Page 3 of 3

Re: novi-stari član

Posted: 03 Oct 2012 16:59
by Đorđe
Neka je sa srećom to se kupi jednom i znaš što imaš, daako i ja skrpim više za onaj kle pa da pratim pomalo ako me budete čekali :lol: :clap: :clap: :clap:

Re: novi-stari član

Posted: 03 Oct 2012 18:21
by Zoran R
poka wrote:neka ti je srecan. daj sliku da ti recem svidja li mi se. :mrgreen:

Trebalo bi da je to ova :

http://www.autodiler.me/auto_oglasi_moto/22982" onclick="window.open(this.href);return false;



Cestitam :clap:

Re: novi-stari član

Posted: 05 Oct 2012 09:51
by Mikan
Sa srecom brat Afrikanac. :clap:

Re: novi-stari član

Posted: 05 Oct 2012 18:54
by Galiot
E pa Vele,neka je sa srećom!!

Re: novi-stari član

Posted: 05 Oct 2012 20:15
by mexiko
I vec danas posao u KTM da se obuce :D :D Neka je srecana ta nova makina, bas je motorcina ipo

Re: novi-stari član

Posted: 07 Oct 2012 01:07
by DrMracni
mexiko wrote:I vec danas posao u KTM da se obuce :D :D

hahhaha ktm je samo pitanje vremena i bukvalno nista drugo :)