Page 4 of 15

Re: MOTO mrazevi 2013

Posted: 14 Nov 2013 12:22
by DrMracni
Proljece, to cemo ostaviti kad dodje vrijeme za to. ali sto da ne, mada svakako smo pravili i vise ovakvih akcija koliko se sjecam.
cinjenica je takodje da su u ova dva doma djeca iz cijele CG, ako grijesim ispravite me.

Treba da uzmemo u obzir i vremenske prilike naravno tako da Pg je najdalje sto se tice kontinentalnog dijela CG.

Re: MOTO mrazevi 2013

Posted: 14 Nov 2013 12:49
by ice
Asta wrote:U pravu je NikGold. Ali zasto samo Moto Deda Mrazovi? Zasto ne u proljece/ljeto organizovat nesto?
Može se organizovat, al se ne može samo organizovat, uvijek neko mora da vuče ogroman dio posla. Većina ljudi na forumu su porodični ljudi s poslom, obavezama itd itd, a svaka organizacija događaja zahtijeva mnogo vremena i truda, kako bi ispala kako treba. To je prvi razlog.
Drugi razlog je prezasićenje, a do toga dolazi ako non stop cimaš ljude oko akcija, sakupljanja para i sličnog angažovanja. Na kraju ljudi koji su dolazili i učestvovali dižu ruke od svega i ostaješ sam s idejama, koje nisu loše da se razumijemo, ali jednostavno guše ako su prečeste.
Treći razlog je što je moto sezona ljeti u punom jeku i puno naroda nije to nego su na putu motorima, tako da... razumiješ me ;)

Nik, slažem se za sjever da je zapostavljen, ali je problem u decembar do Bioča doć a kamoli sjevernije kad zaledi...

Re: MOTO mrazevi 2013

Posted: 14 Nov 2013 13:12
by NikGold
Ne moramo mi poc na sjever vec mogu predstavnici ili djeca iz tih udruzenja doc kod nas. No kako god, rokajte

Re: MOTO mrazevi 2013

Posted: 14 Nov 2013 16:43
by ramaro
Svi ste vi u pravu na svoj način i sa svojim argumentima, ali pošto su ovo Moto Mrazevi koji već polako postaju tradicija i prepoznaju se po tome što mi na motorima i u odijelima idemo kod nekog koga odaberemo, mislim da bi promjena te prakse narušila imidž, čar i prepoznatljivost ove akcije, pa ja stoga ne bih mijenjao taj koncept. Sa druge strane, evidentno je da smo malo zapostavili sjever, ne samo sa ovom, nego sa humanitarnim akcijama uopšte. Stoga ja predlažem da uvedemo praksu svečanog otvaranja sezone nekom humanitarnom akcijom i vožnjom prema sjeveru, recimo neđe u Aprilu, čim vrijeme dozvoli, a da se sad posvetimo ovoj akciji po uhodanom sistemu.
Takođe, stojim na raspolaganju ako što mogu pomoći.

Re: MOTO mrazevi 2013

Posted: 14 Nov 2013 18:06
by Galiot
ramaro wrote:Svi ste vi u pravu na svoj način i sa svojim argumentima, ali pošto su ovo Moto Mrazevi koji već polako postaju tradicija i prepoznaju se po tome što mi na motorima i u odijelima idemo kod nekog koga odaberemo, mislim da bi promjena te prakse narušila imidž, čar i prepoznatljivost ove akcije, pa ja stoga ne bih mijenjao taj koncept. Sa druge strane, evidentno je da smo malo zapostavili sjever, ne samo sa ovom, nego sa humanitarnim akcijama uopšte. Stoga ja predlažem da uvedemo praksu svečanog otvaranja sezone nekom humanitarnom akcijom i vožnjom prema sjeveru, recimo neđe u Aprilu, čim vrijeme dozvoli, a da se sad posvetimo ovoj akciji po uhodanom sistemu.
Takođe, stojim na raspolaganju ako što mogu pomoći.
Slažem se sa gore napisanim.






Osim zadnje rečenice :grin:

Sent from my Triumph Tiger 800 using Tapatalk 2.

Re: MOTO mrazevi 2013

Posted: 14 Nov 2013 20:13
by Rvasanin
Madza, kako mislis bice otvoren ziro racun? NLB vec ima ziro racun u CKB koji smo koristili prosle i pretprosle godine u ove svrhe. Nemo' bez plate da ostajem alo :D

I ja sam da se ove godine donira dom na Zabjelo, pa sjever s prosljeca, sto neko rece, kad se bude sezona otvarala.

Re: MOTO mrazevi 2013

Posted: 15 Nov 2013 10:22
by ice
Rvasanin wrote:Madza, kako mislis bice otvoren ziro racun? NLB vec ima ziro racun u CKB koji smo koristili prosle i pretprosle godine u ove svrhe. Nemo' bez plate da ostajem alo :D

I ja sam da se ove godine donira dom na Zabjelo, pa sjever s prosljeca, sto neko rece, kad se bude sezona otvarala.
NLB je morao da se preregistruje tako da smo morali ugasit stari račun, a danas se otvara novi. Zapravo ti ćeš ubrzat tu proceduru, samo što to do danas nisi znao :D

Re: MOTO mrazevi 2013

Posted: 15 Nov 2013 15:35
by Madza
Rvasanin wrote:Madza, kako mislis bice otvoren ziro racun? NLB vec ima ziro racun u CKB koji smo koristili prosle i pretprosle godine u ove svrhe. Nemo' bez plate da ostajem alo :D

I ja sam da se ove godine donira dom na Zabjelo, pa sjever s prosljeca, sto neko rece, kad se bude sezona otvarala.

Eto ti de...sad znas sto je sa NLB racunom.I da izvode polako pocnes spremat :D

Re: MOTO mrazevi 2013

Posted: 15 Nov 2013 15:35
by Madza
Sto rece Ramaro,treba da se drzimo ovih institucija gdje smo prepoznatljivi,ustaljeni,potrebni...

Dakle ja predlazem da se ove godine orijentisemo na skolu za djecu sa specijalnim potrebama na Zabjelu.Sjever mozemo ostaviti za otvaranje sezone ili slicno!

Re: MOTO mrazevi 2013

Posted: 15 Nov 2013 16:21
by ice
NLB ponovo ima otvoren račun kod CKB banke
NVO Motociklisti Bez Granica - No Limit Bikers Podgorica
Broj je: 510-77093-09

Madza, i ja se slažem da opet bude ustanova na Zabjelu a koliko vidim ni ostali nemaju ništa protiv, pa da prionemo polako na rabotu...