Sto se planira za 2013

Predlozi za putovanja, izleti informacije za moto skupove
SlavkoPejovic
Test vozač kaskader
Test vozač kaskader
Posts: 1301
Joined: 11 Jul 2011 13:15
Vozim: Aprilia Caponord 1200
Location: Cetinje

Re: Sto se planira za 2013

Post by SlavkoPejovic »

ice wrote:Ove godine planiram Dubornik-Ancona trajektom, onda posjeta jednom finom mejstu đe ću da vozim Ferrari(Du-Monster je kriv za ovu ideju), onda malo to Toscane, možda dio Alpa pa onda doma preko brdovitog Balkana. Tura od 7 dana, dosta ka vode
Bogami moguce da se sretnemo... I ja sam "namjeran" Toscanu obici pa zakaciti Alpe... :clap:
Za sad sto je bas sigurno (jel' koliko to moze biti) je Krf/Meteori u sastavu (dex, galiot, animal, kopljas, SPACE DIREKTOR i moja malenkost)...
Ovo , Split, Brac, Korcula, Mostar, Trebinje ne racunamo... 8-)
SlavkoPejovic
Test vozač kaskader
Test vozač kaskader
Posts: 1301
Joined: 11 Jul 2011 13:15
Vozim: Aprilia Caponord 1200
Location: Cetinje

Re: Sto se planira za 2013

Post by SlavkoPejovic »

fearless.rabbit wrote:
SlavkoPejovic wrote:
fearless.rabbit wrote:Kotor - Dubrovnik - Split - Trst - Grossglockner - Graz - Bec - Bratislava - Budimpesta - Beograd - Kotor

To je bar plan. A s obzirom da planovi i zivot ne igraju uvijek za isti tim.. vidjecemo :?
Lako je tako planirati, kad vozis dobar motor, Verysti ne brinu o masini, ogranicenje dolazi samo od vozaca... 8-) Dobra tura, samo naprijed... :)
Nije opremljen kao tvoj, ali posluzice :)
8-) Kawasaki je to... 8-)
Dacu vam adresu za najbolja "rebarca" u Becu... Ako kazete da ste nedje bolje jeli ja placem sve :)
User avatar
Space Director
NLB Moderator
Posts: 2502
Joined: 03 Feb 2009 13:18
Vozim: TDM 900
Location: Podgorica, Crna Gora
Contact:

Re: Sto se planira za 2013

Post by Space Director »

I jednom da odvozim Split - Senj, jednom do NS preko Bosne, ako to ostvarim, ja sam prezadovoljan :)
I kad stojim tesko me pratiti...
User avatar
Du-Monster
Silovatelj krivina
Silovatelj krivina
Posts: 750
Joined: 18 Feb 2009 19:12
Vozim: Ducati monster S2R 1000
Streetfighter S
Location: Dubrovnik

Re: Sto se planira za 2013

Post by Du-Monster »

Space Director wrote:I jednom da odvozim Split - Senj, jednom do NS preko Bosne, ako to ostvarim, ja sam prezadovoljan :)

Upravo za taj dio, uz obalu preko Sibenika, Zadra, Paga bi ti bolje odgovarao jedan superbike, jer su ceste jako dobre i brze.
Svaki put oko Karlobaga mi dodje da stanem, poljubim asfalt i pomolim se svim Bogovima koje znadem :mrgreen: 8-)

Uh, da budem on topic.

Sjest na Trajekt do Ancone, pa pravac Toscana. U Modeni prenociste, vozat Ferrarija ponovo, posjet Ducati muzeju i tvornici, ako Bog da srece i ucinit djir po Misanu. Nadam se sa ovim umirovljenim ex-racerom ICE-om i njegovom boljom polovicom. Kako ce ispast' vidit cemo.

20.6 je Ducati owners meeting u selu kraj Zadra, dolaze u posjet DOC klub Slovenija, pa s njima djir do Dubrovnika, spavanje, pa djir do "Crnogorske trkace staze" :mrgreen: , novog puta prema Niksicu od zaljeva Boke.

