Page 1 of 1

Husqvarna Mille 3

Posted: 02 Nov 2010 14:52
by wulfy
Tri jednocilindraša od 310 ccm sastavljena tako da se dva nalaze naprjed, a jedan iznad čine trovilindričnu mašinu zapremine 930 ccm. Koja je tačna namjena ovog koncepta nisam siguran, no eto da ga pomenem

Image

Image

Image

Re: Husqvarna Mille 3

Posted: 02 Nov 2010 15:08
by DrMracni
kad ovo pokazem gunji mislim da vise nece toliko voljeti husqvarnu :lol:

Re: Husqvarna Mille 3

Posted: 02 Nov 2010 19:45
by Markenzi Pg
Obozavam Husqvarnu,Inache je i vozim...Mada ovo je pregrdno... :ugeek:

Re: Husqvarna Mille 3

Posted: 02 Nov 2010 22:52
by Bosko
Da se nije mozda ova slika nesto rasirila,nemoguce da ovako izgleda?

Re: Husqvarna Mille 3

Posted: 02 Nov 2010 23:04
by wulfy
Vrlo moguće, evo koliko je to nisko vidi se na fotografiji sa sajma gdje ju je jedan od tehničara zajahao

Image

Re: Husqvarna Mille 3

Posted: 03 Nov 2010 09:39
by sparco
heheheh kakva ludost, cak stavise gotivna