Page 4 of 6

Re: Zvanicno obavjestenje vezano za protest sjutra u 12h na

Posted: 20 Mar 2011 10:44
by Space Director
Svako treba da radi onako kako misli da je ispravno. Dakle, ko osjeca potrebu i misli da treba da ide danas tamo, a dolazi na forum, neka ide ja cu mu uvijek pruziti ruku i podrzati njegov izbor, samo zato jer je njegov, a ne jer je ispravan ili neispravan.

Re: Zvanicno obavjestenje vezano za protest sjutra u 12h na

Posted: 20 Mar 2011 11:52
by VeDzA
Bosko wrote:Sto se tice protesta i podrzavam ga i ne podrzavam! Podrzavam ga zbog par ljudi koji zive tamo i jos nekolicine kojima iskreno smeta i to rade zbog zakona koji je donesen a ne podrzavam ga zbog velike vecine tamo koja koristi priliku izaci na tv,promovisat sebe bez kacige kao sto su to i radili do sad,dizanja na zadnji BULEVAROM... i upravo zbog njih je uvedeno ovo i mogu glavu dat da se protest odrzava na cemovsko polje zbog zabrane prolaska magistralom niko od tih nebi dosao.
Mislim da nema potrebe dizat nikakve tenzije svako radi onako kako misli da je najbolje!

:text-bravo: Kad sam vidio motore poredjane na trg,bilo je :romance-heartbeating: ,ali kad vidjeh prilog Tv vijesti(u voznji)...pa ljudi..mislim,upravo ono zbog cega je ova zabrana nastala,prikazalo se...zamalo rekoh,e neka su vam :lol:
Salu na stranu.Mislim da treba ispostovay i sacekat ljude koji su cijelu pricu pokrenuli pravnim putem,pa ne urodi li plodom,idemo na PRIJAVLJENI strajk,jer bez toga policiji(i ostalima) ostaju ruke "odrijesene" da rade s nama sta god hoce,sto samo moze bit kontraproduktivno
Eto moje misljenje...

Re: Zvanicno obavjestenje vezano za protest sjutra u 12h na

Posted: 20 Mar 2011 12:56
by Gasho
Ma nisu porasle tenzije. Ne ljuti se niko na NIKA sto nas proziva. Jednostavno ja ne funkcionisem na takav nacin i ne zelim da idem na takve dza-buu proteste, jer mislim da ne mogu mnogo promijeniti. Mozda su i godine... :mrgreen:

Re: Zvanicno obavjestenje vezano za protest sjutra u 12h na

Posted: 20 Mar 2011 13:54
by mexiko
Ima li kakvih novost sa ovog danasnjeg skupa?

Re: Zvanicno obavjestenje vezano za protest sjutra u 12h na

Posted: 20 Mar 2011 14:26
by Lavlje-Srce
Bilo je isto kao i juche, potpuno opusteno bez ikakvih ispada i zlih namjera od strane NAS.
Dakle pojavili smo se lagano na trgu, dochekale su nas vlasti potpuno spremne na razgovor i razgovarali smo snjima jedno 2 sata.
Na kraju smo uhvatili "pochastni" krug i razisli se. Primijetio sam da je bilo mnogo vise kamera nego juche.

Rekli su nam (izmedju ostalog komandir glavni za sve ovo) da posaljemo predstavnike sjutra na razgovor u sekreterijat za saobracaj i to je to.
Kaze da je spreman da bude prisutan sto se svega tiche zajedno sa nama dok se god postupak bude vodio tako da znate.
Chak je izrazio "po meni" veliko razumijevanje za nashu situaciju.
Ivan, Nino, Blazo, Vlado itd. imaju najvecu reputaciju medju nama jer su mnogo toga po evropskim i svjetskim putevima vidjeli i dozivjeli
pa bi najbolje bilo da to oni urade kao i do sad sto su uvjek radili. Tako da sada sve o vama zavisi.

Pozdrav.

Re: Zvanicno obavjestenje vezano za protest sjutra u 12h na

Posted: 20 Mar 2011 14:30
by Gasho
Fino...

Re: Zvanicno obavjestenje vezano za protest sjutra u 12h na

Posted: 20 Mar 2011 14:31
by kopljas
Niko druze, haval na obavestenju.

Mi ujtru idemo da podnesemo onaj zahtev pa cemo videti moze li se zakazati kakav sastanak sa tim ljudima. Ne bi bilo lsoe da znamo ime coveka sa kojim ste danas pricali.

Re: Zvanicno obavjestenje vezano za protest sjutra u 12h na

Posted: 20 Mar 2011 14:37
by Lavlje-Srce
kopljas wrote:Niko druze, haval na obavestenju.

Mi ujtru idemo da podnesemo onaj zahtev pa cemo videti moze li se zakazati kakav sastanak sa tim ljudima. Ne bi bilo lsoe da znamo ime coveka sa kojim ste danas pricali.
Ne zapamtih mu ime nazalost ali ima Ivan broj Crnoga i ostalih vjerovatno ce oni znat preciznije.

Odlicno je bilo ljudi zaista, nismo ukaljali obraz vjerujte mi bilo je potpuno upusteno cak smo se i smijali zajedno sa predstavnicima vlasti
u jednom momentu. Oni nas sve razumiju ali oni samo izvrsavaju naredjenja, to se tachno vidi.
Ovaj glavni shto je prichao sa nama djeluje bash kao razumljiv i fin chovjek ali pitanje je koliko se on uopste pita u svemu ovome.
Objasnio mi je da cemo sredit sve fino i civilizovano samo da posaljemo nase predstavnike sjutra a to je nekoliko puta ponovio
tako da je sad sve do vas. ;)

Re: Zvanicno obavjestenje vezano za protest sjutra u 12h na

Posted: 20 Mar 2011 15:07
by kopljas
Ne sekiraj se, mi idemo sutra ujutru tamo pa Vam javljamo sta smo saznali..

Re: Zvanicno obavjestenje vezano za protest sjutra u 12h na

Posted: 20 Mar 2011 15:28
by shajo
Image
Image