Page 4 of 10
Re: Vozi li se ko za vikend?
Posted: 09 Jan 2011 22:42
by Galiot
2Fast,moja ekipa (gospođa&klinac) i ja u povratku sa Vučja sreli tri motora,prepoznah SV 1000s,čini mi se da je Urke bio u pitanju

Re: Vozi li se ko za vikend?
Posted: 09 Jan 2011 23:34
by Gasho
Nas cetvorica (cetiri motora) danas do Bigove na kafu, pa na Miriste, pa povretak preko Petrovca do doma. Oko 200 kilometara...
Re: Vozi li se ko za vikend?
Posted: 09 Jan 2011 23:57
by bokibd
Mi u Subotu, bili do Utjehe i do Bara imao neka posla pa reko da skoknem motorom i spojim lijepo i korisno. Mislim da sam u Becice sreo Gronzog i Gasha. Ili mozda grijesim, bio jedan strom i GS.

Re: Vozi li se ko za vikend?
Posted: 10 Jan 2011 00:04
by Gasho
Mi smo bili tri BMW-a i jedan MT01...
Re: Vozi li se ko za vikend?
Posted: 10 Jan 2011 12:23
by urke
Galiot wrote:2Fast,moja ekipa (gospođa&klinac) i ja u povratku sa Vučja sreli tri motora,prepoznah SV 1000s,čini mi se da je Urke bio u pitanju

Dobro zapazas
Iskoristili malo jucerasnji dan...Gdje smo se sreli ?
Re: Vozi li se ko za vikend?
Posted: 10 Jan 2011 16:40
by Galiot
urke wrote:Galiot wrote:2Fast,moja ekipa (gospođa&klinac) i ja u povratku sa Vučja sreli tri motora,prepoznah SV 1000s,čini mi se da je Urke bio u pitanju

Dobro zapazas
Iskoristili malo jucerasnji dan...Gdje smo se sreli ?
U onoj ulici koja ide prema skretanju za Vučje od kružnog toka,sreli smo se na semaforima,vi ste taman kretali,mi bili u crnom BMW karavanu KO tablica.
Re: Vozi li se ko za vikend?
Posted: 10 Jan 2011 16:40
by DrMracni
urke wrote:Galiot wrote:2Fast,moja ekipa (gospođa&klinac) i ja u povratku sa Vučja sreli tri motora,prepoznah SV 1000s,čini mi se da je Urke bio u pitanju

Dobro zapazas
Iskoristili malo jucerasnji dan...Gdje smo se sreli ?
okretao se na onu punu
je li luka bio sa tobom?
Re: Vozi li se ko za vikend?
Posted: 10 Jan 2011 17:43
by urke
Galiote drugi put se javi da pijemo pice
E moj mracni,Luka je vec standarna ekipa...
Jos malo pa ces pitati : Jesi li ti isao sa lukom
kasnije se malo okupismo,nas 5-6 sa motorima.....
Re: Vozi li se ko za vikend?
Posted: 30 Jan 2011 19:36
by VeDzA
u zadnje vrijeme mi i vozaci kola blicaju,pa ne znam je li naprijed policija ili je neki bajker za volanom

ipak usporim za svaki slucaj

ja juce sretoh jednu finu grupicu oko 13 h,cetinje-budva(dva stroma i cb 1000,cini mi se),danas se provozah preko petrovackih do bara na kafu...malo je hladnjikavo bilo

i sretoh jednu afriku na skretanje za virpazar

Re: Vozi li se ko za vikend?
Posted: 30 Jan 2011 20:32
by Madza
VeDzA wrote:ja juce sretoh jednu finu grupicu oko 13 h,cetinje-budva(dva stroma i cb 1000,cini mi se)
Mala ispravka kolega,to su bili cb1000,strom i Varadero!Ja,Slowhand i Goran69 se fino provozasmo do kotora i preko sozine nazad.
Prelijep dan,prelijepa voznja...super drustvo!