Page 1 of 2
Pozdrav
Posted: 27 Mar 2010 12:40
by Bueno
Iz bara sam, ime Milos. Od 12-te vozim sve i svasta na 2 tocka. Zadnja je bila YP400 Majesty. Pozdrav za ideju ovakvog foruma. Extra je!
Re: Pozdrav
Posted: 27 Mar 2010 13:10
by urke
Pozdrav i dobro došao!!
Re: Pozdrav
Posted: 27 Mar 2010 13:32
by ice
hvala na komplimentima Bueno. Ostaj nam zdravo i veselo i dobrodošao!
Re: Pozdrav
Posted: 27 Mar 2010 16:38
by Highway_Curves
Dobrodoshao!
Mnogo znalaca, shaljivdzija i dobrih ljudi je ovdje!
Re: Pozdrav
Posted: 27 Mar 2010 17:27
by wulfy
Dobrodošlica ...

Re: Pozdrav
Posted: 27 Mar 2010 18:05
by winniemae
dobrodoso!

Re: Pozdrav
Posted: 27 Mar 2010 18:06
by Galiot
Pozdrav i dobro došao!!
Re: Pozdrav
Posted: 27 Mar 2010 18:48
by LION
welcome

Re: Pozdrav
Posted: 27 Mar 2010 19:50
by Graco
Dobrodosao!
Re: Pozdrav
Posted: 27 Mar 2010 21:54
by fat boy
dobrodosao
