CG-SRB-H-SK-Austrija-Njemacka-A-SLO-CRO-CG
Posted: 05 Aug 2010 12:25
Posle duze vremena i ja se malo provozah.S obzirom da jos od zimus planiram da na ljeto odem sa dragom na malo putovanje,destinaciju sam davno odredio.U startu sam znao da cu Austriju i Njemacku posjetiti,samo je bilo pitanje kuda.
U polasku sam htio preko Italije,pa preko Hrvatske i Slovenije,ali sam se ipak na kraju odlucio da idem preko Srbije i Madjarke na Slovecku,pa u Austriju.
Prosle godine putasestije nisam slikao,ali sam ga ove godine namirio
Da pocnemo,polazak iz Podgorice 16.07.10 u 11h:



U Bijelo Polje se nadjosmo sa Mikelijem na kaficu pred izlazak iz CG,ali on velikodusno nas slika,a sebi samo tablicu:

Zlatibor odlicno dodje za pauzu:


Malo smo gubili vrijeme po Beogradu tako da smo se tek uvece slikali pred odlazak za Novi Sad sa nasom drugaricom:


Stizemo u Novi Sad oko 22h i trazimo smjestaj.U samom centru grada nalazimo Hostel (Downtown) gdje smo dobili ogromnu sobu za 25 eura sa ogromnim grafitom na zidu
Ujutro pakovanje,kafa na trg i polazak dalje:





Mali odmor pred granicu sa Madjarskom:



Maskota puta


Na putu prema Budimpesti srijecemo neke interesantne dzipove:



Stizemo u Budimpestu i dajemo se u potragu za smjestajem:





Posto smo se smjestili i odmorili,krenuli smo u nocni obilizak grada.
Cim smo izasli oparili smo se i kranuli u trosenje:





Ujutro nastvaljamo dalje prema Bratislavi:






Na putu prema Bratislavi na jednoj pumpi nailazimo na neke BMW oldtimer-e:


Stizemo u Bratislavu (SK):








U polasku sam htio preko Italije,pa preko Hrvatske i Slovenije,ali sam se ipak na kraju odlucio da idem preko Srbije i Madjarke na Slovecku,pa u Austriju.
Prosle godine putasestije nisam slikao,ali sam ga ove godine namirio
Da pocnemo,polazak iz Podgorice 16.07.10 u 11h:



U Bijelo Polje se nadjosmo sa Mikelijem na kaficu pred izlazak iz CG,ali on velikodusno nas slika,a sebi samo tablicu:

Zlatibor odlicno dodje za pauzu:


Malo smo gubili vrijeme po Beogradu tako da smo se tek uvece slikali pred odlazak za Novi Sad sa nasom drugaricom:


Stizemo u Novi Sad oko 22h i trazimo smjestaj.U samom centru grada nalazimo Hostel (Downtown) gdje smo dobili ogromnu sobu za 25 eura sa ogromnim grafitom na zidu
Ujutro pakovanje,kafa na trg i polazak dalje:





Mali odmor pred granicu sa Madjarskom:



Maskota puta


Na putu prema Budimpesti srijecemo neke interesantne dzipove:



Stizemo u Budimpestu i dajemo se u potragu za smjestajem:





Posto smo se smjestili i odmorili,krenuli smo u nocni obilizak grada.
Cim smo izasli oparili smo se i kranuli u trosenje:





Ujutro nastvaljamo dalje prema Bratislavi:






Na putu prema Bratislavi na jednoj pumpi nailazimo na neke BMW oldtimer-e:


Stizemo u Bratislavu (SK):












































































































































