Samo nek budem zdrav i dodjem s posla na vrijeme za obavit sve ovo :pray: :pray: :pray:
Last edited by Du-Monster on 20 Feb 2013 13:34, edited 1 time in total.
http://www.ducati-croatia.hr/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.ncrfactory.com/eng/index.shtml" onclick="window.open(this.href);return false;
*People who ride Duc's live in big houses. People who fix Duc's live in bigger houses. *
98% of all Ducati motorcycles ever sold are still on the road. The other 2% made it home.
:)
User avatar
Roki
NLB Moderator
Posts: 2446
Joined: 28 Jan 2009 18:40
Vozim: BMW R 80 GS sa prikolicom
Location: Germany
Contact:

Re: Sto se planira za 2013

Post by Roki »

Space Director wrote:I jednom da odvozim Split - Senj, jednom do NS preko Bosne, ako to ostvarim, ja sam prezadovoljan :)
Sto ces u NS.... tamo ti je sve ravnica
Fahre nie schneller als dein Schutzengel fliegen kann


Ali neki od nas nisu travu pasli,
Pa su nogom u grob a nisu odrasli,
Miliji im pomet i motora jeka,
Mi slobodni nekad, oni dovijeka.
N.Milakovic bajkerima
User avatar
poka
Ready for DAKAR
Ready for DAKAR
Posts: 2351
Joined: 08 Jun 2011 23:30
Vozim: Kratkotrajni Turistički Motor
Location: Podgorica

Re: Sto se planira za 2013

Post by poka »

Roki wrote:
Space Director wrote:I jednom da odvozim Split - Senj, jednom do NS preko Bosne, ako to ostvarim, ja sam prezadovoljan :)
Sto ces u NS.... tamo ti je sve ravnica
da ga proba sto drugo! :mrgreen:
User avatar
Space Director
NLB Moderator
Posts: 2502
Joined: 03 Feb 2009 13:18
Vozim: TDM 900
Location: Podgorica, Crna Gora
Contact:

Re: Sto se planira za 2013

Post by Space Director »

Mora covjek da bude otvoren i spreman za promjene! :D
Btw, put preko Romanije.... bolestina kako je dobro, toplo preporucujem.
I kad stojim tesko me pratiti...
Citizen Pg
Grijač guma
Grijač guma
Posts: 248
Joined: 08 May 2011 21:53
Vozim: Suzuki gsxr750

Re: Sto se planira za 2013

Post by Citizen Pg »

Space Director wrote:Mora covjek da bude otvoren i spreman za promjene! :D
Btw, put preko Romanije.... bolestina kako je dobro, toplo preporucujem.
uh put preko romanije je san za krivinarenje :) novi asfalt presvucen prije par godina, sume guste cetinarske, na ravnu romaniju ima jedan manastir prelijep pa ga je lijepo posjetiti, eto da znate ako vas put nanese tuda... :)
User avatar
Galiot
NLB Moderator
Posts: 2401
Joined: 28 Feb 2009 21:44
Vozim: -Triumph Tiger 800 ABS
-Piaggio Vespa PX 200 E
Location: Risan,MNE

Re: Sto se planira za 2013

Post by Galiot »

Taj put moram ove godine probati ,da osjetim stih :"kanjon Drine je iza nas, ispred nas je ravna Romanija " :grin:

Sent from my Triumph Tiger 800 using Tapatalk 2.
UGRADNJA I SERVIS:
-Centralno grijanje na sva goriva
-Podno grijanje
-Solarna tehnika
-Vodovodne instalacije
-Klimatizacija
"ŽUKIĆ" D.O.O. 069-049-238
NikGold
NLB Moderator
Posts: 3803
Joined: 11 Feb 2009 10:11
Vozim: Uvijek prljavu Hondu xr650r

Re: Одг: Sto se planira za 2013

Post by NikGold »

Iso tijom putom. Doobar
Premda kad se setim ja sam ipak isao malo vise pored puta -precicama:grin:
pOsLaTo iZ SSPARTE
+1389+
Post Reply