Page 4 of 5
Re: Sto se planira za 2013
Posted: 19 Feb 2013 23:07
by SlavkoPejovic
ice wrote:Ove godine planiram Dubornik-Ancona trajektom, onda posjeta jednom finom mejstu đe ću da vozim Ferrari(Du-Monster je kriv za ovu ideju), onda malo to Toscane, možda dio Alpa pa onda doma preko brdovitog Balkana. Tura od 7 dana, dosta ka vode
Bogami moguce da se sretnemo... I ja sam "namjeran" Toscanu obici pa zakaciti Alpe...
Za sad sto je bas sigurno (jel' koliko to moze biti) je Krf/Meteori u sastavu (dex, galiot, animal, kopljas, SPACE DIREKTOR i moja malenkost)...
Ovo , Split, Brac, Korcula, Mostar, Trebinje ne racunamo...

Re: Sto se planira za 2013
Posted: 19 Feb 2013 23:13
by SlavkoPejovic
fearless.rabbit wrote:SlavkoPejovic wrote:fearless.rabbit wrote:Kotor - Dubrovnik - Split - Trst - Grossglockner - Graz - Bec - Bratislava - Budimpesta - Beograd - Kotor
To je bar plan. A s obzirom da planovi i zivot ne igraju uvijek za isti tim.. vidjecemo

Lako je tako planirati, kad vozis dobar motor, Verysti ne brinu o masini, ogranicenje dolazi samo od vozaca...

Dobra tura, samo naprijed...

Nije opremljen kao tvoj, ali posluzice


Kawasaki je to...
Dacu vam adresu za najbolja "rebarca" u Becu... Ako kazete da ste nedje bolje jeli ja placem sve

Re: Sto se planira za 2013
Posted: 19 Feb 2013 23:17
by Space Director
I jednom da odvozim Split - Senj, jednom do NS preko Bosne, ako to ostvarim, ja sam prezadovoljan

Re: Sto se planira za 2013
Posted: 20 Feb 2013 10:20
by Du-Monster
Space Director wrote:I jednom da odvozim Split - Senj, jednom do NS preko Bosne, ako to ostvarim, ja sam prezadovoljan

Upravo za taj dio, uz obalu preko Sibenika, Zadra, Paga bi ti bolje odgovarao jedan superbike, jer su ceste jako dobre i brze.
Svaki put oko Karlobaga mi dodje da stanem, poljubim asfalt i pomolim se svim Bogovima koje znadem
Uh, da budem on topic.
Sjest na Trajekt do Ancone, pa pravac Toscana. U Modeni prenociste, vozat Ferrarija ponovo, posjet Ducati muzeju i tvornici, ako Bog da srece i ucinit djir po Misanu. Nadam se sa ovim umirovljenim ex-racerom ICE-om i njegovom boljom polovicom. Kako ce ispast' vidit cemo.
20.6 je Ducati owners meeting u selu kraj Zadra, dolaze u posjet DOC klub Slovenija, pa s njima djir do Dubrovnika, spavanje, pa djir do "Crnogorske trkace staze"

, novog puta prema Niksicu od zaljeva Boke.
Samo nek budem zdrav i dodjem s posla na vrijeme za obavit sve ovo

Re: Sto se planira za 2013
Posted: 20 Feb 2013 12:41
by Roki
Space Director wrote:I jednom da odvozim Split - Senj, jednom do NS preko Bosne, ako to ostvarim, ja sam prezadovoljan

Sto ces u NS.... tamo ti je sve ravnica
Re: Sto se planira za 2013
Posted: 22 Feb 2013 06:22
by poka
Roki wrote:Space Director wrote:I jednom da odvozim Split - Senj, jednom do NS preko Bosne, ako to ostvarim, ja sam prezadovoljan

Sto ces u NS.... tamo ti je sve ravnica
da ga proba sto drugo!

Re: Sto se planira za 2013
Posted: 22 Feb 2013 21:57
by Space Director
Mora covjek da bude otvoren i spreman za promjene!

Btw, put preko Romanije.... bolestina kako je dobro, toplo preporucujem.
Re: Sto se planira za 2013
Posted: 22 Feb 2013 22:55
by Citizen Pg
Space Director wrote:Mora covjek da bude otvoren i spreman za promjene!

Btw, put preko Romanije.... bolestina kako je dobro, toplo preporucujem.
uh put preko romanije je san za krivinarenje

novi asfalt presvucen prije par godina, sume guste cetinarske, na ravnu romaniju ima jedan manastir prelijep pa ga je lijepo posjetiti, eto da znate ako vas put nanese tuda...

Re: Sto se planira za 2013
Posted: 23 Feb 2013 07:37
by Galiot
Taj put moram ove godine probati ,da osjetim stih :"kanjon Drine je iza nas, ispred nas je ravna Romanija "
Sent from my Triumph Tiger 800 using Tapatalk 2.
Re: Одг: Sto se planira za 2013
Posted: 23 Feb 2013 10:44
by NikGold
Iso tijom putom. Doobar
Premda kad se setim ja sam ipak isao malo vise pored puta -precicama

pOsLaTo iZ SSPARTE