Page 8 of 15

Re: Spisak za majice nlb

Posted: 11 Jul 2011 22:02
by nanica
Za najkasnije 10 dana pare treba da se skupe.. jer kad podjem po majce treba da se daju pare za sve sa spiska zato vam kazem da se ubrza proces

Re: Spisak za majice nlb

Posted: 12 Jul 2011 00:19
by poka
nanice,

mozemo li mi koji smo dali pare da dobijemo majce?
malo me iskreno nervira da cekam jos 10 pa jos 10 itd dana. :? i to samo zato sto je bilo najlakse prijavit se.

p.s.
nisam cita bs sve sto je napisano :) ne zamjeri ! :)

Re: Spisak za majice nlb

Posted: 12 Jul 2011 10:57
by nanica
poka wrote:nanice,

mozemo li mi koji smo dali pare da dobijemo majce?
malo me iskreno nervira da cekam jos 10 pa jos 10 itd dana. :? i to samo zato sto je bilo najlakse prijavit se.

p.s.
nisam cita bs sve sto je napisano :) ne zamjeri ! :)
majce jos nisu gotove, zato moras cekati, sorry

Re: Spisak za majice nlb

Posted: 12 Jul 2011 11:05
by nanica
fat boy wrote:ocemo li mi iz Budve, ka i do sad davat pare Vukanu, e je on jedini castan i posten (slusa SVOJU zenu i ne pije pivo) :lol:
mozete vjerovatno... bilo bi pozeljno :)

Re: Spisak za majice nlb

Posted: 12 Jul 2011 11:13
by nanica
Pare za majce nisu dali:
1. In_Utereo
2. SuperMotoFan
3. Mexico
4. Cesar
5. Ivan Grozni
6. Freeman
7. Montwheeler
8. Achillescg
9. Vezda
10. Boki bd
11. Fatboy
12. Wulfy
13. Mikan
14. Deadly
15. d-_-b

Ljudi sa spiska iz Bd neka daju Vukanu pare pa ce ih proslijediti u pg... Krajnji rok davanja para za majce je ponedeljak pa vas molim da do tada skupimo sve pare...

Broj telefona sam jedno sto puta napisala kao i to da me zovnete da mi dodate pare, a za one koji ne znaju br je 067807773

Re: Spisak za majice nlb

Posted: 12 Jul 2011 14:25
by veskotg
nanica wrote:Pare za majce nisu dali:
1. In_Utereo
2. SuperMotoFan
3. Mexico
4. Cesar
5. Ivan Grozni
6. Freeman
7. Montwheeler
8. Achillescg
9. Vezda
10. Boki bd
11. Fatboy
12. Wulfy
13. Mikan
14. Deadly
15. d-_-b

Ljudi sa spiska iz Bd neka daju Vukanu pare pa ce ih proslijediti u pg... Krajnji rok davanja para za majce je ponedeljak pa vas molim da do tada skupimo sve pare...

Broj telefona sam jedno sto puta napisala kao i to da me zovnete da mi dodate pare, a za one koji ne znaju br je 067807773


Ja misli da treba da ideš po kućama! :twisted: :twisted: :twisted:
Ovo ovako ne ide... :naughty: :naughty: :naughty:
a treba i vizit karte da nabaviš :mrgreen:

Re: Spisak za majice nlb

Posted: 12 Jul 2011 17:54
by poka
nanica wrote:
poka wrote:nanice,

mozemo li mi koji smo dali pare da dobijemo majce?
malo me iskreno nervira da cekam jos 10 pa jos 10 itd dana. :? i to samo zato sto je bilo najlakse prijavit se.

p.s.
nisam cita bs sve sto je napisano :) ne zamjeri ! :)
majce jos nisu gotove, zato moras cekati, sorry
a nanice, nemam ja problem da cekam da se majce urade. ali nesvidja mi se ideja da pocetak i zavrsetak izrade majci zavisi od onih koji jos nisu ili nece ili ...
nemoj me pogresno svatit ne krivim tebe ili bilo koga ko je organizova :)
samo naglasavam svoj stav! da nije fer da, mi koji smo dali kad si rekla da treba da se daa, cekamo majce zbog nekih koji opet tri tacke! :D

ti si mene extra! :D

Re: Spisak za majice nlb

Posted: 12 Jul 2011 19:33
by Lavlje-Srce
Ajmo ljudi stvarno, oni koji nisu dali pare a narucili su majce da se ispostuje organizacija
i definitivno plate te majce da sto prije zatvaramo pricu na ovu temu :!:

Naruceno je tacno onoliko majci koliko je bilo na spisku UNAPRIJED i tacno se toliko para MORA platit.
Dakle, ne moze onaj koji je narucio majce sad da kaze "JA NECU" jer ce sve to biti na stetu organizatora
da mora iz svojeg dzepa da daje zbog nekog ko se ponio neozbiljno. Imalo se kad predomisljat blagovremeno
ko je htio a ko ne i sad kad su definitvno majce narucene dajte da ispostujemo tih 6 eura po majci i da zavrsavamo sa ovim.

Pozdrav.

Re: Spisak za majice nlb

Posted: 12 Jul 2011 19:58
by nanica
poka wrote: a nanice, nemam ja problem da cekam da se majce urade. ali nesvidja mi se ideja da pocetak i zavrsetak izrade majci zavisi od onih koji jos nisu ili nece ili ...
nemoj me pogresno svatit ne krivim tebe ili bilo koga ko je organizova :)
samo naglasavam svoj stav! da nije fer da, mi koji smo dali kad si rekla da treba da se daa, cekamo majce zbog nekih koji opet tri tacke! :D

ti si mene extra! :D
Nismo se razumjeli... Cim se spisak uradio ja sam ga predala i narucila majce, to nije do mene nego do ljudi koji ih stampaju

Re: Spisak za majice nlb

Posted: 12 Jul 2011 23:57
by Mikan
Nanice-ajde daj neki ziro racun da se zbog malih para ne lometam po ovom celopeku do Pg-a.A ako nemas ipak ne odustajem od przenja :angry-extinguishflame: -pozdrav.