Page 3 of 3
Re: novi-stari član
Posted: 03 Oct 2012 16:59
by Đorđe
Re: novi-stari član
Posted: 03 Oct 2012 18:21
by Zoran R
poka wrote:neka ti je srecan. daj sliku da ti recem svidja li mi se.

Trebalo bi da je to ova :
http://www.autodiler.me/auto_oglasi_moto/22982" onclick="window.open(this.href);return false;
Cestitam

Re: novi-stari član
Posted: 05 Oct 2012 09:51
by Mikan
Sa srecom brat Afrikanac.

Re: novi-stari član
Posted: 05 Oct 2012 18:54
by Galiot
E pa Vele,neka je sa srećom!!
Re: novi-stari član
Posted: 05 Oct 2012 20:15
by mexiko
I vec danas posao u KTM da se obuce

Neka je srecana ta nova makina, bas je motorcina ipo
Re: novi-stari član
Posted: 07 Oct 2012 01:07
by DrMracni
mexiko wrote:I vec danas posao u KTM da se obuce
hahhaha ktm je samo pitanje vremena i bukvalno nista drugo
