Oće li ko-Crna pl i Margarita
- sLowRider
- Test vozač kaskader

- Posts: 1941
- Joined: 24 Apr 2009 15:02
- Vozim: GO!!!!!!!
- Location: Podgorica
- VeDzA
- Test vozač kaskader

- Posts: 1428
- Joined: 19 Apr 2010 14:06
- Vozim: Yamaha XTZ 750 ST
Honda XR 400 R - Location: Podgorica
Re: Oće li ko
http://www.youtube.com/watch?v=pvQgt_zJ ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;
Last edited by VeDzA on 21 Nov 2011 01:50, edited 4 times in total.
- DrMracni
- NLB Moderator
- Posts: 5758
- Joined: 03 Feb 2009 09:19
- Vozim: KTM 990 Adventure
KTM 350 Freeride - Location: Niksic - Kotor
- Contact:
Re: Oće li ko
VeDzA wrote:http://youtu.be/pvQgt_zJXCc
sve se nema snimaka!! pa dje si do sad
Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!
http://www.monteguide.me" onclick="window.open(this.href);return false; - Motorbike Tours Montenegro https://www.facebook.com/monteguide/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.monteguide.me" onclick="window.open(this.href);return false; - Motorbike Tours Montenegro https://www.facebook.com/monteguide/" onclick="window.open(this.href);return false;
-
NikGold
- NLB Moderator
- Posts: 3803
- Joined: 11 Feb 2009 10:11
- Vozim: Uvijek prljavu Hondu xr650r
Re: Oće li ko
Predlog da skupimo nas 7-8 što vozimo enduro malo para i kupimo jednu ako ne promašim naziv gopro kameru sa držačem za kacigu-motor. Vidim snimak im je loodački i imamo je kad se vozi neđe ovako. Evo ja dajem pare a nemora nikad bit kod mene. http://www.louis.de/_1085d1ddf4ae6fac33 ... ew_step=36" onclick="window.open(this.href);return false; .živeli
+1389+
- DrMracni
- NLB Moderator
- Posts: 5758
- Joined: 03 Feb 2009 09:19
- Vozim: KTM 990 Adventure
KTM 350 Freeride - Location: Niksic - Kotor
- Contact:
Re: Oće li ko
dobra ideja, mada najbolja varijanta bi bila da se skupe ljudi iz istog grada. recimo vas nekoliko iz pg, zbog lakseg organizvanja...NikGold wrote:Predlog da skupimo nas 7-8 što vozimo enduro malo para i kupimo jednu ako ne promašim naziv gopro kameru sa držačem za kacigu-motor. Vidim snimak im je loodački i imamo je kad se vozi neđe ovako. Evo ja dajem pare a nemora nikad bit kod mene. http://www.louis.de/_1085d1ddf4ae6fac33 ... ew_step=36" onclick="window.open(this.href);return false; .živeli
ja vec neko vrijeme gledam sta i kako da se uzme. ova true hd sa svom opremom je oko 350e ALI... 2h snimka zauzima oko 32GB, sto opet znaci da se mora kompresovati i sl, pogovotu ako se stavlja na youtube...
ova mi se nekako cini najbolja za odnos ulozeno dobijeno
http://www.louis.de/_10393108364a1ad357 ... r=10034447" onclick="window.open(this.href);return false;
mada mislim da se moze uzeti i jefitnije...
ja cu pocetkom decembra biti u italiji, u jednom gradu dje je bescarinska zona i cijene tehnicke opreme su manje. ako se uspijemo organizovati, ili vi iz pg donijecu jednu... e sad ne znam koliko ce biti para...
- Nice promijeni ime putopisa kao ih nekad budemo trazili
ali jedno je sigurno GoPro se mora imati
Last edited by DrMracni on 24 Nov 2011 14:35, edited 1 time in total.
Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!
http://www.monteguide.me" onclick="window.open(this.href);return false; - Motorbike Tours Montenegro https://www.facebook.com/monteguide/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.monteguide.me" onclick="window.open(this.href);return false; - Motorbike Tours Montenegro https://www.facebook.com/monteguide/" onclick="window.open(this.href);return false;
-
jovan
- Test vozač kaskader

- Posts: 1040
- Joined: 21 Oct 2011 23:48
- Vozim: Honda XR 600 R
Yamaha XTZ 750 ST
Buell XB12X - Location: Niksic
Re: Oće li ko-Crna pl i Margarita
Slazem se sa predlogom da se skupe pare za kupovinu kamere. Kad budete skupljali pare racunajte na mene.
- VeDzA
- Test vozač kaskader

- Posts: 1428
- Joined: 19 Apr 2010 14:06
- Vozim: Yamaha XTZ 750 ST
Honda XR 400 R - Location: Podgorica
Re: Oće li ko
DrMracni wrote:VeDzA wrote:http://youtu.be/pvQgt_zJXCc
sve se nema snimaka!! pa dje si do sad
dajem na kasicicu,za kaznu svima sto ne podjose s nama
sto se tice kamere,ne razumijem se 2 %,ali finansijski cu da podrzim koliko mogu...
- poka
- Ready for DAKAR

- Posts: 2351
- Joined: 08 Jun 2011 23:30
- Vozim: Kratkotrajni Turistički Motor
- Location: Podgorica
Re: Oće li ko-Crna pl i Margarita
evo nisam bio ovaj put. al sto volim da se slikavam i snimam!!!! iha!
- VeDzA
- Test vozač kaskader

- Posts: 1428
- Joined: 19 Apr 2010 14:06
- Vozim: Yamaha XTZ 750 ST
Honda XR 400 R - Location: Podgorica
Re: Oće li ko-Crna pl i Margarita
poka wrote:evo nisam bio ovaj put. al sto volim da se slikavam i snimam!!!! iha!
sto vele,zagorio ka' indijanski tiganj
- Endurio
- Grijač guma

- Posts: 186
- Joined: 08 Jun 2010 12:11
- Vozim: F650GS bmw crni, zatamnjena stakla.
- Location: Podgorica
Re: Oće li ko-Crna pl i Margarita
Margarita chikita...