Page 5 of 227

Re: Pocelo prasinjanje 2010

Posted: 16 Jun 2010 10:46
by sLowRider
Ima li jedno mjesto?

Re: Pocelo prasinjanje 2010

Posted: 16 Jun 2010 17:02
by NikGold
Ti možeš , za druge nisam siguran :roll: , ali će padat kiša sigurno čim mračni ne radi :mrgreen:

Re: Pocelo prasinjanje 2010

Posted: 16 Jun 2010 17:12
by DrMracni
a imam jos jednu zanimljivu ideju, naime, tek su probili put preko trse od nameta snijega...
sta mislite da za vikend vidimo i to cudo? zao mi je da se otopi a da ne prodjemo i kroz to?

mislio sam ovih radnih dana nesto da organizujem ali to ce izgleda biti nemoguce
isli bi "normalnim" motorima :)

Re: Pocelo prasinjanje 2010

Posted: 16 Jun 2010 17:23
by NikGold
ma haj da povedemoo ljude vishe do Kapetanova jezera , jer to onda nije prašinanje , Trsa, Sedlo ŽB , Mala CG





















t

Re: Pocelo prasinjanje 2010

Posted: 18 Jun 2010 19:04
by DrMracni
pa kakvi ste sa obavezama sjutra?
u nedelju najavljuju grmljavinu, sto automatski znaci da ne idemo blize oblacima... Gore je bas opasno kad pocne da trese :gay-umbrella: :scared-shocked: :scared-shocked: ...
raspolozenim mogu ujutro oko 10h poslati poruku, taman do 12h da budete u nk (do tada radim :doh: )

Nik?
Gasho?
Slow?
others?

Re: Pocelo prasinjanje 2010

Posted: 18 Jun 2010 20:10
by sLowRider
Eo, ja moram sjutra radit..
Nedjelja mi je fri, al ce nas grom ubit ako krenemo sjeverno.

Re: Pocelo prasinjanje 2010

Posted: 18 Jun 2010 21:26
by Gasho
I ja radim, ali i u nedjelju ne mogu...
Sezona pocinje...

Re: Pocelo prasinjanje 2010

Posted: 18 Jun 2010 22:40
by Roki
e, i ja moram sjutra radit pa se ne hvalim :lol:

Re: Pocelo prasinjanje 2010

Posted: 18 Jun 2010 23:05
by NikGold
PIIIII , propalo se kad smo postali radni narod , ja idem pa Aaa

Re: Pocelo prasinjanje 2010

Posted: 24 Jun 2010 22:12
by DrMracni
subota, ima li raspolozenih?

evo mali zbir slika do sad