Putovanje...?

Predlozi za putovanja, izleti informacije za moto skupove
Post Reply
njanji
Grijač guma
Grijač guma
Posts: 375
Joined: 01 Nov 2011 14:43
Vozim: YAMAHA XT660X BMW R25 1954
Location: Kotor MNE MK ORIDjINALI

Re: Putovanje...?

Post by njanji »

a koje bio nego ja da vam nije mene nebi znala Austrija Njemacka za Oridjinale svratite u Hapen Hapen recite njanji vas poslao da uzmete 2-3 ktm-a :mrgreen:
SlavkoPejovic
Test vozač kaskader
Test vozač kaskader
Posts: 1301
Joined: 11 Jul 2011 13:15
Vozim: Aprilia Caponord 1200
Location: Cetinje

Re: Putovanje...?

Post by SlavkoPejovic »

Danas passo santa croce, prelaz iz Austrije u Italiju, i onda pet pasova oko val Gadene...pokusacu i Selvio koji je ipak daleko...
Last edited by SlavkoPejovic on 23 Nov 2012 23:34, edited 1 time in total.
User avatar
dexbudva
Silovatelj krivina
Silovatelj krivina
Posts: 626
Joined: 04 Mar 2011 12:39
Vozim: Žena je luksuz. Motocikl u dobrom stanju je nužda. ©
Location: MK POSEIDON

Re: Putovanje...?

Post by dexbudva »

Saom sa andjelima i sreno pa kako god,onu sliku sa tenkom sigurno si rekao da se slikam dexu da pokazem kakav je kwarisaki i vidis bog te kazni 8-) :lol: :lol: :lol: a reci mi jos ovo jel vi svi iz ordjinala imate tako neke sitnice dvije lijeve ,dva lijeva retrovizora,noga desna da vam se upali od saltovanja i tako neke sitnice :roll: ...a sto se retrovizora tice donijeces ga NjAnJiJu on ce ga utopiti sigurno :lol: :lol: :lol:
Mala moja, bi li malo legla,
da te moja konstrukcija pegla?!
SlavkoPejovic
Test vozač kaskader
Test vozač kaskader
Posts: 1301
Joined: 11 Jul 2011 13:15
Vozim: Aprilia Caponord 1200
Location: Cetinje

Re: Putovanje...?

Post by SlavkoPejovic »

dexbudva wrote:Saom sa andjelima i sreno pa kako god,onu sliku sa tenkom sigurno si rekao da se slikam dexu da pokazem kakav je kwarisaki i vidis bog te kazni 8-) :lol: :lol: :lol: a reci mi jos ovo jel vi svi iz ordjinala imate tako neke sitnice dvije lijeve ,dva lijeva retrovizora,noga desna da vam se upali od saltovanja i tako neke sitnice :roll: ...a sto se retrovizora tice donijeces ga NjAnJiJu on ce ga utopiti sigurno :lol: :lol: :lol:
Mila Li ti je sala....:)
Sto se tice retrovizora, na koje sam se zalio, neki Italijan vidje da sam se zapetljao i rece samo okreni okgedalo. Za 360 i eto ik. Stali kako treba ..
SlavkoPejovic
Test vozač kaskader
Test vozač kaskader
Posts: 1301
Joined: 11 Jul 2011 13:15
Vozim: Aprilia Caponord 1200
Location: Cetinje

Re: Putovanje...?

Post by SlavkoPejovic »

Kako da opisem jucerasnji, mislio sam da ne moze biti nista bolje od onog sto sam vec prosao, ali sam se prevario... Krecem rano, ujutro postavljam retrovizore, lagani dorucak i polazak, ka passo santa Croce to jeput koji vodi za Tolmezzo Udine.... Odmah pocinje uspon serpentine siroke, asfalt hrapav, i reko da ja podignem tempo za jos jedan stepen tacno toliko i umijem da vozim a da nije pogibija...
Last edited by SlavkoPejovic on 23 Nov 2012 23:35, edited 1 time in total.
SlavkoPejovic
Test vozač kaskader
Test vozač kaskader
Posts: 1301
Joined: 11 Jul 2011 13:15
Vozim: Aprilia Caponord 1200
Location: Cetinje

Re: Putovanje...?

Post by SlavkoPejovic »

Posto pisem sa telefona, sam ."prica" slike naknadno... Prelazim u Italiju i prva kafa, sve me strah da ne padne kisa ili sto vec jer sam vec u ekstazi, kako me sluzi Kawa, vrijeme... Kod Tolmeza skrecem za Forni di sopra passo Mauri sve naravno puni gas, na svakom izlasku Versys se blago propinje u naredne dvije brzine... :P
Last edited by SlavkoPejovic on 06 Apr 2015 20:51, edited 2 times in total.
User avatar
Galiot
NLB Moderator
Posts: 2401
Joined: 28 Feb 2009 21:44
Vozim: -Triumph Tiger 800 ABS
-Piaggio Vespa PX 200 E
Location: Risan,MNE

Re: Putovanje...?

Post by Galiot »

:text-worthless:

Čini mi se da je ovo sve fotomontaža i da se piše iz rashlađene kancelarije u PG :D
UGRADNJA I SERVIS:
-Centralno grijanje na sva goriva
-Podno grijanje
-Solarna tehnika
-Vodovodne instalacije
-Klimatizacija
"ŽUKIĆ" D.O.O. 069-049-238
User avatar
DrMracni
NLB Moderator
Posts: 5758
Joined: 03 Feb 2009 09:19
Vozim: KTM 990 Adventure
KTM 350 Freeride
Location: Niksic - Kotor
Contact:

Re: Putovanje...?

Post by DrMracni »

kad dodjes na passo stelvio okreni put Livigno-a odusevices se i jos je bezcarinska zona, na granici izmedju svajcarske i italije... gorivo ispod 1e a recimo vodka puskin 5e i neces znati dje udaras :)

onda se spusti do jezera i to je to...
Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!
http://www.monteguide.me" onclick="window.open(this.href);return false; - Motorbike Tours Montenegro https://www.facebook.com/monteguide/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Roki
NLB Moderator
Posts: 2446
Joined: 28 Jan 2009 18:40
Vozim: BMW R 80 GS sa prikolicom
Location: Germany
Contact:

Re: Putovanje...?

Post by Roki »

Bravo majstore ....
Fahre nie schneller als dein Schutzengel fliegen kann


Ali neki od nas nisu travu pasli,
Pa su nogom u grob a nisu odrasli,
Miliji im pomet i motora jeka,
Mi slobodni nekad, oni dovijeka.
N.Milakovic bajkerima
User avatar
mikeli.pg
Silovatelj krivina
Silovatelj krivina
Posts: 821
Joined: 06 Mar 2011 20:07
Vozim: Honda Varadero 1000
Location: podgorica

Re: Putovanje...?

Post by mikeli.pg »

Mora da si bio umoran pa ,,supruga,, pises pod znacima navoda, ili ti je pritisak skocio u te planine.
Lijep putopis, samo sam... Svaka ti cast. Sto bi Duka rekao ,, sam si se i rodio,,
Yamaha... Touching your heart
Post Reply