Page 1 of 1
Husqvarna Mille 3
Posted: 02 Nov 2010 14:52
by wulfy
Re: Husqvarna Mille 3
Posted: 02 Nov 2010 15:08
by DrMracni
kad ovo pokazem gunji mislim da vise nece toliko voljeti husqvarnu

Re: Husqvarna Mille 3
Posted: 02 Nov 2010 19:45
by Markenzi Pg
Obozavam Husqvarnu,Inache je i vozim...Mada ovo je pregrdno...

Re: Husqvarna Mille 3
Posted: 02 Nov 2010 22:52
by Bosko
Da se nije mozda ova slika nesto rasirila,nemoguce da ovako izgleda?
Re: Husqvarna Mille 3
Posted: 02 Nov 2010 23:04
by wulfy
Vrlo moguće, evo koliko je to nisko vidi se na fotografiji sa sajma gdje ju je jedan od tehničara zajahao

Re: Husqvarna Mille 3
Posted: 03 Nov 2010 09:39
by sparco
heheheh kakva ludost, cak stavise gotivna