Page 4 of 5

Re: Sto se planira za 2013

Posted: 19 Feb 2013 23:07
by SlavkoPejovic
ice wrote:Ove godine planiram Dubornik-Ancona trajektom, onda posjeta jednom finom mejstu đe ću da vozim Ferrari(Du-Monster je kriv za ovu ideju), onda malo to Toscane, možda dio Alpa pa onda doma preko brdovitog Balkana. Tura od 7 dana, dosta ka vode
Bogami moguce da se sretnemo... I ja sam "namjeran" Toscanu obici pa zakaciti Alpe... :clap:
Za sad sto je bas sigurno (jel' koliko to moze biti) je Krf/Meteori u sastavu (dex, galiot, animal, kopljas, SPACE DIREKTOR i moja malenkost)...
Ovo , Split, Brac, Korcula, Mostar, Trebinje ne racunamo... 8-)

Re: Sto se planira za 2013

Posted: 19 Feb 2013 23:13
by SlavkoPejovic
fearless.rabbit wrote:
SlavkoPejovic wrote:
fearless.rabbit wrote:Kotor - Dubrovnik - Split - Trst - Grossglockner - Graz - Bec - Bratislava - Budimpesta - Beograd - Kotor

To je bar plan. A s obzirom da planovi i zivot ne igraju uvijek za isti tim.. vidjecemo :?
Lako je tako planirati, kad vozis dobar motor, Verysti ne brinu o masini, ogranicenje dolazi samo od vozaca... 8-) Dobra tura, samo naprijed... :)
Nije opremljen kao tvoj, ali posluzice :)
8-) Kawasaki je to... 8-)
Dacu vam adresu za najbolja "rebarca" u Becu... Ako kazete da ste nedje bolje jeli ja placem sve :)

Re: Sto se planira za 2013

Posted: 19 Feb 2013 23:17
by Space Director
I jednom da odvozim Split - Senj, jednom do NS preko Bosne, ako to ostvarim, ja sam prezadovoljan :)

Re: Sto se planira za 2013

Posted: 20 Feb 2013 10:20
by Du-Monster
Space Director wrote:I jednom da odvozim Split - Senj, jednom do NS preko Bosne, ako to ostvarim, ja sam prezadovoljan :)

Upravo za taj dio, uz obalu preko Sibenika, Zadra, Paga bi ti bolje odgovarao jedan superbike, jer su ceste jako dobre i brze.
Svaki put oko Karlobaga mi dodje da stanem, poljubim asfalt i pomolim se svim Bogovima koje znadem :mrgreen: 8-)

Uh, da budem on topic.

Sjest na Trajekt do Ancone, pa pravac Toscana. U Modeni prenociste, vozat Ferrarija ponovo, posjet Ducati muzeju i tvornici, ako Bog da srece i ucinit djir po Misanu. Nadam se sa ovim umirovljenim ex-racerom ICE-om i njegovom boljom polovicom. Kako ce ispast' vidit cemo.

20.6 je Ducati owners meeting u selu kraj Zadra, dolaze u posjet DOC klub Slovenija, pa s njima djir do Dubrovnika, spavanje, pa djir do "Crnogorske trkace staze" :mrgreen: , novog puta prema Niksicu od zaljeva Boke.

Samo nek budem zdrav i dodjem s posla na vrijeme za obavit sve ovo :pray: :pray: :pray:

Re: Sto se planira za 2013

Posted: 20 Feb 2013 12:41
by Roki
Space Director wrote:I jednom da odvozim Split - Senj, jednom do NS preko Bosne, ako to ostvarim, ja sam prezadovoljan :)
Sto ces u NS.... tamo ti je sve ravnica

Re: Sto se planira za 2013

Posted: 22 Feb 2013 06:22
by poka
Roki wrote:
Space Director wrote:I jednom da odvozim Split - Senj, jednom do NS preko Bosne, ako to ostvarim, ja sam prezadovoljan :)
Sto ces u NS.... tamo ti je sve ravnica
da ga proba sto drugo! :mrgreen:

Re: Sto se planira za 2013

Posted: 22 Feb 2013 21:57
by Space Director
Mora covjek da bude otvoren i spreman za promjene! :D
Btw, put preko Romanije.... bolestina kako je dobro, toplo preporucujem.

Re: Sto se planira za 2013

Posted: 22 Feb 2013 22:55
by Citizen Pg
Space Director wrote:Mora covjek da bude otvoren i spreman za promjene! :D
Btw, put preko Romanije.... bolestina kako je dobro, toplo preporucujem.
uh put preko romanije je san za krivinarenje :) novi asfalt presvucen prije par godina, sume guste cetinarske, na ravnu romaniju ima jedan manastir prelijep pa ga je lijepo posjetiti, eto da znate ako vas put nanese tuda... :)

Re: Sto se planira za 2013

Posted: 23 Feb 2013 07:37
by Galiot
Taj put moram ove godine probati ,da osjetim stih :"kanjon Drine je iza nas, ispred nas je ravna Romanija " :grin:

Sent from my Triumph Tiger 800 using Tapatalk 2.

Re: Одг: Sto se planira za 2013

Posted: 23 Feb 2013 10:44
by NikGold
Iso tijom putom. Doobar
Premda kad se setim ja sam ipak isao malo vise pored puta -precicama:grin:
pOsLaTo iZ SSPARTE