supruga,, pises pod znacima navoda, ili ti je pritisak skocio u te planine.
Lijep putopis, samo sam... Svaka ti cast. Sto bi Duka rekao ,, sam si se i rodio,,
Lijep putopis, samo sam... Svaka ti cast. Sto bi Duka rekao ,, sam si se i rodio,,
Yamaha... Touching your heart