Page 9 of 15

Re: Spisak za majice nlb

Posted: 13 Jul 2011 12:28
by nanica
Mikan wrote:Nanice-ajde daj neki ziro racun da se zbog malih para ne lometam po ovom celopeku do Pg-a.A ako nemas ipak ne odustajem od przenja :angry-extinguishflame: -pozdrav.
mislim da ces ipak morati da se przis :| jer nemam nikakav ziro racun

Re: Spisak za majice nlb

Posted: 13 Jul 2011 12:55
by nanica
nanica wrote:Pare za majce nisu dali:
1. In_Utereo
2. SuperMotoFan
3. Ivan Grozni
4. Achillescg
5. Vezda
6. Boki bd
7. Fatboy
8. Wulfy
9. Mikan
10. Deadly
11. d-_-b

Ljudi sa spiska iz Bd neka daju Vukanu pare pa ce ih proslijediti u pg... Krajnji rok davanja para za majce je ponedeljak pa vas molim da do tada skupimo sve pare...

Broj telefona sam jedno sto puta napisala kao i to da me zovnete da mi dodate pare, a za one koji ne znaju br je 067807773

Re: Spisak za majice nlb

Posted: 13 Jul 2011 14:34
by Freeman
Mikan wrote:Nanice-ajde daj neki ziro racun da se zbog malih para ne lometam po ovom celopeku do Pg-a.A ako nemas ipak ne odustajem od przenja :angry-extinguishflame: -pozdrav.
Ako hoces ja mogu dati pare umjesto tebe, pa ces mi ih vratiti kasnije ili uplatiti na racun.

Ovo vazi i za sve ostale koji nisu iz Podgorice, da ne bi dolazili ovamo samo zbog toga.

Re: Spisak za majice nlb

Posted: 14 Jul 2011 11:03
by nanica
nanica wrote:Pare za majce nisu dali:
1. In_Utereo
2. SuperMotoFan
3. Achillescg
4. Vezda
5. Fatboy
6. Wulfy
7. Mikan
8. Deadly
9. d-_-b

Ljudi sa spiska iz Bd neka daju Vukanu pare pa ce ih proslijediti u pg... Krajnji rok davanja para za majce je ponedeljak pa vas molim da do tada skupimo sve pare...

Broj telefona sam jedno sto puta napisala kao i to da me zovnete da mi dodate pare, a za one koji ne znaju br je 067807773

Re: Spisak za majice nlb

Posted: 14 Jul 2011 17:11
by mikeli.pg
Dat ce jos ovih 9 kolega...
:character-yoshi:

Re: Spisak za majice nlb

Posted: 14 Jul 2011 20:36
by ice
1 predlog za tebe Nanice, pošalji ovim ljudima PM jer onda dobijaju obavještenje na mail o poruci i viđeće je, možda su zaboravili na temu i ne dolaze na ovaj dio foruma...

Re: Spisak za majice nlb

Posted: 14 Jul 2011 21:17
by nanica
ice wrote:1 predlog za tebe Nanice, pošalji ovim ljudima PM jer onda dobijaju obavještenje na mail o poruci i viđeće je, možda su zaboravili na temu i ne dolaze na ovaj dio foruma...
u pravu si rodjo, da znas da bih trebala

Re: Spisak za majice nlb

Posted: 15 Jul 2011 00:36
by Mikan
Freeman wrote:
Mikan wrote:Nanice-ajde daj neki ziro racun da se zbog malih para ne lometam po ovom celopeku do Pg-a.A ako nemas ipak ne odustajem od przenja :angry-extinguishflame: -pozdrav.
Ako hoces ja mogu dati pare umjesto tebe, pa ces mi ih vratiti kasnije ili uplatiti na racun.

Ovo vazi i za sve ostale koji nisu iz Podgorice, da ne bi dolazili ovamo samo zbog toga.
Freeman,ako ti stvarno ne predstavlja problem,to bi mi odlicno odgovaralo.Napisi mi broj racuna da bih sjutra uplatio tih 6eura.Evo hvala unaprijed :clap: :clap: :clap:

Re: Spisak za majice nlb

Posted: 16 Jul 2011 10:00
by nanica
nanica wrote:Pare za majce nisu dali:
1. SuperMotoFan
2. Achillescg
3. Mikan
4. Deadly
5. d-_-b

[bKrajnji rok davanja para za majce je ponedeljak pa vas molim da do tada skupimo sve pare...[/b]

Re: Spisak za majice nlb

Posted: 16 Jul 2011 19:43
by Freeman
Mikan wrote:
Freeman wrote:
Mikan wrote:Nanice-ajde daj neki ziro racun da se zbog malih para ne lometam po ovom celopeku do Pg-a.A ako nemas ipak ne odustajem od przenja :angry-extinguishflame: -pozdrav.
Ako hoces ja mogu dati pare umjesto tebe, pa ces mi ih vratiti kasnije ili uplatiti na racun.

Ovo vazi i za sve ostale koji nisu iz Podgorice, da ne bi dolazili ovamo samo zbog toga.
Freeman,ako ti stvarno ne predstavlja problem,to bi mi odlicno odgovaralo.Napisi mi broj racuna da bih sjutra uplatio tih 6eura.Evo hvala unaprijed :clap: :clap: :clap:
Zvao sam Nanicu danas, ali mi je rekla da je neko vec dao pare za tebe. Nisam stigao ranije da je zovnem.
Prastaj