Page 1 of 3
Stigla prinova!
Posted: 24 Dec 2009 17:32
by bokibd
Re: Stigla prinova!
Posted: 24 Dec 2009 17:35
by OBIS
Cestitam, extra izgleda....
Re: Stigla prinova!
Posted: 24 Dec 2009 18:17
by Hogar
CEstitke. Gdje je kupljen? Jel novi?
Re: Stigla prinova!
Posted: 24 Dec 2009 18:20
by pOp
odlican ! nek' je sa srecom !!
Re: Stigla prinova!
Posted: 24 Dec 2009 18:47
by maliratac
Lijepo, bogomi. Je li to "Versys", kol'ko vide moje oči? Samo pamet u glavu, i četvore oči širom...
Re: Stigla prinova!
Posted: 24 Dec 2009 18:53
by DrMracni
neka je sa srecom boki!!!
ovaj motor me jos uvijek kopka...
jesi ga novog uzeo?
Re: Stigla prinova!
Posted: 24 Dec 2009 18:56
by Galiot
Neka je sa srećom!!

Re: Stigla prinova!
Posted: 24 Dec 2009 18:59
by Gasho
Srecno, je li barski...
Re: Stigla prinova!
Posted: 24 Dec 2009 19:27
by Roki
Neka je sa srećom
Re: Stigla prinova!
Posted: 24 Dec 2009 19:47
by NikGold
Boljim i ljepšim ga zamjenio i zdrao ga vozio . poz