Page 1 of 2

The Pirates of Ulcinj

Posted: 26 Dec 2009 09:56
by sadiul
Kao sto i pise, Ulcinjski pirati tacnije moto klub "Pirates'' iz Ulcinja.
Klub je osnovan 2007 kao ideja manjeg drustva, ljubitelja motora, provoda, avanture i rock and rolla.
Zvanicno smo registrovani u ministarstvo 10.11.2008. Klub trenutno broji oko dvadesetak clanova.
Vjerujem da vecina zna, ali da navedem da smo organizovali moto susret 29 i 30. Maja 2009 godina u Ulcinj,
tacnije plaza "Safari", Velika plaza. Na datum rodjendana kluba organizovali smo party u diskoteci "Go" u hotelu
"Albatros" u Ulcinju.
Informacija za sve ljubitelje moto susreta, odredili smo datum za predstojecu godinu i to je 04-05. Jun 2010 godine, to
jest prvi vikend mjeseca Juna, a lokacija ce biti ista.

Image

Re: The Pirates of Ulcinj

Posted: 26 Dec 2009 10:02
by Laki 086
Veliki pozdrav za sve pirate i još jednom hvala za skup koji ste nam priredili ljetos!


ps.ako ti nije teško, napiši nam tehniku kako se kod nas registruje Mk.

Re: The Pirates of Ulcinj

Posted: 26 Dec 2009 13:12
by wrong rider
Pozdrav PIRATIMA od POSEIDONA!

Re: The Pirates of Ulcinj

Posted: 26 Dec 2009 15:13
by Hogar
wrong rider wrote:Pozdrav PIRATIMA od POSEIDONA!
E tu sam vas cekao, ajde, predstavljanje u ovom podforumu!

A Piratima veliki pozdrav!

Re: The Pirates of Ulcinj

Posted: 26 Dec 2009 19:24
by Gugi
....Kada cemo na plazu ... :banana-guitar: :banana-guitar: :banana-guitar: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-stoner: :banana-stoner: :happy-wavemulticolor:

Re: The Pirates of Ulcinj

Posted: 27 Dec 2009 23:55
by sadiul
Laki 086 wrote:Veliki pozdrav za sve pirate i još jednom hvala za skup koji ste nam priredili ljetos!


ps.ako ti nije teško, napiši nam tehniku kako se kod nas registruje Mk.
Laki druze, mi smo registrovani kao sportski klub. Sto se tice papirologije pomocemo svima
koji budu htjeli da registruju moto klub, ja licno nisam upucen u detalje ali zanaju momci u klubu
tacnije Alen koji je ganjao te papire pa cemo rado da pomognemo, dali preko telefona ili da se vidimo.
Pozzz...

Re: The Pirates of Ulcinj

Posted: 28 Dec 2009 08:55
by Slowhand
Auuuu, ono bijaše doobro,

pogotovu onaj bend, griješim li, ili je onaj pjevač iz Sexy Very Much benda (kako li se god zovu) vaš član?

Pozdrav

Re: The Pirates of Ulcinj

Posted: 28 Dec 2009 20:13
by Hellboy
Svaka cast na osnivanju moto kluba :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Re: The Pirates of Ulcinj

Posted: 31 Jan 2010 09:22
by Roki
Piratima veliki pozdrav!

Re: The Pirates of Ulcinj

Posted: 31 Jan 2010 20:52
by sadiul
Pozdrav i tebi od pirata!