Spisak za majice nlb

Sve i svasta sto vam padne napamet, a ne znate dje cete sa njim
Post Reply
User avatar
nanica
Grijač guma
Grijač guma
Posts: 295
Joined: 22 Oct 2009 11:00
Vozim: tomos twister

Re: Spisak za majice nlb

Post by nanica »

Mikan wrote:Nanice-ajde daj neki ziro racun da se zbog malih para ne lometam po ovom celopeku do Pg-a.A ako nemas ipak ne odustajem od przenja :angry-extinguishflame: -pozdrav.
mislim da ces ipak morati da se przis :| jer nemam nikakav ziro racun
User avatar
nanica
Grijač guma
Grijač guma
Posts: 295
Joined: 22 Oct 2009 11:00
Vozim: tomos twister

Re: Spisak za majice nlb

Post by nanica »

nanica wrote:Pare za majce nisu dali:
1. In_Utereo
2. SuperMotoFan
3. Ivan Grozni
4. Achillescg
5. Vezda
6. Boki bd
7. Fatboy
8. Wulfy
9. Mikan
10. Deadly
11. d-_-b

Ljudi sa spiska iz Bd neka daju Vukanu pare pa ce ih proslijediti u pg... Krajnji rok davanja para za majce je ponedeljak pa vas molim da do tada skupimo sve pare...

Broj telefona sam jedno sto puta napisala kao i to da me zovnete da mi dodate pare, a za one koji ne znaju br je 067807773
Freeman
Grijač guma
Grijač guma
Posts: 381
Joined: 15 Apr 2009 16:39
Location: Podgorica

Re: Spisak za majice nlb

Post by Freeman »

Mikan wrote:Nanice-ajde daj neki ziro racun da se zbog malih para ne lometam po ovom celopeku do Pg-a.A ako nemas ipak ne odustajem od przenja :angry-extinguishflame: -pozdrav.
Ako hoces ja mogu dati pare umjesto tebe, pa ces mi ih vratiti kasnije ili uplatiti na racun.

Ovo vazi i za sve ostale koji nisu iz Podgorice, da ne bi dolazili ovamo samo zbog toga.
User avatar
nanica
Grijač guma
Grijač guma
Posts: 295
Joined: 22 Oct 2009 11:00
Vozim: tomos twister

Re: Spisak za majice nlb

Post by nanica »

nanica wrote:Pare za majce nisu dali:
1. In_Utereo
2. SuperMotoFan
3. Achillescg
4. Vezda
5. Fatboy
6. Wulfy
7. Mikan
8. Deadly
9. d-_-b

Ljudi sa spiska iz Bd neka daju Vukanu pare pa ce ih proslijediti u pg... Krajnji rok davanja para za majce je ponedeljak pa vas molim da do tada skupimo sve pare...

Broj telefona sam jedno sto puta napisala kao i to da me zovnete da mi dodate pare, a za one koji ne znaju br je 067807773
User avatar
mikeli.pg
Silovatelj krivina
Silovatelj krivina
Posts: 821
Joined: 06 Mar 2011 20:07
Vozim: Honda Varadero 1000
Location: podgorica

Re: Spisak za majice nlb

Post by mikeli.pg »

Dat ce jos ovih 9 kolega...
:character-yoshi:
Yamaha... Touching your heart
User avatar
ice
NLB Moderator
Posts: 2486
Joined: 28 Jan 2009 15:40
Vozim: BMW S1000XR
Location: Podgorica, MNE

Re: Spisak za majice nlb

Post by ice »

1 predlog za tebe Nanice, pošalji ovim ljudima PM jer onda dobijaju obavještenje na mail o poruci i viđeće je, možda su zaboravili na temu i ne dolaze na ovaj dio foruma...
User avatar
nanica
Grijač guma
Grijač guma
Posts: 295
Joined: 22 Oct 2009 11:00
Vozim: tomos twister

Re: Spisak za majice nlb

Post by nanica »

ice wrote:1 predlog za tebe Nanice, pošalji ovim ljudima PM jer onda dobijaju obavještenje na mail o poruci i viđeće je, možda su zaboravili na temu i ne dolaze na ovaj dio foruma...
u pravu si rodjo, da znas da bih trebala
Mikan
Grijač guma
Grijač guma
Posts: 329
Joined: 13 Apr 2010 21:37
Vozim: Afrika Twin

Re: Spisak za majice nlb

Post by Mikan »

Freeman wrote:
Mikan wrote:Nanice-ajde daj neki ziro racun da se zbog malih para ne lometam po ovom celopeku do Pg-a.A ako nemas ipak ne odustajem od przenja :angry-extinguishflame: -pozdrav.
Ako hoces ja mogu dati pare umjesto tebe, pa ces mi ih vratiti kasnije ili uplatiti na racun.

Ovo vazi i za sve ostale koji nisu iz Podgorice, da ne bi dolazili ovamo samo zbog toga.
Freeman,ako ti stvarno ne predstavlja problem,to bi mi odlicno odgovaralo.Napisi mi broj racuna da bih sjutra uplatio tih 6eura.Evo hvala unaprijed :clap: :clap: :clap:
User avatar
nanica
Grijač guma
Grijač guma
Posts: 295
Joined: 22 Oct 2009 11:00
Vozim: tomos twister

Re: Spisak za majice nlb

Post by nanica »

nanica wrote:Pare za majce nisu dali:
1. SuperMotoFan
2. Achillescg
3. Mikan
4. Deadly
5. d-_-b

[bKrajnji rok davanja para za majce je ponedeljak pa vas molim da do tada skupimo sve pare...[/b]
Freeman
Grijač guma
Grijač guma
Posts: 381
Joined: 15 Apr 2009 16:39
Location: Podgorica

Re: Spisak za majice nlb

Post by Freeman »

Mikan wrote:
Freeman wrote:
Mikan wrote:Nanice-ajde daj neki ziro racun da se zbog malih para ne lometam po ovom celopeku do Pg-a.A ako nemas ipak ne odustajem od przenja :angry-extinguishflame: -pozdrav.
Ako hoces ja mogu dati pare umjesto tebe, pa ces mi ih vratiti kasnije ili uplatiti na racun.

Ovo vazi i za sve ostale koji nisu iz Podgorice, da ne bi dolazili ovamo samo zbog toga.
Freeman,ako ti stvarno ne predstavlja problem,to bi mi odlicno odgovaralo.Napisi mi broj racuna da bih sjutra uplatio tih 6eura.Evo hvala unaprijed :clap: :clap: :clap:
Zvao sam Nanicu danas, ali mi je rekla da je neko vec dao pare za tebe. Nisam stigao ranije da je zovnem.
Prastaj
Post Reply