Page 5 of 227
Re: Pocelo prasinjanje 2010
Posted: 16 Jun 2010 10:46
by sLowRider
Ima li jedno mjesto?
Re: Pocelo prasinjanje 2010
Posted: 16 Jun 2010 17:02
by NikGold
Ti možeš , za druge nisam siguran

, ali će padat kiša sigurno čim mračni ne radi

Re: Pocelo prasinjanje 2010
Posted: 16 Jun 2010 17:12
by DrMracni
a imam jos jednu zanimljivu ideju, naime, tek su probili put preko trse od nameta snijega...
sta mislite da za vikend vidimo i to cudo? zao mi je da se otopi a da ne prodjemo i kroz to?
mislio sam ovih radnih dana nesto da organizujem ali to ce izgleda biti nemoguce
isli bi "normalnim" motorima

Re: Pocelo prasinjanje 2010
Posted: 16 Jun 2010 17:23
by NikGold
ma haj da povedemoo ljude vishe do Kapetanova jezera , jer to onda nije prašinanje , Trsa, Sedlo ŽB , Mala CG
t
Re: Pocelo prasinjanje 2010
Posted: 18 Jun 2010 19:04
by DrMracni
pa kakvi ste sa obavezama sjutra?
u nedelju najavljuju grmljavinu, sto automatski znaci da ne idemo blize oblacima... Gore je bas opasno kad pocne da trese

...
raspolozenim mogu ujutro oko 10h poslati poruku, taman do 12h da budete u nk (do tada radim

)
Nik?
Gasho?
Slow?
others?
Re: Pocelo prasinjanje 2010
Posted: 18 Jun 2010 20:10
by sLowRider
Eo, ja moram sjutra radit..
Nedjelja mi je fri, al ce nas grom ubit ako krenemo sjeverno.
Re: Pocelo prasinjanje 2010
Posted: 18 Jun 2010 21:26
by Gasho
I ja radim, ali i u nedjelju ne mogu...
Sezona pocinje...
Re: Pocelo prasinjanje 2010
Posted: 18 Jun 2010 22:40
by Roki
e, i ja moram sjutra radit pa se ne hvalim

Re: Pocelo prasinjanje 2010
Posted: 18 Jun 2010 23:05
by NikGold
PIIIII , propalo se kad smo postali radni narod , ja idem pa Aaa
Re: Pocelo prasinjanje 2010
Posted: 24 Jun 2010 22:12
by DrMracni