Page 1 of 2

P: Yamaha MT-O1

Posted: 11 Jul 2010 18:31
by Ivo-Brle
Prodajem Yamaha MT-O1 , 2006 god. , nesto o motoru : motor u besprekornom stanju , kupljen je u salonu , ja sam drugi vlasnik , redovno je servisiran , registrovan je do sledece godine u maju , novi set guma Super Corsa Pirelli , presao je 24.000 km od toga kod mene 14.000 sto ako znate o kakvom je motoru rijec to je zaista sitnica...da bi vidjeli o kakvom je motru rijec evo nekoliko slika pa sami ocjenite...cijena je 6.900e a sve informacije u koliko vas interesuje moze dobiti direktno kod mene na br. 069 777 264 pozdrav bajkerima Ivo Brle
Nova cijena je 6200!
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak- ... 8274_n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak- ... 8978_n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak- ... 7389_n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Yamaha MT-O1

Posted: 19 Jul 2010 22:53
by bozo85
jel to zadnja cijena? moze li kakva kompenzacija

Re: Yamaha MT-O1

Posted: 20 Jul 2010 00:38
by Ivo-Brle
bozo85 wrote:jel to zadnja cijena? moze li kakva kompenzacija
mogo bi beverli250-500 i yamaha xtx novije godiste a kes 6800~

Re: Yamaha MT-O1

Posted: 23 Jul 2010 00:18
by Bandit
Uhhhh...A sto je prodajes moj brate...

Re: Yamaha MT-O1

Posted: 24 Jul 2010 02:01
by Ivo-Brle
bandit4ever wrote:Uhhhh...A sto je prodajes moj brate...
a neznam ni ja izvozao sam je zaista pa bi uzeo nesto drugo samo je pitanje koliko moze neki motor bit bolji u svim karakteristikama od ovog-vidjetcemo ako podje-podje ako ne opet dobro jerje ovo pazen i pouzdan-odlican motor.

Re: Yamaha MT-O1

Posted: 24 Jul 2010 15:17
by Bosko
Griju li se oni zduvi,kako je za suvozaca?

Re: Yamaha MT-O1

Posted: 24 Jul 2010 19:45
by Bandit
Bole,ja sam imao MT 2007. god,prodata je bas u Tivtu(jedina sa Akrapovicima),e dje je prodadoh grom me ubio! Auspusi ne griju,motor nije za trku ali je mudoviste od motora i pravi muski motor!

Re: Yamaha MT-O1

Posted: 26 Jul 2010 01:27
by Ivo-Brle
Bosko wrote:Griju li se oni zduvi,kako je za suvozaca?
ne bole kao sto i kolega bajker koji gaje imao kaze a i ovaj moj je u tivat uopste se ne griju i original su izduvi na njega a suvozac-ica uziva jersu to dobro stobi se reklo izmjerili a ispod ima jedan ventilator koji se nakon odredjene temperature pali i usmjerava tu toplimu vani.Bio sam recimo sa njim na moto gp san marina i nisam imao nikakvu zamjerku kao uostalom ni prije ni nakon toga.

Re: Yamaha MT-O1

Posted: 04 Aug 2010 14:52
by OgArD
Koliko kosta godisnja registracija za ovaj motor i koliko trosi od prilike?

Re: Yamaha MT-O1

Posted: 06 Aug 2010 00:42
by Ivo-Brle
OgArD wrote:Koliko kosta godisnja registracija za ovaj motor i koliko trosi od prilike?
ja sam ga registrovao prije tri mjeseca i platio po novim cjenama 425e kao vece su cijene na luksuz od ove godine a potrosnja je u normalnoj voznji oko 6,5l a kad ga bucas onako bas zesce oko 8,5l sto je po meni to sasvim korektno sobzirom daje ipk rijec o mt~01<