Page 1 of 3

Pozdrav iz Slovenije by Ni3ous

Posted: 13 Oct 2010 13:31
by Ni3ous
Zdravo, ja sam Roman.
Pridruzio sam vam se, jer neki od vas voze enduro u vašoj zemlji pa se nadam, da kod vas nađem koji savjet za enduriranje po vašim prekrasnim gorama.
Inače ni ja nisam svjež u moto sceni, tako da možda kada i ja mogu da pomognem nekome...
Inače vozim Yamahu Tenere 660XTZ, novija verzija, prije sam vozio mnogo drugih motora sve od Honde CBR 1100XX, Bandit 1200 naked, KTM 990 Adventure...
A honorarno i testiram motore za novine, tako da vozim svega po malo.
Volim putovati i zadnje vreme sve više volim enduro vožnju i gore.

Pozdrav svima!

Re: Pozdrav iz Slovenije by Ni3ous

Posted: 13 Oct 2010 13:35
by NikGold
Dobro doshao na forum a i u CG i onako meni uvijek fali jedan za enduro voznje , poz

Re: Pozdrav iz Slovenije by Ni3ous

Posted: 13 Oct 2010 13:48
by sLowRider
Dobrodosao!

Re: Pozdrav iz Slovenije by Ni3ous

Posted: 13 Oct 2010 14:00
by DrMracni
dobrodosao!
tu smo za svaku vrstu pomoci...
posto sam se i ja zaljubio u tu tenere a vidim imao si iskustva sa ostalim bilo bi dobro da ih malo uporedis. sa enduro stanovista naravno. to mozemo i u drugoj temi.

naravno sve sto mi budemo organizovali pozvan si kao i svi ostali

Re: Pozdrav iz Slovenije by Ni3ous

Posted: 13 Oct 2010 14:39
by Hogar
Dobrodosao!

Re: Pozdrav iz Slovenije by Ni3ous

Posted: 13 Oct 2010 14:52
by Madza
Dobrodosao Romane!!!

Re: Pozdrav iz Slovenije by Ni3ous

Posted: 13 Oct 2010 17:51
by Ni3ous
Bok, kamo može da napišem nešto o Tenere, da stavim koju fotku i koji opis događaja?
Nov sam na ovom fotumi, pa ne želim da vam smetim kde ne treba.
Želio sam staviti koju fotku ali mi piše da sam presegao kvotu (veličine fotke) ali bila je smanjena, tako da mi nije jasno šta treba da uradim.

Re: Pozdrav iz Slovenije by Ni3ous

Posted: 13 Oct 2010 18:44
by DrMracni
odje je detaljno opisan postupak postavljana slika, ako treba pomoc javi

http://www.nolimitbikers.com/forum/view ... f=17&t=499" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Pozdrav iz Slovenije by Ni3ous

Posted: 13 Oct 2010 18:58
by urke
DrMracni wrote:odje je detaljno opisan postupak postavljana slika, ako treba pomoc javi

http://www.nolimitbikers.com/forum/view ... f=17&t=499" onclick="window.open(this.href);return false;
romane ,dobro nam dosao....
usput ces pokupiti jos malo uzrecica crnogorskih...mracni je prvi poceo da te uci... :violence-duel:

Re: Pozdrav iz Slovenije by Ni3ous

Posted: 13 Oct 2010 21:09
by Galiot
Pozdrav i dobro došao!!