Oće li ko-Crna pl i Margarita

Predlozi za putovanja, izleti informacije za moto skupove
User avatar
sLowRider
Test vozač kaskader
Test vozač kaskader
Posts: 1941
Joined: 24 Apr 2009 15:02
Vozim: GO!!!!!!!
Location: Podgorica

Re: Oće li ko

Post by sLowRider »

A ovamo ja strog, eeek
Hold your horses, man
Freeride
User avatar
VeDzA
Test vozač kaskader
Test vozač kaskader
Posts: 1428
Joined: 19 Apr 2010 14:06
Vozim: Yamaha XTZ 750 ST
Honda XR 400 R
Location: Podgorica

Re: Oće li ko

Post by VeDzA »

http://www.youtube.com/watch?v=pvQgt_zJ ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;
Last edited by VeDzA on 21 Nov 2011 01:50, edited 4 times in total.
User avatar
DrMracni
NLB Moderator
Posts: 5758
Joined: 03 Feb 2009 09:19
Vozim: KTM 990 Adventure
KTM 350 Freeride
Location: Niksic - Kotor
Contact:

Re: Oće li ko

Post by DrMracni »

VeDzA wrote:http://youtu.be/pvQgt_zJXCc

sve se nema snimaka!! pa dje si do sad
Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!
http://www.monteguide.me" onclick="window.open(this.href);return false; - Motorbike Tours Montenegro https://www.facebook.com/monteguide/" onclick="window.open(this.href);return false;
NikGold
NLB Moderator
Posts: 3803
Joined: 11 Feb 2009 10:11
Vozim: Uvijek prljavu Hondu xr650r

Re: Oće li ko

Post by NikGold »

Predlog da skupimo nas 7-8 što vozimo enduro malo para i kupimo jednu ako ne promašim naziv gopro kameru sa držačem za kacigu-motor. Vidim snimak im je loodački i imamo je kad se vozi neđe ovako. Evo ja dajem pare a nemora nikad bit kod mene. http://www.louis.de/_1085d1ddf4ae6fac33 ... ew_step=36" onclick="window.open(this.href);return false; .živeli
+1389+
User avatar
DrMracni
NLB Moderator
Posts: 5758
Joined: 03 Feb 2009 09:19
Vozim: KTM 990 Adventure
KTM 350 Freeride
Location: Niksic - Kotor
Contact:

Re: Oće li ko

Post by DrMracni »

NikGold wrote:Predlog da skupimo nas 7-8 što vozimo enduro malo para i kupimo jednu ako ne promašim naziv gopro kameru sa držačem za kacigu-motor. Vidim snimak im je loodački i imamo je kad se vozi neđe ovako. Evo ja dajem pare a nemora nikad bit kod mene. http://www.louis.de/_1085d1ddf4ae6fac33 ... ew_step=36" onclick="window.open(this.href);return false; .živeli
dobra ideja, mada najbolja varijanta bi bila da se skupe ljudi iz istog grada. recimo vas nekoliko iz pg, zbog lakseg organizvanja...
ja vec neko vrijeme gledam sta i kako da se uzme. ova true hd sa svom opremom je oko 350e ALI... 2h snimka zauzima oko 32GB, sto opet znaci da se mora kompresovati i sl, pogovotu ako se stavlja na youtube...
ova mi se nekako cini najbolja za odnos ulozeno dobijeno

http://www.louis.de/_10393108364a1ad357 ... r=10034447" onclick="window.open(this.href);return false;

mada mislim da se moze uzeti i jefitnije...
ja cu pocetkom decembra biti u italiji, u jednom gradu dje je bescarinska zona i cijene tehnicke opreme su manje. ako se uspijemo organizovati, ili vi iz pg donijecu jednu... e sad ne znam koliko ce biti para...


- Nice promijeni ime putopisa kao ih nekad budemo trazili :)
ali jedno je sigurno GoPro se mora imati
Last edited by DrMracni on 24 Nov 2011 14:35, edited 1 time in total.
Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!
http://www.monteguide.me" onclick="window.open(this.href);return false; - Motorbike Tours Montenegro https://www.facebook.com/monteguide/" onclick="window.open(this.href);return false;
jovan
Test vozač kaskader
Test vozač kaskader
Posts: 1040
Joined: 21 Oct 2011 23:48
Vozim: Honda XR 600 R
Yamaha XTZ 750 ST
Buell XB12X
Location: Niksic

Re: Oće li ko-Crna pl i Margarita

Post by jovan »

Slazem se sa predlogom da se skupe pare za kupovinu kamere. Kad budete skupljali pare racunajte na mene.
User avatar
VeDzA
Test vozač kaskader
Test vozač kaskader
Posts: 1428
Joined: 19 Apr 2010 14:06
Vozim: Yamaha XTZ 750 ST
Honda XR 400 R
Location: Podgorica

Re: Oće li ko

Post by VeDzA »

DrMracni wrote:
VeDzA wrote:http://youtu.be/pvQgt_zJXCc

sve se nema snimaka!! pa dje si do sad

dajem na kasicicu,za kaznu svima sto ne podjose s nama :D

sto se tice kamere,ne razumijem se 2 %,ali finansijski cu da podrzim koliko mogu...
User avatar
poka
Ready for DAKAR
Ready for DAKAR
Posts: 2351
Joined: 08 Jun 2011 23:30
Vozim: Kratkotrajni Turistički Motor
Location: Podgorica

Re: Oće li ko-Crna pl i Margarita

Post by poka »

evo nisam bio ovaj put. al sto volim da se slikavam i snimam!!!! iha!
User avatar
VeDzA
Test vozač kaskader
Test vozač kaskader
Posts: 1428
Joined: 19 Apr 2010 14:06
Vozim: Yamaha XTZ 750 ST
Honda XR 400 R
Location: Podgorica

Re: Oće li ko-Crna pl i Margarita

Post by VeDzA »

poka wrote:evo nisam bio ovaj put. al sto volim da se slikavam i snimam!!!! iha!

:D :D :D
sto vele,zagorio ka' indijanski tiganj :D :D :D
User avatar
Endurio
Grijač guma
Grijač guma
Posts: 186
Joined: 08 Jun 2010 12:11
Vozim: F650GS bmw crni, zatamnjena stakla.
Location: Podgorica

Re: Oće li ko-Crna pl i Margarita

Post by Endurio »

Margarita chikita...
Post Reply