Page 1 of 1

Desmowalk, Dbk-Cg 4-5.8 2009

Posted: 04 Aug 2009 15:23
by Du-Monster
Eto, dolazimo nas troje sutra u Budvu, u koje ure, ne znam tocno. Vjerovatno oko 12h.
E sad, trebalo bi nam pripomoc oko smjestaja za cetvero, po mogusnosti 2x2, apartman nekakvi, u Budvi ili okolici blizoj. Jedna noc. Sa parkingom.
Sto se tice restorana, volili bi neki mesni, sa kajmakom, vjesalicama, bifrecima i slicno. Danas cemo po ribi pa da sutra bude promjena. :)
Ako se hoce tko spustit dole i naci sa nama, popit pice i druzit se, nek se javi.
Eto, toliko od mene!

Re: Desmowalk, Dbk-Cg 4-5.8 2009

Posted: 04 Aug 2009 17:04
by LION
vlaho,ima restoran ,,adriatic,,put budve,kad ides preko toplisa.hrana je vrh i ima to sto trazis.sto se smjestaja tice javljam ako nesto nadjem,ali mislim da ce ti se prije javit kolege bajkeri iz budve.

Re: Desmowalk, Dbk-Cg 4-5.8 2009

Posted: 04 Aug 2009 17:06
by Du-Monster
Odlicno, hvala lijepa. ;)

Re: Desmowalk, Dbk-Cg 4-5.8 2009

Posted: 05 Aug 2009 00:30
by jagerbd
u gradu , na samoj plazi (slovenska plaza) ti je NIK restoran. Extra hrana.
imas broj tel pa s ejavi