Page 1 of 2

Pozz iz HR

Posted: 10 Oct 2010 16:38
by ghostRRider
Zovu me KING, vozim Ninju, tu sam zato kaj mi fali moj drug Sledgehammer kojeg puuuunnnnooooooo i do neba pozdravljam :angelic-green: kao i ekipu naj HR foruma motori.hr - hey suckers :obscene-birdiedoublegreen: :obscene-birdiedoublegreen: :obscene-birdiedoublegreen:
Vama svima poseban pozz :greetings-waveyellow: :greetings-wavingblue: :greetings-wavegreen:

Re: Pozz iz HR

Posted: 10 Oct 2010 17:41
by urke
Dobro nam dosao u ekipu ghousrider-u...

Re: Pozz iz HR

Posted: 10 Oct 2010 19:52
by nanica
dobrodosao :greetings-waveyellow:

Re: Pozz iz HR

Posted: 10 Oct 2010 19:58
by Sledgehammer
Ideeeššššš....!!! :D :D :clap: :clap: :doh: :P :lol:

Pa dobro, da i ja poželim dobrodošlicu kao član familije... jer ako još nijesam, iduće ljeto ću bit, samo da bratiju obiđem... :lol: :lol: :lol:

Re: Pozz iz HR

Posted: 10 Oct 2010 20:20
by bojant_46r1
Pozdrav za tebe i tvoje prijatelje sa hr foruma.

Re: Pozz iz HR

Posted: 10 Oct 2010 20:46
by Hogar
Veliki pozdrav i dobrodosao!

Re: Pozz iz HR

Posted: 10 Oct 2010 20:47
by wulfy
Dobrodošlica ... :greetings-wavegreen:

Re: Pozz iz HR

Posted: 10 Oct 2010 23:29
by Roki
Dobrodosao

Re: Pozz iz HR

Posted: 11 Oct 2010 14:45
by Madza
Dobrodosao Ghost!

Re: Pozz iz HR

Posted: 11 Oct 2010 15:15
by ice
Ghost, dobro ti nama došao a evo vidiš i Sledge je ođe ka domaći već :)