Page 1 of 4
zlatibor 7,8,9
Posted: 31 Jul 2009 00:00
by wrong rider
Veliki broj ekipe se sprema pud zlatibora najava je ATOMSKO i li men + sve ostale čari jagnjića i jelenaka uza put.
U kontaktu smo sa organizatorima pa kome treba smještaj nek se javi za broj, mada će nas dosta šatorovat.
Skup je srednje veličine znači svi uslovi za doooobar provod ko ne bude uvjek može da pogleda slike

Re: zlatibor 7,8,9
Posted: 31 Jul 2009 08:31
by Gugi
Re: zlatibor 7,8,9
Posted: 31 Jul 2009 21:26
by Space Director
E jebao vas Jelen, a bogami i jelen...

Dje to pijete pored Niksickog?
Re: zlatibor 7,8,9
Posted: 31 Jul 2009 23:09
by fat boy
E, što ti je neiskustvo

i jelenko i nikšićko ti je sad isti q puni ga isti gazda

Re: zlatibor 7,8,9
Posted: 01 Aug 2009 01:11
by Gugi
Re: zlatibor 7,8,9
Posted: 01 Aug 2009 09:54
by Gugi
Re: zlatibor 7,8,9
Posted: 03 Aug 2009 08:53
by Space Director
fat boy wrote:E, što ti je neiskustvo

i jelenko i nikšićko ti je sad isti q puni ga isti gazda

Ako je isti gazda, ne znaci da je pivo isto.
Sto nije ista i naljepnica onda?
No vama izgleda milije sve sto nije nase...
Re: zlatibor 7,8,9
Posted: 03 Aug 2009 11:37
by Gasho
A je li par dana prije Gucha...
Bolje da je tema 5,6,7,8,9 zlatibor...

Re: zlatibor 7,8,9
Posted: 03 Aug 2009 17:38
by wrong rider
pijemo sve što prosječan frižider podnosi

-
kažu da će većina u subotu ujutro u guču pa popodne nazad - dobro zvuči, ako budem ustao idem

Re: zlatibor 7,8,9
Posted: 04 Aug 2009 03:17
by Bandit
http://www.vijesti.cg.yu/index.php?id=307849" onclick="window.open(this.href);return false;