Page 9 of 31

Re: The Ride Around 2010 - krenuli su

Posted: 10 Jun 2010 18:07
by Space Director
Zajeban je debeli kad popizdi, gromoradan je previse :D :D
Al nece on mene, voli me, samo se pravi, hehehe :)


I evo prve znanicne pobjede Honde nad BMW-ima na ovom putu :)
Oleeeeeee! I jos plava, kao da su mene pitali :D
Image

Re: The Ride Around 2010 - krenuli su

Posted: 10 Jun 2010 20:11
by DrMracni
nesto mi je previse cista ova Afrika, Roki ti nijesi nikom pozajmljivao Dukinu prikolicu? :D

Re: The Ride Around 2010 - krenuli su

Posted: 10 Jun 2010 21:14
by fat boy
Ajd što je plava nego i dooooooooooobra :whistle:
naravoučenije: hvali bmw - putuj hondom :lol:

Re: The Ride Around 2010 - krenuli su

Posted: 10 Jun 2010 22:50
by dovlamsi
fat boy wrote:Ajd što je plava nego i dooooooooooobra :whistle:

Još da je slikaše u boji :D

Ili je Tolja namjerno prebacio u B/W

Medo priznaj šta si uradio :angry-tappingfoot:

Re: The Ride Around 2010 - krenuli su

Posted: 11 Jun 2010 01:59
by Space Director
fat boy wrote:Ajd što je plava nego i dooooooooooobra :whistle:
naravoučenije: hvali bmw - putuj hondom :lol:
e sto ti je iskustvo sto dolazi sa godinama :D

Re: The Ride Around 2010 - krenuli su

Posted: 11 Jun 2010 14:50
by Bato
Citam ovaj putopis i odusevljen sam kako ima dobrih ljudi. Dako na ovom putovanju budu sretali samo takve?

Re: The Ride Around 2010 - krenuli su

Posted: 11 Jun 2010 17:45
by ice
iiiiiiiiiiiiiiiiiii odoše sponzori u drugi plannnnnnnnnn :D
a đe joj makoše boju, uništiše ovu ljepotu...

Re: The Ride Around 2010 - krenuli su

Posted: 12 Jun 2010 09:47
by OBIS
Ovog sam se i plasio, ovo su ozbiljne smetnje ka ostvarenju cilja! Dabogda ih mucili samo ovakvi problemi :-) hihihihihhihihih ili je ovo odgovor na Direktorovo bockanje? :-)

Re: The Ride Around 2010 - krenuli su

Posted: 13 Jun 2010 00:29
by dovlamsi
Da mi je znat što se vratiše iz Novosibirska nazad bar uru ipo vožnje?

Re: The Ride Around 2010 - krenuli su

Posted: 13 Jun 2010 08:12
by Hogar
vjerujem da cemo uskoro saznati :D